Adı Zehra Dizisi (Zeynep Çamcı) Oyuncu Kadrosu Kim Kimdir?

NTC Medya’nın yeni dizisi Adı Zehra çok yakında FOX’ta ekranlara gelecek. Yeni sezonun sonrasında bir çok dizi ile gün birinciliklerini elinde bulunduran Fox tv yeni dizisinde de aynı başarıyı görmek istiyor. Bizim Hikaye Şevkat Yerimdar ve Savaşçı gibi diziler ile haftada 3 gün birinci olan kanal Adı Zehra ile Pazartesi günleri de birinci olmaya çalışacak. Fox tv de başlayan yeni bir dizi olan Adı Zehra güzel bir hikaye olacak.

NtC medyanın yeni dizisi Adı Zehra isimli diziden yeni bilgiler gelmeye oyuncuları ve kadrosu hakkında detaylar paylaşılmaya başlandı. Adı Zehra dizisinin başrol oyuncusu Zeynep Çamcı oldu. Bir çok duygusal film ve dizi ile adını çok iyi yazdıran Zeynep Çamcı dizilerin aranan başrol oyuncularının birisi oldu. Son dizisi Adı Zehra da da Zeynep Çamcı başrolü kaptı. Hazırlıkları ve oyuncu seçimleri devam eden Adı Zehra dizisinde Zeynep Çamcı Zehra rolünde oynayacak.

 

2018 yılının Ocak ayında ‘Adı Zehra’ ismiyle Fox tv de yayınlanacak olan dizinin başrol oyuncusu daha önce başarılı dizilerde rol almış olan Zeynep Çamcı oldu. Başrolünü oynadığı Beni Böyle Sev, Seviyor Sevmiyor ve son olarak Kara Yazı dizisiyle ekranda kalan Zeynep Çamcı başarılı performansı ile aranan bir oyuncu oldu. Adı Zehra Dizisi (Zeynep Çamcı) Oyuncu Kadrosu Kim Kimdir?

Bunu Görmelisin!  Bir Aile Hikayesi Dizisi Oyuncuları Kimler? (Tam Kadro) Karakterleri

 

Zeynep Çamcının başrolünde oynayacağı ‘Adı Zehra’ yeni yılda FOX’ta başlıyor! Adı Zehra dizisinin diğer kadrosu ve oyuncuları belli oldukça buradan sizlere duyuracağız. Adı Zehra oyuncuları kadrosu yapımcı ve yönetmen bilgileri kısa süre sonra dizihaberi.tv de sizlerle olacak.

Adı Zehra Dizisi Yeşim Ceren Bozoğlu
29 Temmuz 1974 tarihinde Ankara doğan başarılı oyuncu bir çok dizide yan rollerde oynamıştır.Adı Zehra Dizisi Yeşim Ceren Bozoğlu Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesinde oyunculuk bölümünden mezun olmuştur. Sinan Çalışkanoğlu ile 2007-2010 yılları arasında evlenip ayrılan güzel oyuncu en son O Hayat Benimdeki rolünde uzun süre oynamıştır.

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 3 Kasım 2017