Adı Efsane Dizisi Bitecek mi Final mi Yapacak? Sezon Finali Yapıp Devam mı Edecek?

Kanal D ekranlarında ilgiyle takip edilen dizilerden birisi de Adı Efsane. Adı gibi gerçekten de efsane olabilecek bir dizi. İlk haftalarından beri çok ciddi oranda reytingler alan dizinin bu sezon Mayıs ve Haziranda biteceği iddia edilmişti ancak aldığı reytingler gösteriyor ki dizi kısa sürede bitirilecek bir dizi değil..

Peki Adı Efsane Dizisi Bitecek mi Final mi Yapacak? Yoksa Adı Efsane Dizisi Sezon Finali Yapıp Devam mı Edecek? sorusu en merak edilen sorulardan biri olarak gündemde kalmaya devam ediyor. Sevilen dizinin önce reytinglerine, sonrada oyuncu yapısı ile kanaldaki durumuna göz atalım birlikte.

Adı Efsane Dizisinin Reytingleri Nasıl: En son yayınlanan reyting sonuçlarına göre dizi 29 Nisan cumartesi günü aldığı 3.54 total reyting ile günü 5. sırada kapattı. Bir önceki hafta ise 3.73 oranındaki reyting ile 7. sırada kapatmıştı. Adı Efsane 6 Mayıs cumartesi nasıl bir reyting alacak merak konusu ama daha iyi yerde olacağı kesin. Resmi sonuçları buradan yazmaya devam edeceğiz.

Peki bu reytingler neyi gösteriyor. Adı Efsane devam eder mi etmez mi: Dizi bu reytinglerle kendini ispatlamış bulunmakta aslında. Ancak Kanal D diziler konusunda çok hoyratça kararlar alabiliyor. Daha önce Tatlı intikam iyi reytingler alırken bitirmişti. Bir çok diziyi gereksiz yere harcayan Kanal D bu diziyi de harcarsa şaşırmam doğrusu.

Ancak alınan reytingler dizi yapımcısını da kanalı da şimdilik memnun ediyor. Mayıs sonunda alacakları kararlar dizinin devam edip etmeyeceğine kesin bir yön tayin edecek. O zaman Adı Efsane Dizisi Bitecek mi Final mi Yapacak? Sezon Finali Yapıp Devam mı Edecek? sorusuna cevap daha da netleşmiş olacaktır.

Bizim fikrimize göre dizi en az bir sezon daha devam eder, çünkü iyi bir izleyici kitlesi var. Bakalım zamanla göreceğiz dizi sezon finali mi yapacak yoksa bitip veda mı edecek göreceğiz hep birlikte. Lütfen sizde Adı Efsane dizisi hakkındaki yorum ve görüşlerinizi aşağıya yazın. Sizce dizi bitmeli mi devam mı etmeli?

YORUMLAR

  1. Eğer başrol oyuncusu değişirse ben bu dizi izleme

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.