Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı Gerçekten Boşandı Mı Neden Ayrıldılar?

Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı Gerçekten Boşandı Mı Neden Ayrıldılar? Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı beklenmedik bir şekilde aniden boşandı. Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı Silivri Adliyesi’nde 9 dakikada boşandılar. Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı evliliği 1 yıl 2 ay sürdü. Acun Ilıcalı Şeyma Subaşı’na aylık 125 bin TL nafaka ödeyecek. Acun Ilıcalı Şeyma Subaşı çocukları olan Melisa’nın masraflarını Acun Ilıcalı karşılayacak.  Şeyma Subaşı’nın yılda 4 seyahatini de Acun Ilıcalı karşılayacak. Ayrıca Acun Ilıcalı Şeyma Subaşı’nın Bebek’teki Healtyhish kafenin ortaklığına devam edecek.

Acun Ilıcalı geçmişte yaşadığı evlilikte Zeynep Yılmaz ile evli kalmıştı. Zeynep Yılmaz ile 13 yıl evli kalmıştı. Acun Ilıcalı ve Zeynep Yılmaz Şile Aile Mahkemesi’nde anlaşmalı olarak 10 dakikada boşanmıştı. Acun Ilıcalı eski eşi Zeynep Yılmaz’a Amerika Miami’de bir ev, Bodrum’da bir yazlık, İstanbul Zorlu’da 6.5 milyon dolar değerinde bir daire ve 5 milyon dolar nakit para verdiği öğrenilmişti. Acun Ilıcalı çocuklarına aylık 75 bin, boşandığı eşine de aylık 75 bin lira olmak üzere toplam 150 bin lira nafaka ödeyecekti. Acun Ilıcalı’nın ilk eşi Seda Başbuğ’un ise Acun ılıcalı’dan nafaka olarak ne aldığı ise bilinmiyor..

Acun Ilıcalı boşandıktan sonra açıklama yaptı. “İkimiz de üzgünüz, yürümedi. Hayırlısı olsun” ifadelerini kullandı. Şeyma Subaşı bir açıklama da bulunmadı. Ancak instagram hesabından Ilıcalı soyadını kaldırdı. Ancak instagramdan Acun Ilıcalı ile olan resimlerini kaldırmadı.

Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı ayrıldı ancak sebebi henüz bilinmiyor. Sosyal medyada bazı dedikodular yer alıyor. Ancak kesinlik kazanmadan böyle iddaalı paylaşmak bize yakışmaz!

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 26 Kasım 2018