Ada Dizisi Tekrarı Ne Zaman Yeni Bölüm Hangi Gün Hangi Kanalda ?

Yaz sezonunun ilerlemesi ile bir bir açıklanan yeni sezon dizileri merak ediliyor. Yapım şirketleri ve kanalların büyük arayış içerisinde olduğu günlerden bir proje onayı da Ada dizisi için gelmişti. Eylül itibari ile başlayan yeni Ada dizisi tekrarı ne zaman veriliyor da merak edildi. Ada yeni bölüm hangi gün yayınlanıyor ? Yeni bölüm gününde ekranlarda olamayanlar için tekrar bölümleri altın değeri taşıyor.

Ada Dizisi Tekrarı Ne Zaman Yeni Bölüm Hangi Gün Hangi Kanalda ?

Tims & B Production’un yeni projesi Ada dizisi aldığı yüksek reyting oranları ile dikkat çekiyor. İlk bölümünden sonra yayınlanan Ada tekrar bölümü de en az ilk bölümü kadar izlendi. ATV kanalında yayınlanan Ada dizisi sezonun etkili dizilerinden olacağını daha ilk bölümü ile ispat etmeyi başardı. Daha önce de büyük projelerde imzası bulunan Tims yapım, Söz, Gülperi, Bir Zamanlar Çukurova, Leke ve Muhteşem Yüzyıl gibi ciddi dizilerin projelerini yönetmişti.

Ada Dizisi Tekrarı Ne Zaman

Ada dizisi oyuncuları da çok merak ediliyor. Dizi oyuncu kadrosunu alakalı konumuzda liste halinde bulabilirsiniz. Özellikle hareketli dizi konusu ile yüksek reyting alan dizinin tekrar bölümleri de yakından takip ediliyor. Atv kanalında yayınlanan premium saat dizisi geçtiğimiz sezonda biten dizinin yerine geldi.

Ada Dizisi Tekrarı Ne Zaman

ATV kanalında yeni bölümünü kaçıranlar için müjde. Artık dizinin tekrar bölümlerini televizyondan izlemek zorunda değilsiniz. Size uygun gün ve saat içerisinde ATV’nin resmi internet sitesinden takip edebilirsiniz. Üstelik reklamsız olarak yayınlanan tüm ATV yapımlarını bulabilmeniz mümkün. Kota dostu player ile artık dizilerin tekrar bölümleri için saat ve gün beklemenize hiç gerek kalmadı.  Muhteşem oyuncu kadrosu ile daha yaz aylarında sezondaki reyting yerini ayırtan dizi için sizin düşünce ve önerileriniz nedir bizlere yorumlar kısmından iletiniz. Senaryonun nasıl devam etmesini isterdiniz ? Ada dizisi yeni bölüm hangi gün ve tekrar gün ve saatleri için konumuzu sürekli güncelleyeceğiz.

Ada dizisi yeni bölüm hangi gün ve tekrar gün
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 26 Haziran 2019