Adı Zehra Dizi Müziği Dünyam Bu Kadarmış sözleri kim söylüyor

Cumartesi akşamları FOX TV’de yayınlanmaya başlayan adı Zehra dizisinin müzikleri ve şarkıları merak konusu olmaya başladı. Adı Zehra dizisinde çalan şarkılardan birisi olan Dünyam Bu Kadarmış isimli şarkıyı kim söylüyor Dünyam Bu Kadarmış isimli şarkı sözleri ve müziği hakkında bilgileri ve kimin söylediğini, şarkının detaylı tüm sözlerini sizlerle bu sayfada paylaşacağız.

Fox tv de cumartesi günleri ekrana gelmeye başlayan Adı Zehra dizisinde oldukça merak uyandırdı. Adı Zehra dizisinin müziklerini ve şarkılarını Grup 84 yapıyor. Grup 84 üyelerinden birisi olan Selcan Asyalı adı Zehra dizisi için yaptığı müziklerden bir tanesi de helal et isimli şarkı. Adı Zehra dizisinin müziği şarkısı olarak merak edilen ve oldukça güzel sözleri olan helal et isimli şarkıyı söyleyen Selcan Asyalı isimli sanatçımızdır.

FOX TV’de 24 Şubat cumartesi günü başlayan Adı Zehra dizisinin müziklerinden biri olan Dünyam Bu Kadarmış isimli şarkının sözlerini sizlere sunuyoruz bu sayfada detayları ile. FOX’un bu sezon seyircisiyle buluşacak ilk ve yeni dizisi ‘Adı Zehra’nın jenerik müziğini kim yapıyor diye merak edenler için  Seksendört grubu üyelerinden Tuna Velibaşoğlu müziklere imzasını atıyor.

Fox tv de yeni dizi olan Adı Zehra: Zeynep Çamcı, Alican Yücesoy, İnanç Konukcu, Seda Güven, Emre Kıvılcım ve Hatice Aslan’ın başrollerini paylaştığı dizinin jenerik müziği Kırgın Çiçekler’in sevilen şarkılarında da imzası bulunan Seksendört grubu üyelerinden Tuna Velibaşoğlu’na ait.

Selcan Asyalı‘nın seslendirdiği ‘Dünyam Bu Kadarmış‘ şarkısının sözlerini ve müziğini buraya ekleyeceğiz sizler için.. Dünyam Bu Kadarmış isimli şarkıyı söyleyen Selcan Asyalı oldukça duru sesiyle izleyenleri ve dinleyenleri büyüleyecek gibi görünüyor.

Ne adım var ne de sanım,

Ne bir yolum var ne de evim,

Gidecek hiç yerim yok,

Ne yazım var ne güzüm.

Yalan olsa tek sözüm fermanımı yazan çok

Ne doğduğum gün belli ne de öldüğüm

Hayat bana çözülmez bir kördüğüm

Yalandan bile olsa ufacık bir mutluluk

Peşinden sürüklenip olmalı..

Ne yapalım dünyam bu kadarmış benimde,

Herkesin bir sırrı varmış en derinde,

Ne yapalım dünyam bu kadarmış benimde,

Herkesin bir sırrı varmış en derinde.

Sıkı tut ellerimi sakın bırakma küçük kız,

Elbet mutlulukla buluşacağız

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 23 Şubat 2018