Adı Zehra Dizisi Başrolü Zehra Kimdir? Gerçek Adı Bilgileri Oynadığı Dizi ve Filmler

Yeni sezon için hazırlanan dizilerden birisi de Zehra dizisi. Adı Zehra dizisinin kadın başrol oyuncusu ise hepimizin tanıdığı bir güzel oyuncu. Adı Zehra Dizisi Başrolü olan ve diziye adını veren Zehra kimdir gerçek adı nedir? Zehra dizisinde Zehrayı canlandıran güzel oyuncumuzun adı Zeynep Çamcı‘dır. Zeynep Çamcı henüz çok kimsenin tanımadığı yıllarda Recep İvedik 3 filmiyle kendini göstermiş ve ilgi odağı bir isim haline gelmiştir.

Adı Zehra Dizisi Başrolü Zehra karakterindeki Zeynep Çamcının asıl meşhur oldu ve herkesçe tanındığı gelişme ise Beni Böyle Sev dizisindeki Ayşem rolü ile olmuştur. Bu dizi çok sevilip tutulmuş uzun süre yayınlanmaya devam etmiştir. Herkesin sevdiği ve beğendiği bir isim haline gelen Zeynep Çamcı daha sonra biraz ara verip tv den uzak kalmıştır. Seviyor sevmiyor dizisi de oldukça beğenilmiş Deniz rolü ile Zeynep Çamcı göz doldurmuştur.

Zeynep Çamcının sonraki dizisi ise Kara Yazı dizisi olmuştur. Bu dizideki Yaren karakteri oyuncuya oturmuş olsa da dizinin ömrü kısa olduğundan dolayı oyuncumuz kısa süreli bu dizide çok belirgin bir oyunculuk sergileyememiştir. Ama dizinin erken final yapması onun hatası değildi elbette. Güzel oyuncunun son dizisi ise Zehra dizi olmuştur. Zehra dizisinde Alican Yücesoy’la başrolleri paylaşacak olan oyuncumuzun karakteri  Alican Yücesoy’la uyuşur mu yakışırlar mı tam emin olamadım ben.

Yani kısa süre sonra Adı Zehra dizisi neden bitti neden yayından kalktı tutmadı mı gibi sorular gelirse Zehra rolündeki Zeynep Çamcı ile diğer başrol  Alican Yücesoyun birbirine yakışmaması diyebilirim şimdiden. Amacım kahinlik yapmak değil ama izleyici birbirine yakışan çiftlerin dizilerini daha çok tutarken diğer dizilerin kısa sürede erken final yaptığına çok şahit oluyoruz son zamanlarda..

Adı Zehra Dizisinin Zehrası rolündeki Zeynep Çamcı Kimdir?

Zeynep Çamcı 11 Aralık 1986 tarihinde Bodrum’da doğmuştur. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo ve Televizyon bölümünden mezun olup kendini bu alanda yetiştirmiştir.. Zeynep Çamcı Şahan Gökbakarın Recep İvedik 3 filmi ile tüm Türkiye’nin tanıdığı bir isim haline gelmiştir. Zeynep çamcı Adını Seriha Koydum Emirin yolunda dizisine kısa süreli polis memuru olarak girmiştir..

Zeynep Çamcı dizi hayatına Leyla ile Mecnun dizisinde sonra da Beni Böyle Sev dizisinde başrol oynayarak başlamıştır. Trt1 de ekrana gelen bu dizilerle herkesin gönlüne girmiştir güzel oyuncu.. Meryem filmiyle en iyi kadın oyuncu ödülüne hak kazanmıştır. Deliha filminde Havva rolünde oynamıştır. Seviyor Sevmiyor ve son olarak da Kara Yazı dizisi oynadığı son diziler olmuştur. Zehra dizisinde de dizinin baş rolü olan Zehra karakterine hayat verecek ve Alican Yücesoy ile başrolü paylaşacaktır..

Adı Zehra Dizisi Başrolü Zehra Kimdir? Zeynep Çamcı Bilgileri Oynadığı Dizi ve Filmleri kısaca özetlemeye yazmaya çalıştık. Merak ettiklerinizi bize yazabilirsiniz. Şimdiden teşekkürler..

https://www.youtube.com/watch?v=2fJur7ihVsM

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 2 Aralık 2017