Ada Dizisi Oyuncuları Konusu Özeti Ne Zaman Hangi Kanalda Başlayacak?

Ada Dizisi Oyuncuları Konusu Özeti Ne Zaman Hangi Kanalda Başlayacak? Ada dizisi için hazırlıklar başladı. Ada dizisi yeni sezona yetiştirilmek üzere  hazırlıklar tamamlanmaya çalışılıyor. Ada dizisi Tims &B yapım imzasıyla ekrana gelecek. Ada dizisinin yapımcısı olan Tims &B Yapım daha önce Söz, Bir Zamanlar Çukurova ve Gülperi dizileriyle tanınmıştı.

Ada dizisi senaristliğini Yılmaz Şahin yazacak. Ancak daha senaryosu da dizi hakkında bilgilerde paylaşılmadı. Ada dizisinin adı da şimdilik konuldu ancak sonrasında değişti mi bilinmez. Ada dizisi eylül ayında ekranlardaki yerini alacak. Ada dizisi senaryosu henüz yazım aşamasında. Senaryo tamamlanınca dizi oyuncu arayışları başlayacak.

Ada dizisi oyuncu arayışı ve başrol oyuncuları ile görüşmeler başlayınca sizlere bilgiler vereceğiz. Yeni oyuncular içim cast ajansları ile görüşülür. Oyuncular netleşir sonrasında çekim mekanları arayışı başlar. Biz dizi yayına hazırlanana kadar birçok aşamadan geçiyor. Yeni dizi çekimleri nerede yapılacak? Ada dizisi 2019 eylül yeni sezonda başlayacağına göre yeni dizisi hazırlıkları için zaman çokça fazla.

Ada dizisi oyuncuları kimler olacak? Ada dizisi konusu anlatacağı hikaye nedir? Ada dizisi ne zaman yayınlanacak ve özeti nedir? Ada dizisi hangi kanalda yayınlanacak? Bu sorular maalesef şimdilik cevapsız. Ada dizisi ile ilgili bilgileri sizlerle paylaşacağız. Takipte kalınız.

Ada Dizisi Oyuncuları Konusu Özeti Ne Zaman Hangi Kanalda Başlayacak?

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Ada Dizisi Oyuncuları Konusu Özeti Ne Zaman Hangi Kanalda Başlayacak? (2 Yorum)

  1. Ada dizisinde Feride Hilal Akın Berk Atan partner olursa çok güzel olurdu.Ferideyede baş rol verin.

Eklenme Tarihi: 23 Şubat 2019