9 Aralık 2017 O Ses Gitti mi gidiyor performansı baş döndürüyor

9 Aralık 2017 O Ses Gitti mi gidiyor performansı baş döndürüyor 9 Aralık Acunun Hikayesini Anlattığı O Ses Yarışmacısı Kimdir? 9 Aralık O Sesde Acunun  bahsettiği ve Şarkısını bizzat dinlediği kişi kim? Acunun beğendiği Türküsünü 9 Aralık cumartesi O Ses Türkiyede seslendirdiği kişi merak konusu oldu,  türküsü ile beğenilen performansın sahibi kim Şarkısı Türküsü burada olacak..

9 Aralık 2017 O Ses Gitti mi gidiyor performansı baş döndürüyor 9 Aralık 2017 Acunun Hikayesini Anlattığı O Ses Yarışmacısı Kimdir? Adı Soyadı nedir?

9 Aralık cumartesi günü O Ses Türkiyede farklı hikayeler farklı performanslar ile oldukça konuşuldu. Dizilerle boy ölçüşen O Ses Türkiye programında Yasemin Tazenin  performansı oldukça beğenildi. Bununla birlikte Acun Ilıcalının fragmanda tanıttığı ve bir gün O ses Stüdyosunda dinledim dediği sesin kim olduğunu tüm ülke merak etti. Cevap verelim adı BARAN..

Meğersem 9 Aralık 2017 Acunun Hikayesini Anlattığı O Ses Yarışmacısı kadar yalancılığı ile Yıldız tilbenin diline dolanan adını bilmediğimiz ama sanatçı dünyasından birisi olan aşkın yalanı olmaz ama yalancısı olur diye dert yandıkları birinin varlığından yakındı Yıldız Tilbe..

Çiğdem Özcan: Müzikle uzun süredir ilgili olduğunu açıklayan Çiğdem Konservatuarda şan bölümünü bitirmiş ve özel cafelerde sahne aldığını söyledi.. 9 Aralık O Ses Çiğdem Özcan ummadığın anda şarkısı

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 9 Aralık 2017