9 mayıs perşembe İkimizin yerine dizisi 238. bölümde neler olacak analizi özeti tüyoları. 237.bölümde neler oldu ?

Kanal 7 ekranlarında yayınlanan sevilen hint dizisi İkimizin Yerine 238. bölümde neler yaşanacak 237.bölümde neler olmuştu gelin hep beraber bakalım….

2 mayıs perşembe günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanan İkimizin Yerine dizisinde neler olmuştu.Sevilen Hint dizisi İkimizin Yerine heyecan dolu bir 237. bölümüyle bugün festival günü ile birlikte büyük teyzenin doğum günü aynı güne denk gelmektedir. Bu durumu fırsat bilip lehine çevirmeye çalışan Jagdish, ona güzel bir parti hazırlamaya karar verir. Gauri ise Jagdish’in ailesinin yanında tarafında olmasına sinirlenir bozulur. Jagdish, büyük teyzenin rahatsızlığının ciddiyetini Gauri’ye söyler. Festival ile doğum günü aynı güne denk geldiği için ona sürpriz yapmak istediğini söyler. Gauri, anlayışlı görünmek için elinden geleni yapmaktan sıkılsa da yinede sesini çıkarıp belli etmez. Öte yandan festivalin gelmesi konakta adeta bir bayram havası estirir. Anandi kıyafetgiysi seçerken Jagdish, ondan kırmızı bir elbise giymesini söyler. Kutlamalar nedeniyle birlikte hareket eden Jagdish ile Anandi’nin mutluluğu herkesin dikkatini çekecek. Küçük yaşta evlenen genç bir kızın yaşadığı dram dolu hayatını konu alan ‘İkimizin Yerine’ her gün 16:10’da Kanal 7 ekranlarında izleyicisiyle buluşuyor.

9 mayıs perşembe günü İkimizin yerine dizisinde neler olacak analiz fragman özeti tüyoları?

Guari kıskançlık dan krize girer!!!

İkimizin yerine de Anandi’nin bahaneler uydurarak Jagdish’in konağa gelmesini sağladığını düşünüp iyice hırslanan Gauri ilişkisine zarar gelmesine izin vermeyeceğini söyler jagdish’in Eve dönmesi ve gittikçe Gauri kıskançlık krizlerine girer Anandi’nin Büyük teyzesinin hastalığını bilerek kullandığını ve Jagdish’i Yanına çağırdığını söyler Teyze aralarının kötü olduğunu anlamaması için uğraşan Jagdish ile Anandi birlikte vakit geçirir. Teyze ikisinin evlilik yıl dönümlerinin yaklaştığını hatırlatır ve Jagdish’e Hadiye alacağını sorar jagdish’ten Evlilik yıl dönümü için bir parti düzenlenmesini ister büyük teyzenin ısrarları  Jagdish’i zor durumda bırakır.

 

 

 

İkimizin yerine 238.bölüm fragmanı.

 

 

 

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.