Adı Efsane Yeni Sezonda Ayrılan Oyuncular Kimler Yeni Gelen Oyuncu Var Mı?

Adı Efsane Yeni Sezonda Ayrılan Oyuncular Kimler Yeni Gelen Oyuncu Var Mı?..  Adı Efsane dizisi sezon finali yaklaşırken Tarık hayatıyla oynayarak takımının şampiyonluk maçına gitmek ister. Doktor ise dinlenmesi gerektiğini söyleyerek izin vermez ama Tarık Hoca kararlıdır.

Kıvanç takımın kaderi ile oynar ve uyuşturucu oyunu ile onları hapse düşürür. Takım telaş içerisindedir. Yaklaşan maç ve Tarık Hocanın durumu onları endişelendirir. Adı Efsane dizisinde sezon finali yaklaşırken Tarık Hoca ve bazı oyuncular diziden ayrılıyor.

Adı Efsane dizisinde bu sezon diziden ayrılan ve yeni sezonda dizide olmayacak isimler şöyle;  Erdal Beşikçioğlu,Gökçe Bahadır,Rojda Demirer,Reha Özcan,Almila Ada,Leya Kırşan,Devrim Yalçın… Adı Efsane disinin başrol oyuncuları diziden ayrılıyor ve sadece genç oyuncular kalıyor.

Tarık Hoca ve onu seven iki kadın kızı Melis.. Kalan sadece basketbol takımının genç oyuncuları oluyor. Adı Efsane dizisinde yeni sezon katılacak oyuncularda merak konusu oldu. Bu kadar oyuncu ayrılışken hikayenin devamı için muhakkak yeni oyuncularda diziye katılacaktır. Bu isimlerden ilki Aleyna Tilki’ydi.

Aleyna Tilki’ye dizi için teklif gitti ancak yazın konser programı çok olduğu için setlere ayıracak zamanı yok diye teklifi reddetti. Aleyna Tilki olmaz belki ama başka hangi oyuncular dizide olsun istersiniz? Yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

YORUMLAR

  1. Adı efsane, gerçekten efsane..ya şöyle,,insanın asabını bozmayan,hayatta çırpanarak bir yerlere varan, ve hertürlü hikayeyi içinde barındıran hoš,keyifli,gayretli bir dizi..ben seviyorum..hele o yalıköy takımına bayılıyorum..on numara gençler..hele o kıvırcık yokmu, asi genç…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.