Adı Zehra Dizi Reytingleri Nasıl İzlendi mi Tutuldu mu? (Fox Tv)

24 Şubat Cumartesi günü Fox TV’de başlayan Adı Zehra dizisinin reytingleri ve alacağı izlenme oranları oldukça merak ediliyor. Zeynep Çamcı, Alican Yücesoy, Hatice Aslan, İnanç Konukçu gibi oyuncuların yer aldığı Adı Zehra dizisi ilk bölümü ile 24 Şubat cumartesi akşamında Fox TV ekranlarında yayınlanacak. Ancak ekrana geldiği gün yayınlanan Fox TV dizisi olan Kalbimdeki Deniz dizisinin cumartesi gününden pazartesi gününe alınmış olması izleyenleri şok etti.

O yüzden de Fox TV 2 sezondur devam eden Kalbimdeki Deniz dizisini Pazartesi günü almak da aslında adı Zehra dizisi net bir tepki olarak insanların izlemesini ya da Fox TV izleyenlerinin bir adım geri durmasını sağlar diyebiliriz. Ancak yine de yeni bir dizi olması sebebiyle ve uzun süredir tanıtım fragmanlarının yayınlanması nedeniyle insanlar da büyük bir merak oluştu diyebiliriz. O yüzden Adı Zehra dizisinin reyting sonuçları çok merak edilecektir.

FOX TV’de ekrana gelecek olan ve ilk bölümü 24 Şubat Cumartesi günü yayınlanacak olan Adı Zehra dizisinin başrollerinde oynayan Zeynep Çamcı, Alican Yücesoy, Hatice Aslan, İnanç Konukçu gibi oyuncular hepimizin yakından tanıdığı ve daha önceki dizileri ile oldukça meşhur olan oyunculardan oluşuyor. Böylesine bir kadronun kolay kolay düşük reyting almayacağını tahmin ediyoruz. Adı Zehra ilk bölümü merak eden çok olacaktır ve reytingleri de iyi gelecektir bizce.

Ancak cumartesi günü yayınlanan diğer dizi ve programları da göz önüne alarak reyting tahminlerini de analizlerini yapacak olursak cumartesi günleri Show TV’de yayınlanan Yeni Gelin dizisi oldukça iyi bir reyting almakta ve her hafta ilk sıralarda yer bulmaktadır. Yine TV8 de başlayan Survivor 2018 oldukça iyi bir başlangıç yaptı ve izleyici tarafından takip edilerek izlenmeye devam eden önemli programlardan birisi.


Böylesine zorlu bir günde reyting almak Elbette ki zor ancak Fox TV Kalbimdeki Deniz dizisinden dolayı oldukça iyi bir reytingi vardı cumartesi günü. Bu reytingi devam ettirerek oldukça iyi bir izlenme oranı yakalayabilir. ilk bölümünün 24 Şubat Cumartesi günü yayınlanması sonrasında Adı Zehra reyting sonuçları bir sonraki gün yani 25 Şubat Pazar günü resmi kurumda açıklandıktan hemen sonra buraya detaylı olarak açıklayacağız buradan sizlere.

Zeynep Çamcı’nın dizilerini daha önceleri çok defa izlemiş biri olarak kalitesini senaryosunu ve izleyici içine çekecek bir dizi olmasını bekliyorum. FOX TV’de yayınlanan Adı Zehra dizisinin AB ve Total bütün reytinglerini Öncelikle 24 Şubat 2018 cumartesi reytinglerinden başlamak üzere her hafta burada toplayıp sizlerin analizlerine yorumlarına ve görüşlerine sunmayı istiyoruz. Hafta hafta tüm reytingleri buraya yazacağız Adı Zehra dizisi için.


Sizlerde adı Zehra dizisi hakkında yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilir Adı Zehra reytingleri konusunda yorumlar yapabilir 24 Şubat ve sonraki haftalarda ki Adı Zehra dizisi reyting sonuçları hakkında diğer yorumcularımıza fikirlerinizi belirtebilirsiniz ve yazılan yorumlara cevap verebilirsiniz. Şimdiden merak konusu olmuş olan 24 Şubat Cumartesi günü adı Zehra dizisi reytingleri hakkında aşağıya tüm detayları AB ve Total reytingleri yarın yazmış olacağız.

Lütfen bizi takip etmeye devam edin. Adı Zehra dizisinin reytingleri ve Adı Zehra reyting yorumları dizihaberi.tv sitemizde güncel olarak yer alacak. Sizlerin de yorumlarını bekliyoruz.

24 Şubat 2018 Cumartesi Reyting ANALİZİ: Survivor büyük bir mücadeleye sahne olan Romanya Türkiye maçının yoğun ilgi görmesi ile birinci olup 10 üzerinde total reyting aldı. Onu takip eden Yeni Gelin 6 oranında reyting alırken asıl merak edilen ADI Zehra DİZİSİ 4.33 reyting ile 8. sırada yer alabildi. Gülizar ise 14. sırada yer bulabildi. Sizde yorum ve görüşlerinizi aşağı yazın lütfen..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Adı Zehra Dizi Reytingleri Nasıl İzlendi mi Tutuldu mu? (Fox Tv) (1 Yorum)

Eklenme Tarihi: 24 Şubat 2018