Adı Efsane Dizisi 2. Devre Yeni Katılan Oyuncular Kimler?

Kanal D ekranlarında yayınlanan ve bir süre ara verdikten sonra 4 temmuz salı günü 2. devre adıyla yeniden ekrana gelmeye başlayan Adı Efsane Dizisi 2. Devreye Yeni Katılan Oyuncular Kimler? isimleri rol ve karakterleri ile kısa bilgilerini sizlere aktarmak istedik.

Adı Efsane Dizisinin 2. devresine ilk katılan oyuncu Naz karakterine hayat verecek olan Simay BArlas oldu. Yaz sezonunda kaldığı yerden farklı maceralarla devam etme kararı alan dizinin kadrosuna dahil olan güzel oyuncuyu Simay BArlası Reyhan hanımın kızı Naz rolünde izleyeceğiz.

Naz diziye boş gelmedi elbette. Melis’in diziden ayrılmasından sonra Naz ile Hakan arasında bir aşkın başlaması bekleniyor. Dizinin hayranları bakalım Naz için nasıl yorumlarda bulunacak merak konusu oldu. Adı  Efsane Naz hakkında detaylı bilgiler için buraya tıklayın. ADI EFSANE NAZ

Şenay Gürler (Reyhan rolü);28 Haziran 1966 tarihinde İzmirde doğan oyuncu önceki dizileri olan Kış Güneşi ve İçerde gibi yapımların kadrosunda yer almıştı.

Ferit Kaya (Ozan rolü); 24 Şubat 1984 tarihinde Diyarbakır da doğan oyuncumuz daha önceki dizileri olan Arka Sokaklar ve Dayan Yüreğim dizilerinde başarıyla rol almıştır.

Sizde Adı  Efsane dizisinin yeni sezonu olan 2. devre hakkında merak ettiklerinizi yeni oyuncularla ilgili sorularınızı aşağı yazabilirsiniz..

YORUMLAR

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.