9 Haziran 2018 Cumartesi Reyting Sonuçları Ab Total Sıralama Listesi

Her cumartesi olduğu gibi sezon finallerinin olduğu bu hafta da özellikle final yapan Fazilet hanım cephesinde reytingler çok merak edilecek. Bu yüzden sizlerle 9 haziran cumartesi gününün reyting sonuçlarını paylaşmak için bu sayfayı hazırladık. 9 Haziran Cumartesi reyting sonuçları nasıldı hangi diziler ne kadar reyting alabildi konumuzda sizlere sunacağız.

Cumartesi günleri birbirinden zorlu dizi ve programlara ev sahipliği yapmaya devam ederken 9 Haziran Cumartesi gününde hangi dizi ne kadar izlendi reytingler nasıl çıktı merak konusu oldu.. Her hafta reyting mücadelesinde kora kor bir yarış hiç hız kesmeden devam ediyor. Bu hafta tüm diziler sezon finali yaparken Fazilet hanım ve Kızları dizisi final yaparak ekrana veda ediyor.

9 Haziran Cumartesi Reytingleri ve sıralı Sonuçları Ab Total olarak burada sizlere sunacağız. 9 Haziran Cumartesi günü ön plana çıkan dizi ve programları şu şekilde sizlerle paylaşabiliriz: Tv 8 de en çok izlenen yarışma programı Survivor 2018, Show tv de sezon finali ile Yeni Gelin, Fox tv de yarışma programı Yaparsın Aşkım, Atv de Kim Milyoner Olmak İster yarışması ile Star tv de final bölümü ile Fazilet Hanım ve Kızları gibi diziler yer alıyor.

Geçtiğimiz hafta Survivor birinci olurken onu Yeni Gelin takip etmişti. Yeni gelin gelecek sezonda kaldığı yerden devam edecek. Fazilet Hanım Ve Kızları dizisi ise son bölümüyle ekrana veda ediyor. Reytingleri kötü olmasa da dizinin neden bittiğini kimse anlamadı aslında. 9 Haziran reyting sonuçlarında en merak edilen dizi Fazilet Hanım Ve Kızları finali olacak bizce.. İşte bu hafta yayınlanacak olan diziler ve reytinglerdeki mücadeleye sahne olacak tüm programlar:

1. Survivor / TV 8
2. Yeni Gelin / Show TV
3. Fazilet Hanım Ve Kızları / Star TV
4. Kalk Gidelim / TRT 1
5. Yaparsın Aşkım / Fox TV
6. Kim Milyoner Olmak İster / ATV
Diğer Programlar
Sınırsızlar / Kanal D

9 Haziran 2018 Cumartesi Reyting Sonuçları Ab Total Sıralama Listesinde yarışacak dizi film ve yarışmaları böylece aktardıktan sonra sizlerde yorum ve görüşlerinizle 9 Haziran 2018 Cumartesi Reyting Sonuçları hakkındaki bilgilerinizi aşağı yazın lütfen.. Resmi sonuçlar acıklanınca sizlere duyuracağız..

9 HAZİRAN TOTAL REYTİNG SIRALAMASI; 

9 HAZİRAN AB REYTİNG SIRALAMASI

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 9 Haziran 2018