Acun Ilıcalı Cem Yılmazın Filminde Hangi Rolde Oynayacak?

Acun Ilıcalı Cem Yılmazın Filminde Hangi Rolde Oynayacak? Cem Yılmaz yakın zamanda yeni bir film projesine başlıyor. Yeni filminde yeni oyunculara da yer vereceğini açıklayan Cem Yılmaz yeni ismi Acun olarak açıkladı. Cem Yılmaz bu zamana kadar bir çok film yaptı ve hepside gişede milyonlara ulaştı. Başarılı filmlerin altında imzası bulunan Cem Yılmaz’ın yeni filmi de merak konusu oldu.

Cem Yılmaz yeni filmi hakkında Mesut Yılmaz’la konuştu. Cem Yılmaz yeni filminin adının Emanet olduğunu söyledi. Emanet filminde meraklı amatörlere olabildiğince imkan tanıyoruz, belirli ücret dahilinde. Acun da bunlardan biri…diyerek açıklama yaptı.

Cem Yılmaz Emanet Filminde başka hangi oyuncular yer alacak? Çekimleri nerede ve ne zaman yapılacak? Bilgileri geldikçe sizlerle konumuzu paylaşıyoruz. Cem Yılmaz Türkiye’de ilk yaparak Karakomik Filmler kapsamında Kaçamak, 2 Arada, Emanet ve Deli filmlerini yapacak.

Cem Yılmaz yaptığı röportajda filmleri ile ilgili açıklamalarda bulundu. “Kaçamak ve 2 Arada tek proje gibi… Seyirci bir biletle iki film izleyebilecek. Bir risk teşkil ettiğini düşünmüyorum”Zaten bir filmi 60 dakikada en güzel şekilde anlatmış oluyoruz. İlk defa yapılacak ama son olmayacak en azından sisteme ben devam edeceğim” Ardarda film yapacağı için stand-up yapmayacağını düşünen izleyicisine de cevap niteliğinde şunları söyledi;

Beş yıl sonra yeniden stand-up gösterisi yapacak olan Yılmaz, “Bu projelerden sonra sinemaya bir süre ara vereceğim. 2019’da film bombardımanı yapmak ve izleyiciye güzel hikayeleri olan projeler izletmek istedim” şeklinde konuştu.Kendisini sahnede özgür hissettiğini söyleyen Yılmaz, “Daha önce hiç gitmediğim yerlerde turneler yapacağım. İnsanların beni görmek istediği en ücra yere dahi gitme niyetim var. Bunların başında Anadolu’dan şehirler geliyor” açıklamasını yaptı.

Cem Yılmaz sosyal medya hesabından Emanet filminin çekimlerinin başladığını söylemişti. Emanet filmi oyuncuları da oldukça tanıdık simalar. Bu yüzden de sevilerek izleneceğini tahmin ediyoruz. Kadroya bir de Acun Ilıcalı dahil oldu ki artık film gerçekten dikkat çekici oldu. Şimdiden merakla tanıtımını ve vizyon tarihini bekliyoruz.

Yılmaz’ın senenin 3. filmi dediği Emanet filmi kadrosunda, Çağlar Çorumlu, Özge Özpirinççi, Necip Memili ve Tülin Özer, Celil Nalçakan var.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 28 Kasım 2018