8 Mayıs Salı Mehmed Bir Cihan Fatihi var mı yok mu neden yok bitti mi final mi?

8 Mayıs Salı Mehmed Bir Cihan Fatihi var mı yok mu neden yok bitti mi final mi? Gibi sorulara yanıt verelim. SALI günü beklenen diİ ekrana gelmedi, yeni bölüm olmayınca sevenleri sormaya başladı. 8 Mayıs Salı Mehmed Bir Cihan Fatihi var mı yok mu neden yok bitti mi diye…

Bu akşam 8 Mayısda final yapması planlanan Mehmed Bir Cihan Fatihi son hamleyle yeni bölümü yayınlanmayacak. Dizi final bölümüyle 1 Mayıs Salı günü yayınlanacak. Dizi erken final yapınca herkes şaşırdı tabi.. Gelecek hafta yayınlanacak olan final bölümü ile Fatih dizisi maalesef yine yarım kaldı ve İstanbul fethedilemeden dizi erken final oldu.

8 MayısSalı Mehmed Bir Cihan Fatihi dizisi Saat 20:00’de başlayacaktı ama yerine Mehmed Bir Cihan Fatihi dizisinin önceki 5 bölümünden oluşan kolaj bölümle ekranlara gelecek. Elbette bu haftalık mola diziyi iyice düşürecek reytinglerde. 8 Mayıs salı günü İlk yayınlanan bölümlerden oluşturulacak kolaj bölüm nedeniyle dizinin yeni bölümü yayınlanmayacak. 1 Mayıs salı günü yayınlanacak olan yeni bölüm ile dizi erken final yaparak ekrana veda edecek.

8 Mayıs Salı Mehmed Bir Cihan Fatihi dizisinin yayınlanmaması hakkında neler düşünüyorsunuz? Sizce bu diziye yazık mı edildi yoksa dizi isteneni veremediği için hakettiği bir sonucu mu aldı? Yorum ve görüşlerinizi bekliyoruz aşağıya yazabilirsiniz..

8 Mayıs Salı Mehmed Bir Cihan Fatihi var mı yok mu neden yok bitti mi final mi?

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

8 Mayıs Salı Mehmed Bir Cihan Fatihi var mı yok mu neden yok bitti mi final mi? (1 Yorum)

Eklenme Tarihi: 8 Mayıs 2018