9 Şubat Beyaz Show Konukları Hülya Koçyiğit Cenk Eren Enes Batur Tekrarı

Sevilerek izlenen show programlarından birisi olan Beyaz Show 9 Şubat 2018 cuma günü Konukları Hülya Koçyiğit Cenk Eren PINAR ALTUĞ, TAMER KARADAĞLI ve Enes Batur oldular. Beyaz Show yeni bölüm Tekrarı Kanal D’nin hemen ardından sitemiz dizihaberi.tv de yerini alacak. Cuma akşamları yayınlanan fenomen show programı ”Beyaz Show”un bu haftaki konukları da belli oldu! Özellikle son yılların youtuberi Ener Batur çok merak ediliyor.

Sunuculuğunu Beyazıt Öztürk’ün üstlendiği sevilerek izlenen ve her cuma izleyiciyle buluşan programa bu hafta 9 şubat 2018 cuma akşamı Hülya Koçyiğit, Cenk Eren ve Enes Batur konuk olacak. Bu konuklardan özellikle youtuber olan ve 5 milyondan fazla takipçisi ile film bile çeken ve kendi hayatını filminde konu alan Ener Batur oldukça ilgi görecek gibi görünüyor.

”Beyaz Show” canlı yayınıyla cuma 23.45’te Kanal D’de! Bu arada 9 Şubat Beyaz Show Konukları Hülya Koçyiğit Cenk Eren Enes Batur Tekrarı yanı sıra Beyaz Showa hangi okullar üniversiteler katılacak belli oldu mu katılımcı okulların isimleri belli olunca buraya ekleyeceğiz. Şimdilik programla ilgili yazacaklarımız bu kadar.. 9 Şubat Beyaz Show program Tekrarı hemen cuma gecesinden itibaren sitemizde yer alacaktır.

Not: Daha önce Enes Batur en iyi youtuber ödülü olarak Altın Kelebek ödülüne layık görülmüş ancak Doğan medya tarafından küfürlü videoları nedeniyle ödülü geri alınmıştı. Şimdi yine bir doğan medyada Enes Baturun çıkması manidar bulundu.. Beyaz Show’un 9 Şubat 2018 tarihinde canlı yayınlanacak bölümünün konukları HÜLYA KOÇYİĞİT, CENK EREN, PINAR ALTUĞ, TAMER KARADAĞLI ve ENES BATUR ’a ne sormak istersiniz?

9 Şubat 2018 Cıuma Beyaz Show Konukları Hülya Koçyiğit Cenk Eren Enes Batur Tekrarı

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 7 Şubat 2018