Adı Zehra Dizisi Tekrarları Ne zaman Hangi Gün Saat Kaçta Fox Tv de?

24 Şubat Cumartesi akşamı ilk bölümü ile ekrana gelen ve oldukça farklı bir tarzı olan Adı Zehra dizisinin ilk bölümünü izleyemeyen yada sonraki bölümleri merak edip farklı gün ve saatte izlemek isteyenler için Adı Zehra dizisinin tekrarları ne zaman yayınlanıyor, yeni bölüm tekrar yeniden saat kaçta ve hangi gün yayınlanıyor? gibi sorular merak konusu oldu.

Adı Zehra Dizisi Tekrarları Ne zaman Hangi Gün Saat Kaçta Fox Tv de? Adı Zehra dizisinin tekrarı yayın günü belli oldu mu ne zaman olacak hangi günlerde tekrarları yayınlanacak dizinin birinci ikinci ve eski bölümleri hangi tarihte günlerde ve saatlerde veriliyor? diye merak edenler için araştırdık ve gün saat olarak sizlere sunuyoruz:

Baş rollerinde Zeynep Çamcı, Hatice Aslan, İnanç Konukçu, Alihan Yücesoy ve Emre Kıvılcım gibi oyuncuların yer aldığı dizinin tekrarlarının ne zaman olacağı ve yayın günleri belli oldu. Adı Zehra Dizisi Tekrarları Ne zaman Hangi Gün Saat Kaçta: İlk bölümün hemen ardından 24 Şubatta tekrarı yayınlandı  Fox ekranlarında Cumartesi günü saat 22.15 de.

Adı Zehra Dizisi Tekrarları Ne zaman Hangi Gün Saat Kaçta Fox Tv de?

İlk bölümüyle 24 Şubat 2018 cumartesi tarihinde Saat 20.00 da seyircisiyle buluşan dizinin 2. tekrarı yine cumartesi 22.15 de ekrana geldi. 3. Tekrar ise Pazar gününde saat 16.30 da tekrarı yeniden yayınlanacak fox tv de. Pazartesi günü de sabah saatlerinde yayınlanması ve kadın izleyicilerine daha iyi ulaşması bekleniyor.

Adı Zehra Dizisinin Diğer Tekrar Bölümleri Ne Zaman Saat Kaçta? diye merak edenleriniz varsa Fox tv yayın akışında hafta içi çok kez ekrana getirecek diziyi. Reytinglerini canlı tutmak için oldukça fazla yayınlanmasını bekliyoruz. Yeni hafta yayın akışı açıklanınca ayrıca yazacağız sizler için. Adı Zehra dizisinin yeniden yayınlanacak olan tekrar bölümleri izleyici tarafından oldukça merak ediliyor.. İşte fox tv de son tekrar bölümü ile 2. Bölüm tekrarları: Pazar günü saat 15.30 da ve Salı günü Saat 17.00 da..

Detayları yeni bilgileri paylaşmaya devam edeceğiz. Adı Zehra Dizisinin Tekrar Bölümleri yeniden ne zaman izlenir sorusuna cevap vermeye çalıştık.. İşte sizler için son fragman:

Adı Zehra Dizisinin Son Bölüm Fragmanı:

Bunu Mutlaka Okuyun: Adı Zehra Dizisi Reytingleri Nasıl Fox Tv de?

YORUMLAR

 1. Bence super ins bozmazlar cok sevdm ama tekrarini az veriyolar ilk bolumde tabiki cok olduda ama simdi kacirinca bakamkyorum keske gum icindede verilse

 2. Hangi günler yeni bölüm??

  1. yeni bolum cumartesi oluyor.hatta şimdi izliyoruz

 3. Deyerli gunel kardeşim ne konuşuyon?ne yazdigini kendin anlaya biliyor musun?dizi guzel ve cok iyi.Zehra ailesinden aile sanki cok iyi bir sey yapmista Zehranin kaçmasi kotu olmuş.iyi yapti kacti babasi yaşda bir kisiyle mi evlenicekti hayatini mahv edecekti.dizini bilmem iźlemişmisin ama sevgilisi onu atmadi hatta arkasindan kosub Turkiyeye geldi.Zehrani babasindan abisinden korudu.Zehra Hande olarak onun hayatini calmadi kendi hikayesini yazdi.handenin sirlarla dolu hayatini uze cikaracak.Babasi abisi tarafindan otobanda olume terk edilen bir kiz ne yapa bilirdi.kadere boyun mu eyseydi?ne iyi ki Zehranin annesi gibi anneler var kizina destek oluyor.
  insanlar bence artik kolye falan bu kimi hikayelerle ilgilenmiyor.
  Adi:Zehra super harika bir dizi.Gercekten Zehranin gercek hikayesi burda başliyor.

 4. Adı Zehra Dizisin Ekranda Tekrarın Döne Döne Verilir Bu Dizinin Senaryosuna Baxanda Düşünürsen Bu Gençler Bu Diziden Ne Anlayaçak Biz Unsanların Cox Zamanı Televizya Ekranına Bağlı Olur Adı Zehra Dizisi Senaryosu Üzüçü Zehra’nı Ailesinin Sözünden Cıxması Sevgilisine Kacması Sevgilisi Use Ondan Uzaklaşması Xestenaxana Köşelerine Düşmesi Kötü Uku Ölke Arasında Kalması Cox Üzüçü Sanki Senaryo Üst Üste Bir Gençin Heyatını Kötü Etkileyir Biz Gençleride Kötü Etkileyir Her Kes Zehra Kimi Yapamaz Yeni Evden Kacamaz Ançak Zeyif Düşünçeli Gençler Zehraya Benzemek Uster Yeni Ailemin Sözünden Cıxım Evden Kacem Bu Doğru Deyil Diziler Cox Vaxt Gençlerin Heyatını Daxil Olur Neyin Uiu Neyin Kötü Olması Düşünülmez Olur Zehra Dizisinde Zehra’nın Çanını Kurtarın Ustanbula Gelmesi Üzüçü Hemide Handan Olarak Menim Hekayem Burda Başlayaçak Deyir Eşline Kalsa Bu Hekaye Deyil Birinin Heyatını Calmakdır Hekaye Kaşki Doğuş Zamanı Uku Bebek’in Yerin Deyişmekle Başlayardı Zehra Varli Evin Kızı Olardı Kasın Yere Düşerdi Bu Hekayeni Dokturu Bilerdi Uller Sonra Zehra ule Karşılaşardı Boynunda Kole Olardı O Koleden Tanıyardı Zehra’nı Hep Uzliyerdi Sonra Hekaye Gözel Senaryo Ule Başlardı Ançak Bu Dizi Genç Kezlara Kötü Etkileyer Yönetmenler Dizilere Senaryo Yapanda Ona Tamaşa Eden Gençleride Nezere Alsın Cünkü Gençler Cox Vaxt Düşünçeleri Diziye Tamaşa Edenden Sonra Deyişin Diziler En Azı 4 il 3ul Davam Edir Dizilere Baxa Baxa Böyüyürsen Sözlerim Üçün Meni Af Edin Umarım Bu Diziye Gençlerin Baxışı Az Olar Çünkü Birinçi Bölüm Meni Cox Üzdü

  1. Kadir Zehrani atmadi sadece ondan kotuluk gelmemesi icin koruma amacli yapti.sonda kendi canini ortaya koydu Zehrai babasindan korumak icin savaşti

  2. Sevgili Günel çok haklısın .Bu dizi ve oyuncuları süper ama bazı senaryolar hoş değil .Evet böyle zor durumda kalan zebralar var Allah yardımcıları olsun . Gerçekte bu kadar cani baba , eş , akraba nasip etmesin .Ama İnşallah gençler etkilenmez bu diziden . Diziler kötü Örnek yerine iyiye örnek olmalıdır . Ama gelin görün ki halkımızın bazısı çok cahil . Bu kötü senaryolardan çok hoşlanır oldu . Bağımlı oldu. Kendilerini kaybedip gerçek sanıyorlar . Kendilerini kaptırıyorlar.bu dizilerden gözleri kör olmuş . Baksanıza kötü senaryoları kendi kafalarında nasıl cahilce yorumluyorlar .

 5. Dizi Hekayesi Paramparça Uku Heyat Bir Obraz Dizinin Oyuncu Kadrosu Bir Birine Uyğunlaşmer Sadeçe Ortada Uku Kez Araner Mençe Bu Hekaye Tez Biteçek Dizide Hadiseler Unsana Heyaçan Bexş Etmir Bir Terefde Gözü Yaşle Ana Kezene Arayer Diğer Terefden Evi Terk Eden Kez Cox Kötü Kaşki Bu Dizide Gerçek Zehra Hekayesi Başlayarde Zehra ve Xandan Uku Sevgili Uku Ane Cox Üzüçü

 6. Zeynep cok başarili oyuncu cok beğeniyorum.Adi Zehra cok iyi dizi.Zehranin Istanbula gelmesi cok guzel oldu.cok guzel dizi hikayesi cok çekici

  1. Cumartesi yeni bölüm ya onun tekrarı ne zmn onu soruyoz???

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.