Connect with us

Reyting Sonuçları

9 Kasım 2018 Cuma Reyting Sonuçları Gülperi Kızım Aşk Mavi Arka Sokaklar Payitaht

Tv ekranlarında her hafta reyting mücadelesi ön plana çıkmaya devam ediyor. 9 Kasım 2018 Cuma Reyting Sonuçları Gülperi Kızım Aşk Mavi Arka Sokaklar Payitaht gibi dizilerin yanı sıra fox tv de yayınlanan Kızım ve Ben filmi de merak konusu oldu. 9 Kasım 2018 Cuma Reytinglerinde bakalım en çok izlenen dizi ve film hangisi olacak hangi kanal birinci sırada yer alacak Gülperi mi Arka Sokaklar mı?

9 Kasım 2018 cuma Reyting sonuçları

9 Kasım 2018 Cuma Reyting Sonuçları Gülperi Kızım Aşk Mavi Arka Sokaklar Payitaht ve İstanbullu Gelin gibi dizilerin kıyasıya mücadele edecekleri bir gün yaşanacak. 9 Kasım 2018 Cuma Reytinglerinde ilk sırada Gülperi mi yoksa Arka Sokaklar mı yer alacak izleyip göreceğiz. 9 Kasım 2018 Cuma Reytinglerine dair detaylı analizleri aşağı yazdık sizler için:

9 Kasım 2018 Cuma Reyting Sonuçları ab total

9 Kasım 2018 Cuma Reyting Sonuçları Gülperi Kızım Aşk Mavi Payitaht Arka Sokaklar dizileri kıyasıya yarışacak. 9 Kasım 2018 Cuma günü reyting sonuçlarında hangi diziler programlar ve filmler var hep birlikte kısaca göz atalım.. 9 Kasım 2018 Cuma reyting sonuçlarında ilk sırada yer alan dizi geçen hafta olduğu gibi bu haftada ilk sırada olacağını düşündüğümüz Arka Sokaklar dizisi oldu. 13 sezondur cuma günlerinin değişmez dizisi olan ve her sezon ilk sıralardaki yerini korumaya devam eden Arka Sokaklar 9 Kasım 2018 reytinglerinde de büyük ihtimalle ilk sıraya oturacaktır ve günün en çok izlenen dizisi olacaktır.

9 Kasım 2018 Cuma AB Reyting Sonuçları

 

9 Kasım 2018 Cuma Total Reyting Sonuçları

 

İkinci sırada bu sezonun flash dizilerinden birisi olan ve uzun bir aradan sonra Nurgül Yeşilçay’ın tutan ilk dizisi olan Gülperi dizisi yer alıyor. Almış olduğu total ve Ab grubu reytingleri ile adından sıkça söz ettiren Gülperi dizisi bakalım 9 Kasım 2018 Cuma günü reytinglerde kaçıncı sırada yer bulacak izleyip göreceğiz.. 9 Kasım 2018 Cuma Reyting Sonuçları Gülperi Kızım Aşk Mavi İstanbullu Gelin

Bir diğer önemli dizi de Tv8 de yer alan ve beklentilerin üstüne çıkan Kızım dizisi oldu. İlk haftalara göre biraz gerileyen ancak yine de 5 total reytinge yaklaşan sevilen dizide bu hafta da ağlamamak için gözyaşlarınızı tutmaya hazır olun. Kızım dizisinde Öykünün sıra dışı hayatı izleyenleri büyülemeye devam ediyor. 9 Kasım 2018 Cuma Kızım dizisi reytingleri merak konusu oldu.. 9 Kasım 2018 Cuma Reyting Sonuçları Gülperi Kızım Aşk Mavi Payitaht Arka Sokaklar dizilerinin önemli bir mücadelesi olacak çünkü geçen hafta Gülperi liderliği ele geçirmişti.

9 Kasım 2018 Cuma Reyting Sonuçları

9 Kasım 2018 Cuma Reyting Sonuçları Gülperi mi Arka Sokaklar mı Kızım Aşk Mavi İstanbullu Gelin Ab Total 

Atv ekranlarında yayınlanan Aşk ve Mavi dizisinde de bu hafta sıra dışı olaylar olacak. 9 Kasım 2018 Cuma reytinglerinde Aşk ve mavi Alinin ölme sahnesi ile oldukça çok izlenecek gibi görünüyor. Ancak genel olarak Aşk ve mavi düşüşünü sürdürüyor. 9 Kasım 2018 Cuma Aşk ve mavi dizisinin alacağı total ve Ab reytingleri merak konusu oldu.

İstanbullu Gelin dizisi de bu sezon artık sönmeye başlayan dizilerden birisi olarak ön plana çıkıyor. 9 Kasım 2018 Cuma günü İstanbullu Gelin dizisinin alacağı reyting oranları merak konusu oldu. Bakalım 9 Kasım 2018 Cuma reyting sonuçlarında sıralama nasıl oluşacak izleyip göreceğiz. 9 Kasım 2018 Cuma reyting sonuçlarını buradan sizler aktaracağız. Cumartesi günü saat 10.00 da resmi olarak 9 Kasım 2018 Cuma reyting sonuçları buradan duyurulacaktır merak eden ziyaretçilerimize..  Sizce 9 Kasım cuma Yayınlanan Diziler Total’de Kaç Reyting Alacak?

9 Kasım 2018 Cuma Reyting Sonuçları

1. Arka Sokaklar / Kanal D
2. İstanbullu Gelin / Star TV
3. Kızım / TV 8
4. Gülperi / Show TV
5. Payitaht Abdülhamid / TRT 1
6. Aşk Ve Mavi / ATV
7. Yaparsın Aşkım / Fox TV
8. Elif / Kanal 7

9 Kasım 2018 Cuma Reyting Sonuçlarında Payitaht Abdülhamit dizisi de oldukça belirgin bir yer tutuyor. Payitaht Abdülhamid reytingleri yeni sezonda nasıl gidecek ne kadar reyting alacak burada sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Payitaht Abdülhamid 9 Kasım 2018 Cuma Reyting sıralaması da buraya eklenecektir.

Yaparsın Aşkım ise Fox tv de 9 Kasım cuma günü reyting yarışına devam ediyor. Son haftalarda düşmeye başlayan Yaparsın Aşkım reytingleri için yeni bir kırılma noktası olur mu göreceğiz 9 Kasımda.. 9 Kasım  2018 Cuma Reyting Sonuçları Gülperi dizisi Ab ve Totalde yine birinci mi oldu? çok merak ediliyor.. 9 Kasımda diğer diziler Kızım Aşk Mavi Payitaht Arka Sokaklar oldu..

9 Kasım 2018 Cuma Reyting Sonuçları

9 Kasım 2018 Cuma AB Reyting Sonuçları

 

9 Kasım 2018 Cuma Total Reyting Sonuçları

 

2 Kasım 2018 Cuma Reyting Sonuçları Gülperi Kızım Aşk Mavi Arka Sokaklar Payitaht ve İstanbullu gelin gibi dizi ve Yaparsın Aşkım programının en son reytinglerini sizler için buraya ekleyeceğiz. Sizlerde tahminlerinizi aşağı yazın lütfen..

 

REYTİNG ANALİZLERİ YORUMLARI:

Arka Sokaklar:
Geçen haftaki total zirvesini bu haftada korudu. Geçen hafta maç olmasına rağmen yükselen dizi bu hafta 8i geçmesi bekleniyordu fakat tam tersi oldu ve yerinde saydı. Dizi ilerleyen haftalarda önemli bir olay olursa (vurulma) ancak 8i geçer gibi.

Gülperi 
Yoluna çok iyi devam ediyor. Total kıl payı zirveyi kaçırdı ve ABC’de halen en fazla izlenen dizi olmayı başarıyor. Show Tv için gayet iyi sonuçlar alıyor ve sezon sonuna kadar yayında kalacaktır. Önümüzdeki hafta yine zirveye oturacaktır diye düşünüyorum.

Kızım 
Bu hafta yeniden yükselişe geçti ve tüm gruplarda 5 oranını geçmeyi başardı. Tv8 için çok iyi bir proje oldu bu, çünkü aslında dizinin hangi kanalda değil hikayeye önem verildiği kanıtlanmış oldu bu diziyle.

Istanbullu Gelin
Tahmin ettiğim gibi totalde yavaş yavaş yeniden yükselişe geçmeyi başardı, ABC grubunda geçen haftaya göre 1 reyting yükseldi ve kıl payı Gülperiyi geçemedi. Fakat şöyle kötü bir durum var dizi bu hafta hiç bir grupta zirvede değil.

Aşk ve Mavi 
Fazla denilecek birşey kalmadı, zaten 2 hafta içinde final yapacak olan dizi en azından total grubunda 4 reyting üstü reyting almaya devam ediyor.

Payitaht Abdülhamid 
Kanali için yeterli reyting almaya devam ediyor, total grubunda sadık bir seyircisi var ve asla diziyi bırakmıyor fakat onun üstüne de çıkamıyor ne yazıkki.

Continue Reading
Bunları da seversin..
1 yorum

1 yorum

  1. Günel ❤️AŞK VE MAVİ❤️

    23 Ekim 2018 at 23:52

    ❤️AŞK VE MAVİ❤️DİZİSİ GÖZEL DİZİDİ DİZİNİN SON ANINDA BİR AŞK HEKAYESİN YARIM KOYMALARI DOĞRU OLMADI ALİ OBRAZI DİZİDEN AYRILIP YERİNİ YENİ OYUNCUYA BEKŞ ETDİ BU OYUNCU SEVİLSEDE DİZİ YARIM AŞKLA DAVAM EDEÇEK DİZİNİN BİR ANLIĞA RETİNKİNE ZERER OLAÇAK SON ANDA UMARIM RETİNK YÜKSELEÇEK KERİMÇAN İYİ OYUNCUDU TEZ ZAMANDA❤️AŞK SEVGİ❤️ALEMİNE YOL ACAÇAK MAVİNİN YENİ AŞKI OLAÇAK AŞK VE MAVİ DİZİSİN HER ADIMI MAVİNİN AŞKINA BAĞLI AMA BU AŞKDA GÖZ YAŞI ERKEN DİZİYE BEKŞ OLDU DİZİNİN KOLEKTİVİNE UĞURLAR ARZU EDİRİZ BÜTÜN DİZİLERDE AŞKLAR PARLASIN VE TEZ SOLMASIN AŞK VAR OLDUKÇA HAYAT GÖZELEŞİR AŞK YOLARINDA MAVİ TEK KALDI YENİ AŞKI ONDAN UZAK BU AŞKA ULAŞMAK KOLAY OLMAZ ALİ HAYATDA AŞKIN SOLDUDU❤️Aşk❤️Mavi❤️

Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

To Top