Adı Efsane Neden Bitti Başka Kanalda Devam Eder mi Yeniden Başlar mı?

Kanal D ekranlarında yayınlanan ancak bir türlü istediği reytinge ulaşamayan Adı Efsane dizisi 29 ağustos salı günü final yaparak ekrana veda etti. Kanal D yeni sezon öncesinde neden böyle bir karar aldı derseniz elbette zor bir karar ama reytingleri düşük olan bir diziyi kanalda tutmak istemeyen yönetim ile dizi yapımcısı anlaştı ve dizi erken final kararı aldı.

Dizi final yaparken dizinin hayranları ve yeniden başlayıp başlamayacağını merak eden dizi severler acaba Adı Efsane yeniden başlar mı adı efsane dizisi yeniden yayınlanır mı adı efsane dizisi tekrar başka bir kanalda yayınlanacak mı gibi sorular ardarda gelince bizde bilgilendirmek istedik.

Öncelikle dizinin reytinglerini gözler önüne serelim, yaz döneminde 2. kez yenilenen kadro ile başlamasına rağmen bir türlü istediği reytinge ulaşamadı. Yeni sezon öncesinde dizinin düşük izlenme oranları kanalın canını sıktı. Çünkü yeni sezon başlayınca eski dizilerde gündeme gelecek ve reyting almak iyice zorlaşacak. Aşağıda Adı Efsane dizisinin aldığı reyting oranlarını görüyorsunuz.

Peki dizinin reytingleri kötü kanal d bu yüzden final kararı almış olabilir ama başka bir kanalda devam etme ihtimali var mı, kanal d yerine fox tv veya dizileri az sayıda olan Show tv Adı efsane dizisini transfer edermi Adı efsane severler bu soruyu meraklı gözlerle bekliyorlar. Şuanda bu ihtimal de maalesef bulunmuyor ancak eğer yapımcı kadroda yeni bir düzenleme yapar ve senaryo güçlendirilirse farklı bir kanala geçmesi transferi gündeme gelebilir..

Adı Efsane Neden Bitti Başka Kanalda Devam Eder mi Yeniden Başlar mı? sorusuna yanıt vermeye çalıştık. Lütfen sizlerde yorum ve görüşlerinizle diziye destek olup Adı Efsane dizisinin final yapması hakkında yorum ve görüşlerinizi aşağı yazın. Şimdiden teşekkürler..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Adı Efsane Neden Bitti Başka Kanalda Devam Eder mi Yeniden Başlar mı? (9 Yorum)

  1. Allah için kadroyu toplayın lütfen ama lütfen yönetmenin biz bu diziyi isleyerek kerdesligi öğrendik bugün bitirdim bitti diye çok üzgünüm lütfen balsatin lütfen yönetmenim

  2. Adi efsane dizisini heycanla izliyoduk ve final yaptigi icin cok uzulduk yeniden baslamasini dortgozle bekliyoruz

  3. Evet dizi bitti ama biz sevip izleyenlerin ne suçu varki bizlerde yeterz efsane dizimiz dün akşma bttni diziyi seveip izleyenler olarak çok üzldm umarm çok yakn zmnda aynı efsane kadrosuyla bzlerle bulşur 🙂

Eklenme Tarihi: 29 Ağustos 2017