Acı Tatlı Ekşi Filmi Nerede Çekildi Hangi Şehirde İlçede?

Bu sayfamızda sizler için hazırladığımız Acı Tatlı Ekşi Filmi Nerede Çekildi Hangi Şehirde İlçede? konusu hakkında bilgiler vermeye çalışacağız. Sizlerde konunun alt kısmında bulunan yorumlara kendi görüşlerinizi yazın lütfen. Acı Tatlı Ekşi Filmi Nerede Çekildi Hangi Şehirde İlçede? hakkında bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler.

Dizi dünyasında sevdiğimiz iki başarılı oyuncu Özge Özpirinççi ve Buğra Gürsoyun baş rollerinde oynadığı Acı tatlı Ekşi filmi çok yakında vizyona giriyor. Film çekimleri son hız devam ederken Başarılı oyuncu Buğra Gülsoy’un senaryosunu kaleme aldığı ve aynı zamanda başrolünü Özge Özpirinçci ile paylaştığı Acı Tatlı Ekşi filminin nerede çekildiği hangi il ilçede film setinin kurulduğu belli oldu.

Merak edenler ve Acı Tatlı Ekşi Filmi Nerede Çekildi Hangi Şehirde İlçede? deniz manzaralı yer neresi sahil hangi denizde yer neresi nasıl gidilir gibi soruların sizler tarafından gelme ihtimalini düşünerek sevilen bu iki oyuncumuzun yeni filmi hakkındaki detayları sizlerle paylaşmak istedik. Acı Tatlı Ekşi Filmi Nerede Çekildi önce bunu cevaplayalım:

Acı Tatlı Ekşi Filminin çekimleri İstanbul ile İzmir’in Urla ve Alaçatı ilçelerinde tamamlandı. Çekimlerin bir kısmı Üniversite kampüsünde gerçekleştirildi. İstanbul Okan Üniversitesi‘nde başlayan çekimlerin bir kısmı da İzmir‘in Alaçatı ve Urla ilçelerinde tamamlandı. Sahil çekimleri turizm cenneti Alaçatıda yapılırken filmi izleyenlerin merak ettiği yer burası idi.

Acı Tatlı Ekşi Filmi Nerede Çekildi Hangi Şehirde İlçede? diye sorup merak edenlere yanıt vermiş olduk. Acı Tatlı Ekşi Filminin vizyon tarihi henüz açıklanmasa da filmde yer alan oyunculara bakarsak oldukça izlenesi bir film olduğunu rahatça söyleyebiliriz. Acı Tatlı Ekşi Filminde Buğra Gülsoy ve Özge Özpirinçci’ye Osman Alkaş, Gözde Türkpençe, Füsun Demirel, Somer Karvan, Yusuf Akgün, Ferda Işıl ve Rahmi Dilligil gibi oyuncular eşlik edecekler ve film 2018 de vizyona girecek.

Acı Tatlı Ekşi Filminin çekildiği İzmir‘in Alaçatı ilçesinden görünüm aşağıdaki resimlerde.. Acı Tatlı Ekşi’nin fragmanı çıkınca aşağıya ekleyeceğiz. Sizlerde yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 19 Aralık 2017