Abbas Güçlü ile Büyük Oyun Yarışması Başvuru Katılım Formu Şartları (Kanal D)

Kanal D ekranlarında Çok yakında yeni bir program başlıyor. Bu sayfada Abbas Güçlü ile Büyük Oyun Yarışması Başvuru Katılım Formu Şartları hakkında bilgiler vereceğiz. Yeni yarışma programının adı Büyük oyun. Büyük Oyun yarışması oldukça keyifli ve heyecan dolu bir yarışma olacak ve özellikle gençlere hitap edecek oyun dünyasının en yeni ve en son örneklerini ortaya çıkarıp büyük bir potansiyel olan oyun sektörünün oynayanı değil yapanı olmak için siz de merak edip yarışmaya katılmak ve detaylı bilgi almak istiyorsanız sayfamıza hoş geldiniz.

Kanal D ekranlarında fenomen bir sunucu olan ve Genç Bakış programını hazırlayıp sunan Abbas Güçlü çok yakında Kanal D’ye ekranları için yepyeni bir yarışma programı sunmaya başlayacak. Yeni yarışma programının adı Büyük Oyun. Büyük Oyun yarışması gençlere yönelik oyun hazırlama ve oyunculuk stratejisi geliştirmek üzere hazırlanan bir yazılım geliştirme yarışmasıdır. Öncelikle Abbas Güçlü’ye böyle bir konuda öncülük ettiği için teşekkür etmek gerekiyor.

Abbas Güçlü ile Büyük Oyun başvuru katılımAbbas Güçlü ile Büyük Oyun yarışmasına nasıl katılacağız büyük oyun yarışmasına kimler katılabilir?

Büyük Oyun yarışması için herhangi bir yaş sınırlaması bulunmuyor. Öncelikle başvuru formunu doldurmanız ve detaylı bilgilerinizi program ekibiyle paylaşmanız yeterli. Büyük Oyun yarışmasına başvuru yaptıktan hemen sonra detaylı bir inceleme yapan ekip sizlere gerekli gördüğünde dönüş yapıyor ve sizleri mülakat için yüz yüze görüşmek için Kanal D stüdyolarına davet ediyor. Burada yapılacak olan yüz yüze görüşmenin ardından Büyük Oyun yarışması için uygun görülürseniz başvurunuz onaylanıyor ve programa katılma şansı elde ediyorsunuz.

Kanal D Büyük Oyun Yarışması Başvuru KatılımAbbas Güçlü ile Büyük Oyun yarışmasının amacı nedir kodlama mı yazılım mı neler yapılacak?

Büyük Oyun yarışması oyun geliştiricilerine yönelik olan bir yarışma programıdır. Oyun geliştiricileri şimdi sıra sizde! Kanal D’nin Çok yakında ekrana getirmeye başlayacağı ve oldukça merakla beklenen yeni yarışma programı ‘Büyük Oyun’un tanıtım fragmanı yayınlandı! aşağıdan izleyeceğiniz Büyük Oyun yarışmasının detaylarını ve başvuru katılım formunu sitemizde sizlere sunmaya çalışacağız ve detayları burada sizlerle paylaşacağız.

Abbas Güçlü ile Büyük Oyun yarışması başvuru şartlarıAbbas Güçlü ile Büyük Oyun Yarışmasına Başvuru Nasıl olacak Katılım Formu Şartları nelerdir (Kanal D)

Kanal D ekranlarında geçtiğimiz yıllarda fenomen haline gelen ve eğitim içerikli ‘Genç Bakış’ programını hazırlayan ve sunan gençlerin yakından takip ettiği Abbas Güçlü’nün sunumuyla ekranlara gelecek Büyük Oyun yarışmasının hedef kitlesi özellikle öğrenciler ve genç isimler olacak. Yani 40 yaşın altında herkes başvurabilir özellikle oyun konusunda yazılım konusunda ve kodlama konusunda kendine güvenenler Büyük Oyun yarışmasına başvuru yapabilir katılım formunu doldurabilir.

“ABBAS GÜÇLÜ İLE BÜYÜK OYUN” programına gelen başvuru formlarındaki tüm yazı, video ve fotoğraflar, formu gönderen kişinin sorumluluğundadır. Başvuru formunu dolduran kullanıcılar, başvuru sahibinin kendisi olduğunu kabul ve beyan etmiştir. Kişinin izni olmaksızın yapılan başvurulardan, Kanal D sorumlu değildir.

Abbas Güçlü ile Büyük Oyun Başvuru Formu

Büyük Oyun yarışması başvuru formuAdınız ve Soyadınız :
Doğum Tarihiniz
Doğum Yeriniz Cinsiyetiniz
Telefonunuz
E-Mail Adresiniz
Okul / Bölüm
Meslek
Oyununuz hangi platformlarda yer alıyor?
Oyunu kaç kişilik ekiple geliştirdiniz?
Hangi oyun motorunu kullandınız?
Ne kadar zamandır oyun geliştiriyorsunuz?
Oyun Stüdyonuz var mı?
Oyununuzun Adı
Oyunun türü
Oyununuzun Hikayesi

Büyük Oyun, dijital dünyada oyun oynayan değil, oyun yazan gençleri hedef alacak ve onlar için çok güzel bir yarışma programı olacak. Büyük Oyun yarışmasına katılmak başvurmak için lütfen aşağıda linkini vereceğimiz sayfaya tıklayarak Büyük Oyun yarışmasına başvuru ve katılım formunu detaylı bir şekilde doldurun. Formu doldurduktan sonra sizlere gelecek olan Başvuru bilgilerini lütfen saklayınız. ‘Abbas Güçlü ile Büyük Oyun’ yakında Kanal D’de!

Abbas Güçlü ile Büyük Oyun nasıl başvuru katılım olacakAbbas Güçlü ile Büyük Oyun yarışmasına katılım başvuru formu başvuru şartları nelerdir?

Büyük Oyun yarışması için herhangi bir şart bulunmuyor, sadece yazılım konusuna meraklı olmanız kodlama konusunda kendine güvenmeniz ve büyük bir oyun yazılımında kendinize yer bulmanız yeterli. Yazılım konusunda kendinize güveniyorsanız, ben de büyük oyunda varım diyorsanız büyük ödül için Abbas Güçlü ile Büyük Oyun yarışma programına katılmak istiyorsanız aşağıdaki formu lütfen dikkatlice doldurarak programa katılım için başvuru formunuzu Kanal D’ye gönderin.

Abbas Güçlü ile Büyük Oyun Yarışmasına başvuru Formu TIKLAYIN

Abbas Güçlü ile Büyük Oyun Yarışması Tanıtım Fragmanı videosu

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Etiketler: Eklenme Tarihi: 12 Şubat 2019