Adı Zehra Dizisi Seda Güven Hangi Rolde Oynayacak Bilgileri Resimleri

Adı Zehra Dizisi Seda Güven Hangi Rolde Oynayacak Bilgileri Resimleri… Adı Zehra dizisi yakında Fox TV ekranlarında yayınlanmaya başlayacak. Adı Zehra oyuncularıda netleşmeye başlıyor. Yeni netleşen bir oyuncu da Seda Güven. Adı Zehra dizisine katılan Seda Güven’i daha önce bazı projelerden hatırlıyoruz.

Adı Zehra dizisinde Seda Güven hangi rolde oynayacak? İnstagram hesabı nedir? Daha önce hangi dizilerde rol aldı? Seda Güven Kimdir? 1984 Bandırma doğumludur. Marmara Üniversitesi Tekstil Tasarım bölümü mezunudur. Amacı model olmaktı ancak hep dizi teklifleri geldi. Oyuncunun instagram hesabı da @sedagvn … İlk olarak Ekmek Teknesi dizisinde oynadı 2002 yılında.

Adı Zehra dizisinde rol alacak olan Seda Güven daha önce 2010 yılında da Fatmagül’ün Suçu Ne dizisinde rol aldı. 2012’de Merhaba Hayat, 2014’te Kurt Seyit ve Şura dizilerin oynadı. 2014 te İksir Dedemin Sırrı filminde de rol aldı.  Adı Zehra dizisinde rol alacak bir diğer oyuncu da Hakkı Ergök’tür. Adı Zehra  dizisi Seda Güven bilgilerini sizlerle paylaştık.. Yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 17 Aralık 2017