8 Ocak Yaparsın Aşkım Yarışmacıları Kimler Arabayı Kim Kazandı? (4. Bölüm)

yorumsuz
2 kez okundu

Fox tv de başlayan ve oldukça sevilen bir programa dönüşen Yaparsın aşkım yarışma programında çiftler eğlenmeye devam ediyor. Hem eğlenip hemde araba kazandıkları bir yarışma olan Yaparsın Aşkımda 8 Ocak pazartesi günü neler olacak kimler yarışacak merak konusu oldu. Fragmanı ile birlikte sizlere sunmak istiyorum.

8 Ocak 2018 Pazartesi Yaparsın Aşkım Yarışmacıları Kimler Arabayı Kim Kazandı? (4. Bölüm) videosu fragmanı:

8 Ocakta Fox tv de devam eden ve oldukça yüksek bir talep gören Yaparsın aşkım yarışması pazartesi eğlencesi oluyor ve fox tv de ekrana geliyor 8 ocak Pazartesi günü. Yarışmaya talepler devam ediyor. Sitemizde başvuru kısmında binlerce kişi programda yarışmacı olmak için Başvuru yaptı. Sizde Yaparsın Aşkıma başvurmak isterseniz Tıklayın >> Yaparsın Aşkım BAşvuru Yap

Peki 8 ocakta yayınlanacak olan 4. bölümde Yaparsın Aşkımda kimler yarışmacı oldu? Yaparsın Aşkım 4.Bölüm Yarışmacılarını sizlere yazıyoruz: Esra ve Tuncay, Emire ve Samet, Alaeddin Tekrarının videosu dizihaberi.tv de.. 8 Ocak Yaparsın Aşkım Yarışmacılarını öğrendikçe yazacağız. Peki 8 Ocak Yaparsın Aşkımda Arabayı Kim Kazandı?

8 Ocak 2018 Pazartesi Yaparsın Aşkımda Arabayı Kim Kazandı?

8 Ocak pazartesi günü arabayı kim kazandı sadece tanıtım fragmanında çok sevindikleri ve iddialı oldukları için Emire ve Samet kazanmış olabilir. Kesin sonuç ancak programı izleyince buraya yazacağız.. 8 Ocak Yaparsın Aşkım tekrarı videosunu buraya ekleyeceğiz programdan hemen sonra.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 6 Ocak 2018