Ada Masalı Dizisindeki Rami Narin Kimdir?

rami narin

1990 tarihinde Hatay’da dünyaya gelen başarılı oyuncu Rami Narin oğlak burcudur. İlk okul, orta okul ve lise eğitimini doğduğu şehirde tamamlamıştır. Tiyatro merakı çocukluğundan beri süregelmiştir. Orta okul yılları sırasında okulda sahnelenen kısa tiyatrolarda rol alarak hem bu merakını gidermiş hem de aldığı rollerdeki üstün başarılarla tüm övgüleri kendi üzerine çekmiştir. Lise yıllarında Okul mezuniyeti törenlerinde kendisinin yazdığı bir senaryoyla sahne almış ve bunu başarılı bir şekilde sahnede göstermiştir. Gelecekte başarılı bir oyuncu olmak isteyen Rami Narin bu eğitimini İstanbul’daki Beykent Üniversitesinde tamamlamıştır.

Üniversite yıllarında bir çok ajansa başvurmuş fakat istediği sonucu elde edemeyen yakışıklı oyuncu pes etmeyip arayışlarına devam etti. İlk olarak 2014 senesinde sahnelenen Ezra dizisinde Taylan karakteriyle karşımıza çıktı. Ezra dizisinin konusu: Gazze’de doğan Ezra ve kız kardeşi ile alakalıdır. Çocukken yetimhaneden çalınan küçük kız kardeşini aramakta olan Ezra İtalya’da olduğunu öğrenince onun yanına gitmek için Gazze’den kaçıyor. Ancak, bindiği mülteci teknesi Kıbrıs açıklarında batınca, teknedeki bütün mülteciler ölüyor ve bir tek Ezra kurtuluyor. Burada başarılı performans sergileyen Rami Narin daha sonra Ağlama Anne dizisinde SALİH karakteriyle oyunculuk hayatına devam etti.

Ağlama Anne dizisinin konusu

Gayri meşru olarak dünyaya getirdiği kızını öldürmeye teşebbüsten cezaevine giren alevin hapisten çıktıktan sonra kızını annesi bildiği kız kardeşinden tekrar alabilmek için verdiği mücadeleyi konu alıyor. Rami Narinin oynadığı her dizide başarıları her geçen gün arttı ve 2019 yılında TRT 1 ekranlarında sahnelenen Benim Adım Melek dizisindeki oyuncu grubuna dahil oldu. Benim Adım Melek dizisinde Gaziantep’te doğmuş büyümüş aşık olup kendi nişanından kaçıp sevdiği adam ile Almanya’ya kaçan ancak kanser olup üç çocuğu ile yeniden baba ocağına dönen Melek’in acı dolu hikayesi konu alındı. Şimdilerde Herhangi bir dizide yer almayan başarılı oyuncu önümüzdeki günlerde sahnelenecek yeni bir dizide yer alabileceğinin altını çizdi. Başarılı oyuncunun sahne aldığı türk dizileri.

2014 – Ezra
2018 – Ağlama Anne
2019 – Benim Adım Melek
2021 – Ada Masalı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Exit mobile version