A Para Frekansı Nedir, Yeni Ekonomi Kanalı A Para Türksat Frekans Bilgileri

Kanalların frekans bilgileri oldukça merak edilir. Hele yeni bir kanal ise daha çok merak edilip televizyona ayarlamaya çalışır herkes. İşte Ekonomi dünyasına yeni bir kanal dahil oldu. Adı A para. Para olduğuna göre ekonomik veriler ışığında yayın yapacağını anlamışsınızdır zaten..

A Para Frekansı Nedir, Yeni Ekonomi Kanalı A Para Türksat Frekans Bilgileri burada: Turkuaz Medya grubunun bünyesinde yayın yapan kanallara bir yenisi daha eklendi. ATV, A Haber, A Spor, A2 gibi kanallarının yanına yeni bir ekonomi kanalı daha eklendi ve Türkiyede bulunan ekonomi kanalı sayısı iki oldu. Son dönemde ekonomik verilerin sürekli değişkenlik göstermesi sonrasında ilgi odağı olan Bloomberg HT kanalına rakip çıktı..

Bloomberg HT ekonomi deyince akla gelen tek kanaldı. Ülkenin en büyük medya gruplarından birini bünyesinde barındıran Turkuaz medya grubu Bloomberg HT nin tek başına götürdüğü ekonomi yayıncılığına el attı ve bende varım dedi. A Para kanalı grubun yeni kanalı ekonomi üzerine olacak. Kanalın adı yine A harfi ile başlayan ve grubu temsil eden temasıyla başlayan A PARA olarak tanıtıldı.

A Para Türksat Uydu Frekansı bilgileri

A Para Frekansı Nedir, Yeni Ekonomi Kanalı A Para Türksat Frekans Bilgileri nedir?

A Para Turksat Frekansı Nedir, Yeni Ekonomi Kanalı olan A Para Türksat Frekansının Bilgileri nedir bu konuda sizlere bilgi vereceğiz.
Uydu / Platform: Türksat 3A / 4A (42° Doğu)
A para Frekans Bilgileri: 11999 V 11666 3/4

Ülkemizde şimdiye kadar sadece Ciner Medya Grubu’na ait Bloomberg HT kanalı ekonomi yayınlarını yürütüyordu. Bu konuda Bloomberg tek mecra iken kendi ekonomimizi Amerikan kanallarından öğrenmek yerine milli bir kanal olması yönünde istekler her geçen gün arttı. İşte A para kanalı böyle ortaya çıktı..

Bloomberg ht ile benzer ekonomi kanalı olacak olan yerli ve milli diyebileceğimiz A PARA kanalının gelmesiyle rekabet yeniden yaşanacak. Hatırlanacağı üzere Doğuş Grubu’nun ekonomi kanalı CNBC-e kısa bir zaman önce yayın hayatına son verilmiş, kanalın yerine TLC almıştı. Bloomberg ile A para rekabet edecekler..

A Para Uydu Frekansı nedir nasıl ayarlanır

A Para Türksat Uydu Frekansı bilgileri:

A Para Türksat Frekansının Bilgileri burada: A Para ve A Para HD ‘nin güncel ve yeni frekansı:
Uydu / Platform: Türksat 3A / 4A (42° Doğu)
A para Frekans Bilgileri: 11999 V 11666 3/4

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

A Para Frekansı Nedir, Yeni Ekonomi Kanalı A Para Türksat Frekans Bilgileri (4 Yorum)

Eklenme Tarihi: 12 Ağustos 2018