Adayavrusu hangisinin bir türüdür Tekne balık zeytin eşek?

Adayavrusu hangisinin bir türüdür Tekne balık zeytin eşek?

Adayavrusu: balıkçılık, denizcilik iki veya üç çifte kürekli küçük balıkçı teknesidir.. Cevap: Tekne olacak.. Kim Milyoner Olmak İster’de az önce sorulan soru izleyenleri televizyon ekranlarına kilitledi ve Adayavrusu hangisinin bir türüdür? sorusu merak konusu oldu. İşte az önce Kim Milyoner Olmak İster’de sorulan Adayavrusu hangisinin bir türüdür? sorusu ve cevabı

Aslen Bayburtlu olan 19 yaşındaki yarışmacımız Zahide Sena Akmeşe, yarışmaya İstanbul’dan katılıyor. İbn Haldun Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Bölümü öğrencisi olan Zahide Hanım, yarışmada 30.000 TL kazanmayı hedefliyor.

Zahide Sena Akmeşe Kim milyoner olmak ister 10 eylül pazartesi günü ne kadar kazandı Doktor olan yarışmacımız bakalım hedefine ulaşacak mı? Zahide Sena Akmeşe  Murat Yıldırım’ın elini sıkmayınca tepki aldı. Yarışmada en basit soru olan Adayavrusu hangisinin bir türüdür sorusuna cevap veremeyince 30 bin lira alarak yarışmadan çekildi.
Zahide Sena Akmeşe Kim milyoner olmak ister 10 eylül pazartesi

1989 Diyarbakır doğumlu olan Tamer Aslan, yarışmaya İstanbul’dan katılıyor. İstanbul Aydın Üniversitesi Saç Bakımı ve Güzellik Hizmetleri Bölümü mezunu olan Tamer Bey, sahibi olduğu kadın kuaföründe çalışıyor. Tamer Bey, yarışmada barajı geçebilmeyi hedefliyor.

Aslen Bursalı olan 24 yaşındaki yarışmacımız Dilara Kafalı, yarışmaya İzmir’den katılıyor. Ege Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema Bölümü öğrencisi olan Dilara Hanım, daha fazla kısa film çekebilmek ve teknik ekipman alabilmek için yarışmamıza katılıyor. Dilara Hanım’ın yarışmadaki hedefi 60.000 TL.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 10 Eylül 2018