9 Nisan 2018 Pazartesi Reyting Sonuçları Söz mü Çukur mu Yasak Elma mı?

9 Nisan Pazartesi günü Reyting sonuçlarını sizlere duyurmak ve diziler arasındaki rekabetten nasıl bir sonuç çıktığını göstermek için ab ve Total Reyting sonuçlarına buradan sizlere duyuracağız. 9 Nisan 2018 Pazartesi günü söz dizisi çukur dizisi Siyah Beyaz Aşk dizisi 8. gün ve yasak elma gibi diziler televizyondaki yerini alacak. TV8 ekranlarında ise Survivor 2018 kaldığı yerden devam ediyor.

Önceki haftalarda gördüğümüz kadarıyla çukur dizisi pazartesi günlerine taht kurdu. 9 Nisan Pazartesi reytinglerinde de çukur dizisinin 1. olmasını bekliyorum. Çukur dizisinden hemen sonra 2. sırada yer alacak olan söz dizisi de oldukça yakın bir reyting alıyor. Belki de bu hafta söz dizisi reytinglerde rakibini küçük bir farkla geçebilir.

Pazartesi günleri yeni başlamasına rağmen oldukça iyi bir reyting alan Fox TV’deki yasak Elma dizisi yükselişine devam ediyor Geçen hafta 4. sırada yer alan yasak Elma dizisi bakalım bu hafta kaçıncı sırada yer alacak nasıl bir reyting alacak 9 Nisan reyting pazartesi reyting sonuçlarında Yasak elmayı Merakla bekliyoruz.

Kanal D ekranlarında yayınlanan Siyah Beyaz Aşk dizisi de ilk haftalardaki yükselişin ardından düşmeye başladı. önce Survivor 2018 in pazartesi gününe alınması ardından da yasak Elma dizisi ile 8. gün dizisinin başlaması Siyah Beyaz Aşk dizisini oldukça gerilere düşürmeye başladı. 9 Nisan pazartesi reytinglerinde Kanal D bakalım Siyah Beyaz Aşk ile kaçıncı sırada yer alacak.

ATV ekranlarında yayınlanan 8. gün dizisi de reytinglerden oldukça olumsuz etkilendi. Bir türlü çıkmış bulamayan ve 1 oranına yaklaşan reytinglerle her an yayından kaldırılması gündeme gelen 8. gün Önümüzdeki hafta erken final yapması gündeme geldi. Ancak ATV bu konuda acele eder mi yerine nasıl bir dizi yayınlayacak şimdilik bilinmiyor. Ancak 8. gün dizisi 9 Nisan Pazartesi reytinglerindeki sonuçları oldukça önemli.

Survivor 2018 de başarılı reytingleri ne devam ediyor. geçtiğimiz hafta 3. sırada yer alan Survivor 2018 bu hafta yani 9 Nisan Pazartesi günü 2. sırada yer alacak gibi görünüyor Acun Ilıcalı’nın kanalı TV8 reytinglerde hemen hemen her gün ilk sıralarda yer almaya devam ediyor.

Sizler de 9 Nisan Pazartesi günü reytingleri hakkında yorum ve görüşlerinizi aşağıya yazınız. Sizce 9 Nisan’da çukur dizisi mi çok izlenecek yoksa söz dizisi mi birinci olacak. Bizler de sizler kadar merak ediyorum Lütfen yorumlarınızı aşağıya yazınız.

1. Söz / Star TV
2. Çukur / Show TV
3. Siyah Beyaz Aşk / Kanal D
4. 8. Gün / ATV
5. Yasak Elma / Fox TV
6. Survivor / TV 8

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

9 Nisan 2018 Pazartesi Reyting Sonuçları Söz mü Çukur mu Yasak Elma mı? (2 Yorum)

  1. 8.Gün dizisi için final kararı alınmış.En güzel dizilerden biri.Lütfen izlemeyenler bi baksın, izlesin diziyi.

  2. Hayırlı Akşamlar Dizi Sevenler SÖZ Dizisi Nafizin Ölümü Onun Dost Bildiyi İnsanları MEHMETÇİKLERİ Semada Uçalan Bayrağı Ağlatdı Şehidler Ölmez Onlar Her Zaman Yaşayır Bayrağı Bayrak Yapan Şehidlerimizdi Hafizin Çenazesin Düşmenlerden Korudular Hafizi Korumadıklarına Göre İse Komutan Başın Aşağı Eydi Seni Koruyamadım Kaşki Seni Ve MEHMETÇİKLERİ Koruya Bilsem Komutan SÖZ Verirem Düşmenleri Mehv Edeçem Komutanın Bir Arzusu Var Hafizi Onlardan Alan Terolistleri Mehv Etmek Ama Buna Zaman Lazım Şehidlerimiz Her Zaman Bayrağımızın Semada Uçalmasın İster Hafis Kimi Kehramanlar Her Zaman Dastanlarda Yaşayır İler Ötsede Onları Yadaşlarda Saxlayan Vetendi

Eklenme Tarihi: 9 Nisan 2018