Adı Zehra Final mi Sezon Finali mi Olacak, Yeni Sezonda Devam Eder mi?

Fox TV ekranlarında cumartesi akşamları yayınlanan Adı Zehra dizisi ilk haftalarda oldukça sevilip tutunmaya ve seyirci tarafından değer görerek iyi reytingler kazanmaya başladı. Adı Zehra dizisi cumartesi günlerine damga vurmaya ve oldukça iyi reytingler kazanmaya başlayınca Fox TV adı Zehra dizisinin yeni sezonda devam edip etmemesine karar verme aşamasına geldi.

Adı: Zehra dizisi son yayınlanan 8. bölümü ile 28 Nisan 2018 Cumartesi Reytinglerinde 2.77 total oranı ile 9. sırada yer aldı. Adı Zehra 9. bölümü ile 5 Mayıs cumartesi Fox tv de olacak. Daha önceki bölümleri 5. 6. veya 7. olan dizi son haftalarda gerilemeye ve ilk 10 sıra arasında Zor Bela yer bulmaya başladı. bu da dizi ile ilgili gelecek planlarını kanalın ve dizi yapımcısının yeniden düşünmesine sebep oldu. şimdi merak edilen soru adı Zehra final mi yapacak yoksa sezon finali yapıp gelecek sezon kaldığı yerden devam mı edecek?

Bu soruya cevap vermeden önce sizin için dizimizin 8 hafta 9 hafta boyunca nasıl bir reyting aldığına izleyicinin diziden memnun olup olmadığını kısacası bir analiz yaparak adı Zehra dizisi ile ilgili analizi sizlere sunmak istiyoruz. açıkçası çok daha güzel bir dizi bekliyordum ben. Oysa hem fragmanda hem de dizi izleyince gördüm ki öpüşmeli sevişmeli sahnelere boğulan bir adı Zehra dizisi var.

Oysa ilk bölümü oldukça heyecanlı ve merak edilen sahnelerle dolu bir dizi olarak görmüştüm adı Zehra dizisinin. yurt dışından Türkiye’ye geldikten sonra dizi iyice basitleşti. Fox TV ekranlarında cumartesi akşamları yayınlanan adı Zehra dizisi Eğer böyle devam edecek olursa kısa süre sonra yani Sezon sonunda final yaparak ekranlara veda edecek gibi görünüyor. Çünkü dizinin reytingleri gittikçe düşüyor Ve azalıyor.

bildiğiniz üzere dizilerin devam edip etmemesine aldığı reytingler karar veriyor adeta. Bu yüzden adı Zehra dizisi sezon finali mi yapar yoksa final yaparak geleceksin devam mı eder sorularına vereceğimiz en mantıklı cevap dizinin düşen beylikleri karşısında büyük ihtimalle final yapıp ekrana veda edeceği apaçık ortadadır.Bu saatten sonra reytinglerini düzeltebilirim istemiyorum ama çok zor görünüyor.

Sonuç olarak adı Zehra dizisi reytingleri gittikçe düşmesi ve dizinin Türk Örf adet gelenek göreneklerine çok uygun olmayan sahnelerle dolu olması kısacası aile ile İzlenecek bir dizi olmamasından dolayı yakın bir zamanda final yaparak ekrana veda edecek gibi görünüyor. Adı Zehra Sezon Finali mi Final mi Olacak, Yeni Sezonda Devam Eder mi? sorusuna vereceğimiz cevap Şimdilik final yapacak gelecek sezon devam etmeyecek tarzında olabilir.

Sizler de yorum ve görüşlerinizle adı Zehra dizisi bitsin mi bitmesin mi devam etsin mi adı Zehra 2018-2019 yıllarında yeni sezonu ile kaldığı yerden devam edip etmemesi konusunda sizin de yorumlarınızı bekliyoruz. Fikirlerinizi samimi ifadelerle lütfen aşağıya yazınız. Şimdiden teşekkür ederiz tüm yorumcularımıza..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Adı Zehra Final mi Sezon Finali mi Olacak, Yeni Sezonda Devam Eder mi? (9 Yorum)

  1. Bol öpüşmeli imiş sahi mi ? Siz diğer dizileri seyretmemişsiniz anlaşılan.Bir iki öpüşme sahnesine takılmışsınız ki bana hiçte ahlaka uygunsuz gibi gelmedi.Hem dizi öyle bir yerde final yaptı ki herşey muallakta bırakıldı.Devam etsin.

  2. Çok güzel bir dizi Cumartesi akşamları ailecek severek izliyoruz lütfen final olmasın devam etsin

  3. Yeni sezon çok istiyoruz, bu dizi harika, hep olaylar var ama sadece ikinci fragmanı hep ayne şeyler oluyor, bence sadece bir tek heyecanlı bir fragman olsun.

Eklenme Tarihi: 4 Mayıs 2018