8’de Bugün Sunucusu Murat Özarı Kimdir ? Hangi Takımlarda Oynadı, Twitter, Survivor

8’de Bugün sunucusu Murat Özarı kimdir daha önce hangi takımlarda oynadı twitter hesabı nedir Survivor Panorama’dan Turabi ile tanıdığımız Murat Bey’in yeni projesi belli oldu. TV8 kanalında her sabah 08:00’da yayınlanan programda sunuculuk yapan Murat Özarı’yı yakından tanıyalım.

8’de Bugün Sunucusu Murat Özarı Kimdir ? Hangi Takımlarda Oynadı, Twitter, Survivor

8’de Bugün Sunucusu Murat Özarı Kimdir ?

Magazin dünyasına Survivor yarışmacısı Turabi’ye karşı itamları ile damga vurmuştur. Canlı yayında birbirlerine karşı rest çekmeleri ile gündeme gelmiş aslında gazete köşe yazarı ve spor yorumcusudur. Başarılı yetenek Murat Özarı 2019 yaz sezonu için 8’de Bugün programı sunucusu olmuş TV8 ailesi ile çalışmaya devam etmektedir.

8’de Bugün Sunucusu Murat Özarı Kimdir

Murat Özarı Kimdir ?

Murat Özarı hangi takımda oynadı diye çok fazla arama alsa da kendisi futbolcu değildir. Asıl futbolcu olan babasıdır. Galatasaray’da oynamış milli takım forması giymiş ünlü ve efsane futbolcu Coşkun Özarı’nın oğludur. Kendisi 1968 yılında doğmuştur. Asıl işi köşe yazarlığı ve spor yorumculuğudur.

Murat Özarı Kimdir ?

8’de Bugün Sunucusu Murat Özarı

Başarılı yetenek Murat Özarı 2019 yaz sezonu için başarılı muhabir Orkun Ün ve güzelliği ile akıllarda yer etmiş A Haber’in güzel sunucusu Cansu Canan Özgen ile birlikte canlı yayın sunuculuğu yapacaktır. Programa kattığı yorumcu tavrı ile her zaman dikkatleri üzerine çekecek ancak çabuk sinirlenmesi ile nasıl bir program olacak merak içerisinde takip ediyoruz.

8’de Bugün Sunucusu Murat Özarı

8’de Bugün Sunucusu Murat Özarı İletişim Twitter ve İnstagram Hesabı

Murat Özsarı iletişim hesabı olarak sosyal medyayı kullanabilirsiniz. Kendisine twitter hesabı @MuratOzari_tv üzerinden ulaşabilir ya da 25 binden fazla takipçisi olan @muratozari_ tagı ile yayın yaptığı instagram hesabı üzerinden kendisini takip edebilir ve yazabilirsiniz.

8’de Bugün Sunucusu Murat Özarı İletişim Twitter ve İnstagram Hesabı

8’de Bugün sunucusu Murat Özsarı kimdir twitter ve instagram hesapları nedir konumuzda bilgilendirdik. Başarılı spor yorumcusu ve köşe yazarı Murat Bey hakkında eklenmesini istediğiniz bilgileri bize yorumlar kısmından iletebilirsiniz. Yeni programı her gün TV8’de sabah 08:00’de 8’de Bugün adı ile canlı yayınlanmaktadır.

8’de Bugün sunucusu Murat Özsarı kimdir
zvr

Bu Yazıya Tepkin Ne Oldu ?

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.