Acun Ilıcalı’nın yüzü gözü neden şiş? Estetik Ameliyat mı oldu?

Acun Ilıcalı’nın son yaptığı Survivor programında yüzü ve gözünün şiş olduğu dikkatli izleyicilerden kaçmadı. TV8’in sahibi ve Survivor programının yapımcısı Acun Ilıcalı yüzündeki şişkinliğin ameliyat sebebiyle olduğunu açıkladı.

Acun Ilıcalı'nın yüzü gözü neden şiş? Ameliyat mı oldu?

TV8’in sahibi ve çok izlenen Survivor programının yapımcısı Acun Ilıcalı, Kanal D’de yayınlanan 2. Sayfa programına yüzünde ve gözündeki şişkinliğin sebebiyle ilgili olarak açıklamada bulundu.

KIZLARIMI ÖZLEDİM

Survivor için bulunduğu Dominik’ten Kanal D yayınına bağlanan Acun Ilıcalı, “Türkiye’ye gelir gelmez kızlarıma sarılacağım, onları çok özledim. Banu ile bir kardeş gibi her konuda konuşmayı, Yasemin’in bıcırıklığı, Leyla’nın bilmişliği bunların hepsi çok özlediğim şeyler. Umarım en kısa zamanda hasret biter” diye konuştu.

AMELİYAT OLDUM

Survivor yayınında yüzündeki ve göz bölgesindeki şişliğin estetik operasyon geçirdiği için oluştuğu iddia edilen Acun Ilıcalı, estetik operasyon değil, bir kitleyi aldırmak için ameliyat olduğunu söyledi.

Acun, “Arpacık değildi; iyi huylu bir kitleydi. Onu aldırmak durumunda kaldık. Bu da bir ameliyat gerekiyordu. Buraya kesip tekrar diktirmek gerekiyordu. Doktorumuzu kaybettik. Kendisini de çok severdim. Bu ameliyatın sebebi o. Estetik hiç yaptırmadım düşünmüyorum. Ancak abartı olmadığı sürece kadınlarda güzel oluyor.” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR

  1. Para insanları çekile sokan elinin kiri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.