Adı Zehra Dizisinde Çalan Ahmet Kaya Beni Vur Beni Onlara Verme Şarkısı Müziği

Adı Zehra Dizisinde Çalan Ahmet Kaya Beni Vur Şarkısı Sözleri Müziği… Adı Zehra dizisi yeni fragmanı yayınlandı. Fragmanda önceki fragmanda çalan Ahmet Kaya Beni Vur şarkısının devamı çalıyor. Ahmet Kaya’nın bu şarkısı gerçekten yüreklere dokunuyor. Hele Ahmet Kaya’nın sesinden olunca.

Ahmet Kaya’nın o muhteşem sesiyle dinlediğimiz Beni Vur şarkısının sözlerini sizlerle paylaşıyoruz. Adı Zehra dizisi 2018 yılının ocak yada şubat ayında yayınlanmaya başlayacak. Taner Akvardar’ın yönetmenliğini dizinin başrol oyuncuları da Zeynep Çamcı ve Alican Yücesoy.

Adı Zehra dizisinin konusunda Almanya da tutucu bir ailenin yanında büyüyen Zehra henüz 22 yaşındadır. Türk ailenin yanından ayrılır ve İstanbulda zengin varlıklı bir konağa gelir. Ancak konağın içi sırlarla ve korkunç suç ve suçlularla doludur. Zehranın hayatının anlatıldığı dizinin nasıl olacağı merak konusu gerçekten.

Ahmet Kayanın sesiyle yayınlanan fragmanlarda çalan Beni Vur şarkısı sözleri de aşağıda.. Şarkının videosunu da aşağıda paylaşıyoruz dinlemek isteyenler için.

Bir ince pusudayım,
Yolumun üstü engerek.
Bir garip akşamdayım,
Sırtımı gözler tüfek…

Ben senin sokağına ulaşamam dardayım,
O mazlum gözlerine bakamam firardayım…

Oysa ben bu gece yüreğim elimde,
Sana bir sırrımı söylecektim.
Şu mermi içimi delmeseydi eğer,
Seni alıp götürecektim!

Beni vur beni onlara verme,
Külümü al uzak yollara savur,
Dağılsın dağlara dağılsın bu sevdamız,
Ama sen ağlama dur…

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 8 Ocak 2018