8’de Bugün Whatsupp Telefon Numarası İletişim Mail Fax

8’de Bugün whatsupp telefon numarası nedir iletişim numaraları ve mail adresi nedir. Programa fax çekilebilir mi canlı yayın telefon numarası, instagram ve twitter adresleri nedir 8’de Bugün programını nasıl arayabilir ya da iletişim kurabilirsiniz ? Konumuzda 8’de Bugün’e ulaşım seçeneklerine yer verdik.

8’de Bugün Whatsupp Telefon Numarası İletişim Mail Fax

8’de Bugün Whatsupp Telefon Numarası Nedir

Sunucuların sürekli ellerinde tablet olduğunu çaktırmadan göz attıklarını görüyorsunuz. Burada asıl yaptıkları gelen yorumları ve sizden mesajları okumak. Bilgiler doğrultusunda programın yönünü anlık olarak değiştirip yön vermek. Siz de sunucularara anlık mesaj atabilir whatsupp numaralarına yazabilirsiniz. Cansu Canan Özgen, Orkun Ün ve Murat Özarı program boyunca tek bir whatsupı üç ayrı tabletten takip ediyorlar. Aynı zamanda kamera arkasından yönetmenden konu uzmanına kadar herkesin elinde bu whatsup açık oluyor. Sunucular anlık göremeyebilir ancak set arkasında anlık takip eden bir ekip olduğunu unutmayın.

  • 0 545 225 55 55 Numaraları 8’de Bugün telefon numarası whatsupp hattı.
8’de Bugün Whatsupp Telefon Numarası Nedir

8’de Bugün Canlı Yayın Telefon Numarası

TV8’in programı 8’de Bugün canlı yayın telefon numarasından arayarak direk program yetkilisine bağlanabilirsiniz. Sunuculara ise yetkililerin onayından sonra bağlanabiliyorsunuz. Bunun için gerçekten doğru ve çok önemli konularınızın olması gerekiyor. Eğer birebir konuşma gerektirmeyecek konu ise söyledikleriniz not alınıp yönetmene veriliyor. Sunucular da yönetmenin onayından sonra ellerindeki tabletlerde bu konuya değiniyorlar.

  • 0 212 304 88 88 Numaralı 8’de Bugün canlı yayın telefon numarasını arayabilirsiniz.
8’de Bugün Canlı Yayın Telefon Numarası

8’de Bugün İletişim Mail ve Fax

Fax artık çap dışı kalmış olsa da 8’de Bugün programına nasıl ulaşırım derseniz fax çekebilmeniz mümkün. Bunun yanında faxın teknolojik hali olarak kabul edilen mail yollama daha etkin kullanılmaktadır. Sizlere hem mail hem de fax bilgilerini sunuyoruz.

  • 8’de Bugün Fax Numarası 0 212 304 88 80’dır.
  • 8’de Bugün Mail Adresi 8debugun@tv8.com.tr.
8’de Bugün İletişim Mail ve Fax

8’de Bugün iletişim hattı whatsupp numarası, fax ve mail hesaplarını sizlerle paylaştık. Konumuz hakkında görüş ve önerilerinizi yorumlar kısmından bekliyoruz. Unutmayın canlı yayında söylediğiniz her şey sizi doğrudan bağlamaktadır. Yazacaklarınıza ve konuşacakalarınıza çok dikkat etmeniz gerekiyor.

8’de Bugün iletişim hattı whatsupp numarası, fax ve mail
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 6 Ağustos 2019