8’de Bugün Sunucuları Kimdir ? TV8 Cansu Canan Özgen, Orkun Ün, Murat Özarı

8’de bugün sunucuları kimdir? TV8’in yeni programını sunan Cansu Canan Özgen, Orkun Ün ve Murat Arı kaç yaşında, boyu geçmişi oynadığı dizileri ve sunduğu programlar nedir hepsini ayrıntılı olarak konumuzda bulabilirsiniz. 8’de bugün sunucularını yakından tanıyalım.

8’de Bugün Sunucuları Kimdir ? TV8 Cansu Canan Özgen, Orkun Ün, Murat Özarı

8’de Bugün Sunucusu Cansu Canan Özgen Kimdir ?

Kendisini A Haber kanalında haber sunucusu olarak hatırlasak ta geçmişi deneyim doludur. 23 Eylül 1989 doğumludur. Anne tarafı Erzurum’lu olan güzel sunucunun babası Selanik göçmenidir. Taşıdığı slav ırkı geni girdiği her tv programında dikkatleri üzerine çekmektedir. Memur bir ailenin kızıdır. Lisans eğitimini İstanbul Teknik Üniversitesi Maden Mühendisliği’nde tamamlamıştır. Diksiyon ve sunuculuk eğitimini harici olarak alan güzel kadın Cansu Canan Özgen 6 yıl boyunca Haber Türk kanalında çalıştı. Geçtiğimiz sezon A Haber’de haber sunucusu olarak işe başlayan genç güzel bazı yorumları ile sosyal medyada replik haline getirildi. Cansu Canan Özgen 2019 yaz ayında TV8’de yayınlanan 8’de bugün sunucusu Cansu Canan Özgen olarak karşımıza çıktı. Her Sabah 08:00’de yayınlanacak

8’de Bugün Sunucusu Cansu Canan Özgen Kimdir ?

8’de Bugün Sunucusu Orkun Ün Kimdir ?

Orkun Ün üniversitenin haber muhabirlik bölümünden mezun olmuş özellikle yaptığı haberler ile kısa sürede kendisini göstermeyi başarmış bir insandır. Orkun Ün önce Cnn Türk kanalında çalışmış sonrasında Kanal D’nin haber muhabiri olarak göreve başlamıştır. Şimdilerde ise TV8’in teklifini değerlendirerek 8’de Bugün sunucusu olmayı kabul etmiş başarılı muhabiri ekranlarda artık canlı izleyeceğiz.

8’de Bugün Sunucusu Orkun Ün Kimdir ?

8’de Bugün Sunucusu Murat Özarı Kimdir ?

Murat Özarı 1963 yılında dünyaya gelmiştir. Gazetelerde köşe yazarlığı yapmakta ayrıca profesyonel spor yorumcusudur. Farklı bakış açısı ile her zaman adından söz ettirmeyi başarmış bir yazardır. Biz kendisini Survivor Panorama programındaki söylemlerinden tanıyoruz. Survivor yarışmacısı Turabi Çamkıran ile karşılıklı canlı yayında birbirlerini tehdit etmesi ile magazin dünyasının gündemine düşmüştür. Şimdi ise Orkun Ün ve güzel sunucu Cansu Canan Özgen ile 8’de Bugün programını sunacaklar.

8’de Bugün Sunucusu Murat Özarı Kimdir ?

8’de Bugün sunucuları kimdir Murat Özarı, Orkun Ün ve Cansu Canan Özgen kim geçmişleri ve hayatlarına dair kısa bilgileri sizin ile paylaştık. Programı her sabah 08:00 itibari ile TV8 kanalında izleyebilirsiniz. Program hakkında sorularınızı bize yorumlar kısmından yazabilirsiniz.

8’de Bugün sunucuları kimdir
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Etiketler: , , , Eklenme Tarihi: 6 Ağustos 2019