8 Ocak Yaparsın Aşkım Yarışmacıları Kimler Arabayı Kim Kazandı? (4. Bölüm)

Fox tv de başlayan ve oldukça sevilen bir programa dönüşen Yaparsın aşkım yarışma programında çiftler eğlenmeye devam ediyor. Hem eğlenip hemde araba kazandıkları bir yarışma olan Yaparsın Aşkımda 8 Ocak pazartesi günü neler olacak kimler yarışacak merak konusu oldu. Fragmanı ile birlikte sizlere sunmak istiyorum.

8 Ocak 2018 Pazartesi Yaparsın Aşkım Yarışmacıları Kimler Arabayı Kim Kazandı? (4. Bölüm) videosu fragmanı:

8 Ocakta Fox tv de devam eden ve oldukça yüksek bir talep gören Yaparsın aşkım yarışması pazartesi eğlencesi oluyor ve fox tv de ekrana geliyor 8 ocak Pazartesi günü. Yarışmaya talepler devam ediyor. Sitemizde başvuru kısmında binlerce kişi programda yarışmacı olmak için Başvuru yaptı. Sizde Yaparsın Aşkıma başvurmak isterseniz Tıklayın >> Yaparsın Aşkım BAşvuru Yap

Peki 8 ocakta yayınlanacak olan 4. bölümde Yaparsın Aşkımda kimler yarışmacı oldu? Yaparsın Aşkım 4.Bölüm Yarışmacılarını sizlere yazıyoruz: Esra ve Tuncay, Emire ve Samet, Alaeddin Tekrarının videosu dizihaberi.tv de.. 8 Ocak Yaparsın Aşkım Yarışmacılarını öğrendikçe yazacağız. Peki 8 Ocak Yaparsın Aşkımda Arabayı Kim Kazandı?

8 Ocak 2018 Pazartesi Yaparsın Aşkımda Arabayı Kim Kazandı?

8 Ocak pazartesi günü arabayı kim kazandı sadece tanıtım fragmanında çok sevindikleri ve iddialı oldukları için Emire ve Samet kazanmış olabilir. Kesin sonuç ancak programı izleyince buraya yazacağız.. 8 Ocak Yaparsın Aşkım tekrarı videosunu buraya ekleyeceğiz programdan hemen sonra.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.