8 Ocak Çukur Vartolu ve Saadetin Söylediği Seher Yeli şarkısı sözleri (Düet)

Saadete tutkulu bir aşkla bağlı olan Vartolu 8 ocak pazartesi günü oldukça güzel bir türkü seslendiriyor. 8 Ocak 2018 pazartesi günü Çukur dizisinde Vartolunun Söylediği Seher Yeli şarkısı sözlerini buraya sizler için ekliyoruz. Sizlerde Vartolu ve Saadet arasındaki bu eşsiz romantizmi yaşamak için Çukurdan ayrılmayın..

Çukur dizisinde Vartolu ve Saadet birbirlerinin çocukluk aşkı. Vartolu yıllar sonra Çukur’a geliyor ve Saadet2i çocuklukta adlarını duvara yazdıkları yerde buluyor. Sonra Saadet’i takip ediyor ve İdris Koçovalı’nın evine girdiğini görüyor. Sonrasında onu bırakmıyor zaten. Telefonla arayıp öğretmen olduğunu söylüyor. Ama telefonda konuşurken balkondan aynı zamanda Saadet’i izliyor.

Sedat’ın adamlarının eve baskın yaptığını görünce Saadet’e içeri girmesini söylüyor. Sonrasında ise Saadet artık Vartolu’nunda Çukur’da olduğunu ve onu izlediğini anlar. Saadet’in tek arzusu artık çocukluk aşkı olan Salih’i görmek ve onunla bir gelecek kurmak. Salih ve Saadet kavuşacak mı? Vartolunun aslında Salih olduğunu öğrenecek mi? Yeni bölümde Vartolu ve Saadet birlikte şarkı söylüyorlar. Anlaşılan bu ikilinin kendilerine özel şarkısı…

8 Ocak Çukur Vartolu ve Saadetin Söylediği Seher Yeli şarkısı sözleri (Düet)

Ayrılık Hasreti Karetti Cana,
Seher Yeli Sevdiğimden Bir Haber.
Selamım Tebliğ Et Kutbi Cihana,
Seher Yeli Sultanımdan Bir Haber.

Bülbül Gibi Bağlanmışım Kareler,
Ayrılık Derdine Nedir Çareler,
Merhem Kabul Etmez Dilde Yareler,
Seher Yeli Sevdiğimden Bir Haber.

Sıtkı’ Yam Kalmışam Issız Çöllerde,
Böyle Dert Bulunmaz Gayri Kullarda.
Dilim İntizarda, Gözüm Yollarda,
Seher Yeli Sevdiğimden Bir Haber.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

8 Ocak Çukur Vartolu ve Saadetin Söylediği Seher Yeli şarkısı sözleri (Düet) (1 Yorum)

Eklenme Tarihi: 8 Ocak 2018