9 Temmuz 2019 Reyting Sonuçları Hangi Kanal Ne Kadar İzlendi ?

Yaz sezonu dizilerinin başlaması ile kanallar arasında reyting savaşları hareketlenmeye başladı. Yeni dizilerin izlenme oranları nasıl ? 2019 yaz sezonu dizilerinin reyting oranlarını merak ediyor musunuz? Hangi dizi yeni sezonda devam edecek ? Hepsinin hakkında bizlere ip ucu veren 9 Temmuz 2019 reyting sonuçları hangi kanal ne kadar izlendi gelin hep birlikte analiz edelim.

9 Temmuz 2019 Reyting Sonuçları Hangi Kanal Ne Kadar İzlendi ?

9 Temmuz 2019 Reyting Sonuçları

Kanal D 9 Temmuz Çarkıfelek Zarftan ne çıktı sorusu ile reytingleri topladı. Mehmet Ali Erbil’in yıllarca sunduğu programı rahatsızlığı nedeni ile Emre Karayel’e devretmesi herkesi sevindirdi. Uzun zamandır ekranlarda olmayan yarışma programı Emre Karayel gibi Bir Kadın Bir Erkek dizisinden tanıdığımız oyuncuya verilmesi ayrı bir bakış açısı yarattı. Kanalımız bugünün reyting sonuçlarında ilk 3ü zorlasa da 4. sırada günü tamamladı.

Çarkıfelek 9 temmuz 2019 ne kadar izlendi reytingler

Show Tv bu akşama yerli Türk Sineması hazırladı. 5,6 IMDB puanına sahip 2010 yapımı Ay Lav Yu yerli filmin baş rol oyuncu kadrosunda Muhammed Akay, Fadik Sevin Atasoy, Cengiz Bozkurt yer alıyor. Ancak eski ve izlenmiş bir film olması nedeni ile bu akşam Show Tv gecei hüsran ile bitirdi. Yaz dizilerinde çok iyi skala yakalayamayan Show Tv’ye acil şifa diliyoruz.

Ay Lav Yu 9 Temmuz 2019’da Show Tv’de

Star Tv Erkenci Kuş 9 Temmuz 47. Bölüm izlenme oranları ile reyting yarışında ATV’ye kafa tuttu. Geçtiğimiz yaz sezonunun reyting rekortmeni olan dizi kış ayında da sezon dizilerine karşı ter dökmüştü. Yılbaşında Can Yaman’ın askere gitmesi ile final yapacağını açıklayan dizi bu akşam izlenme oranları ile Star Tv’yi ilk üçe sokmayı başarmış yayın oldu. Ayrıca başrol oyuncuları ile ilgili Can Yaman askerden döndükten sonra romantik komedi dizisi çekilmesi kulislerde gezen haberler arasında.

Star Tv Erkenci Kuş 9 Temmuz 47. Bölüm izlenme oranları

Fox Tv Başımız Belada Tv’de İlk Kez 9 temmuz günü yayınlandı. İzlenme oranları ile iyi sonuç elde eden Fox Tv günü ilk üçe girerek bitirmenin mutluluğunu yaşıyor. Son 2 yıl içerisinde izlenme oranlarını büyük oranda arttırmayı başarmış olan kanal gelecek sezonda başta Mucize Doktor olmak üzere sürekli ilk üç izlenme oranı yakalayacağa benziyor.

Fox Tv Başımız Belada Tv’de İlk Kez 9 temmuz

Atv Kimse Bilmez 9 temmuz reyting sonuçları ile günün birincisi oldu. Usta şarkıcı Keremcem’in baş rol oynadığı ve HollyWood filmlerini aratmayacak kadar aksiyon ve kaliteli sahnelerin içinde olduğu dizi günün birincisi oldu. En çok izlenme oranını alan Kimse Bilmez bir ihtimal kış sezonu dizileri arasında da yer alabilir.

Atv Kimse Bilmez 9 temmuz reyting sonuçları

TV8 Küçük Esnaf yerli sineması ile geceyi ilk 5’te tamamladı. BKM oyuncularının yer aldığı komedi filmi daha önceden tv de verilmişti. Günü sadece geçiştiren TV8’in yaz projeleri henüz başlamadı.

Küçük Esnaf 9 Temmuz 2019 TV8’de

TRT1 Aileler Yarışıyor programı ile Ufuk Özkan iyi reyting sonuçları elde ediyor. TRT1 kanalını 9 temmuz reyting sonuçları arasında ilk beş içerisine sokmayı başaran yarışma programını tebrik ediyoruz. Ayrıca halen başvuru formu doldurmadı iseniz Aileler Yarışıyor nasıl yarışmacı olunur konumuzu kesinlikle okuyunuz.

Aileler Yarışıyor 9 Temmuz

9 Temmuz 2019 reyting sonuçları bunlardan ibarettir. Sizin eklemek ve iletmek istediğiniz konular var ise bize yorumlar kısmından yazabilirsiniz.

9 Temmuz 2019 reyting sonuçları
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 9 Temmuz 2019