8’de Bugün Sunucusu Cansu Canan Özgen Kimdir ?

TV8’de yayınlanan 8’de Bugün sunucusu Cansu Canan Özgen kimdir nereli yaşı boyu kilosu ve fiziksel özellikleri ile instagram hesabı hakkında bilgileri sayfamızda bulabilirsiniz. Daha önce nerede çalışıyordu geçmişi ve eğitimi ile 8’de bugün sunucuları arasına girmeden önce Cansu Canan’ı tanıyalım.

8’de Bugün Sunucusu Cansu Canan Özgen Kimdir ?

TV8’de Yayınlanan 8’de Bugün Sunucusu Cansu Canan Özgen kim

Güzelliği ile her rol aldığı programda görselliği dolduran güzel sunucu Cansu Canan Özgen kimdir nereli daha önce kendisini nereden hatırlıyoruz.? Her sabah TV8’de 08:00 itibari ile yayınlanmaya başlayan yeni program hakkında detaylı bilgileri konumuzda yazdık. İncelemeye başlayalım.

TV8’de Yayınlanan 8’de Bugün Sunucusu Cansu Canan Özgen kim

Cansu Canan Özgen Kimdir ?

23 Eylül 1989 doğumludur. TV sunucusu olarak kariyer yapmış olsa da İstanbul Teknik Üniversitesi Maden Mühendisliği bölümü mezunudur. Sunuculuk ve diksiyon dersleri alarak kendisini yetiştirmiş ilk rol aldığı ciddi program ise Haber Türk kanalında spor haberlerinin sunuculuğudur. Medya dünyasına girmeden önce Maden Mühendisi olduğu için fiziksel olarak madenlere girip çalışmış stajını tamamlamıştı. O yıllarda bu işin ona göre olmadığına karar verdi ve farklı arayışlara girerek bu gün 8’de Bugün sunucusu olana kadar yükselmeyi başardı. Geçtiğimiz sezon A Haber sunucusu oldu. Siyasi yaklaşımları ile sosyal medyada çok fazla tepki aldı ve 2019 2020 sezonu için TV8’in sabah programı ile anlaşarak A Haber’den ayrıldı.

Cansu Canan Özgen Kimdir ?

Cansu Canan Boyu Kilosu Yaşı Kaç ?

Güzelliği ile dikkat çeken Selanik göçmeni güzel sunucu Cansu Canan Özgen boyu, yaşı kaç kilosu ve fiziksel özelliklerini tanıyalım.

  • Boyu: 1,75 m
  • Kilosu: 57 kg
  • Yaşı: 30
  • Burcu: Terazi
  • Göz Rengi: Mavi
Cansu Canan Boyu Kilosu Yaşı Kaç ?

Cansu Canan Özgen İletişim ve İnstagram

Güzel oyuncu Cansu Canan Özgen iletişim hattı olarak instagram hesabını kullanabilirsiniz. Kendisine @cansucanann tagı ile her zaman sosyal medya üzerinden erişebilir ve iletişime geçebilirsiniz. 250 binden fazla takipçisi bulunmaktadır.

Cansu Canan Özgen İletişim ve İnstagram

TV8’de yayınlanan 8’de Bugün sunucusu Cansu Canan Özgen kimdir sevgilisi kim gibi çok fazla soru alıyoruz. Güzelliği ile dikkat çeken sunucu çok fazla evlilik teklifi aldığını ancak evlenmeyi düşünmediğini söylemiştir. Sunucu hakkında gelişmeleri instagram hesabından takip edebilir yaşı boyu kilosu gibi özellikleri konumuz içinde bulabilirsiniz.

8’de Bugün sunucusu Cansu Canan Özgen kimdir sevgilisi kim
zvr

Bu Yazıya Tepkin Ne Oldu ?

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.