8 Şubat 2018 Perşembe Reyting Sonuçları Bizim Hikaye Kutül Amare

En merak edilen reyting dağılımlarından birisi de 8 Şubat 2018 Perşembe Reyting Sonuçları. Genellikle Bizim Hikaye Kutül Amare dizileri ilk sıraları yer tutmaya başladı.
8 Şubat perşembe günü reyting sonuçlarında bir çok dizi var yarışta. Her kanalda bir dizinin olduğunu düşünürsek reytinglerdeki rekabeti de az çok görmüş oluruz.
1. Bizim Hikaye / Fox TV
2. Mehmetçik Kut’ül Amare / TRT 1
3. Kanatsız Kuşlar / ATV
4. Vatanım Sensin / Kanal D
5. Siyah İnci / Star TV
6. Yuvamdaki Düşman / Show TV

Bu dizilerin haricinde günlü dizilerde Elif Beni Affet Adını Sen Koy Hıçkırık ve Beni Bırakma dizileri de reyting alabilmek için uğraşacaklar. Ancak öncelikle belirtelim ki Zirve mücadelesinde Bizim Hikaye diğer dizilerden bir adım önce geliyor. Çünkü hem senaryosu hemde yeni oyuncuları ile oldukça merak edilen dizide 8 şubat perşembe bakalım nasıl bir reyting sonucu ortaya çıkacak izleyip göreceğiz.

Trt1 ekranlarında devam eden Kutül Amare dizisi ise 4. bölümü ile ekrana gelecek. Beklediği reytinglerin ilerisinde alan Mehmetçik Kutül Amare özellikle Afrine yapılan Zeytin Dalı Harekatı nedeni ile şanlı ordumuzun zaferlerle dolu geçmişini gözler önüne serdiği için oldukça başarılı gidiyor. Geçtiğimiz haftalarda da 2. sırada yer alan dizi Bizim Hikaye dizisinin hemen ardından 2. sırada yer alıyor. 8 Şubatta da beklentimiz Kutül Amare dizisinin 2. sırada yer alması. Kutül Amare 8 Şubat Reytinglerinde bakalım kaçıncı olacak..

Kanal D ekranlarında 8 Şubat 2018 perşembe günü yayınlanan Vatanım Sensin dizisi de reytinglerde diğer önemli bir dizi olarak karşımıza çıkıyor. Oldukça güçlü kadrosu ile Kanal D nin zirveden uzaklaşan dizisi Vatanım sensin geçtiğimiz hafta 3.sırada yer almıştı. Bu haftada 3. sırada veya Kanatsız Kuşlar ile yer değiştirip 4. sırada da yer alabilir. Vatanım Sensin geçtiğimiz sezon her hafta birinci oluyordu reytinglerde.


Atv de ekrana gelen Kanatsız Kuşlar dizisi geçen haftayı 4. sırada kapatmıştı. bakalım Kanatsız Kuşlar 8 şubat 2018 perşembe kaçıncı sırada yer alacak reytinglerde izleyip göreceğiz.
Star tv de ekrana gelen Siyah İnci ise reytinglerde düşüşe devam ediyor. Geçen hafta 3,74 total reyting ile 11. sırada yer alan dizinin yavaş yavaş finale doğru gittiği aşikar. BAkalım 8 Şubat perşembe Siyah İnci Nasıl bir reyting alacak star tv de.

Show tv de başarıyı arayan bir dizide Yuvamdaki düşman dizisi. Geçen hafta aldığı 3,19 total reyting ile 14. sırada yer alan dizi reytingleri artıramazsa büyük ihtimal erken finale gidecek. Sizlerde 8 Şubat 2018 Perşembe reytingleri hakkında yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilirsiniz. Resmi sonuçlar cuma günü saat 10.00 dan sonra açıklanmaktadır. Tüm Reyting Sonuçları için Tıklayın >> GÜNLÜK REYTİNG SONUÇLARI

 

Günün Sorusu: Sizce 8 Şubat Perşembe en çok hangi diziler izlenecek ilk 3 sırayı yazınız:

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

8 Şubat 2018 Perşembe Reyting Sonuçları Bizim Hikaye Kutül Amare (1 Yorum)

Eklenme Tarihi: 8 Şubat 2018