Adı Efsane NAZ Kimdir? Simay Barlas Resimleri Biyografisi

Temmuz 2017 de yeniden başlıyor Adı Efsane dizisi. Yeniden başlamasıyla birlikte çok önemli oyuncuları da transfer etti Adı Efsane.. Onlardan biri Simay barlas.. Adı Efsane Naz Kimdir? Simay Barlas Resimleri Biyografisi hakkında detaylı olarak bilgileri sizlere buradan sunmaya ve sorularınıza cevaplar vermeye çalışacağız.

Öncelikle Temmuz ayına kadar ekrana gelmeyecek olan Adı Efsane dizimize yeni sürpriz isimler katılmaya devam ediyor. Onlardan biri de Simay Barlas oldu. Adı Efsane dizisi Naz karakterini canlandıracak olan Simay Barlas. dizide büyük ihtimal ile Hakan’ın yeni partneri olacak ve oldukça önemli bir rol üstlenecektir.

Adı Efsane Naz Simay Barlas Kimdir: 1998 yılında İstanbul’da hataya gözlerini açmıştır. Henüz çok genç olsa da bir çok dizi veya tiyatro projesinde yer alıp, gelecek vaat eden oyuncularımızdan birisi olmayı başarmıştır. Simay Barlas en son Hayat Bazen Tatlıdır dizisinde Gözde karakteri ile gördük. Ondan önce ise bir kaç reklam filminde oynamıştır. Boyu 166 cm Kilosu 47 Kg Göz Rengi Kahverengi Saç Rengi Kahverengidir.

Adı Efsane dizisinde de bir önceki projesiyle Gözde adı yerine Naz karakterini canlandıracaktır Simay Barlas Resimleri daha sonra eklenecektir. Yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilirsiniz..

YORUMLAR

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.