Adı Zehra Final Yapacak Bitecek mi Yeni 2. Sezon Devam Edecek mi?

Adı Zehra Final Yapacak Bitecek mi Yeni 2. Sezon Devam Edecek mi? Adı Zehra dizisi bu sezon sonunda devam edecek mi? Bir dizinin devam edip etmemesi yayınlandığı süre içerisinde aldığı reyting oranıdır. Adı Zehra dizisinin yayınlandığı son 2 ayda reyting oranı ve sıralaması aşağıdaki grafikte.

Zeynep Çamcı, Alican Yücesoy, Hatice Aslan’ın başrollerini paylaştığı Adı Zehra dizisinin yapımcılığını NTC Medya yaparken senaryosunu Bekir Baran Sıtkı, Murat Emir Eren ve Rana Mamatlıoğlu yazıyor. Adı Zehra dizisinin konusu da şu şekildeydi. Tutucu bir ailenin kızı olarak Almanya’da yaşayan Zehra babasının şiddetinden kaçarak Türkiye ye gelir. Burada da zengin bir ailenin kızı sanılır ve hayatı tamamen değişir.

Serkan’la ilgili öğrendiği gerçeklerin şokunu yaşayan Zehra’nın aklında yeni soru işaretleri vardır. Hayal’le konuşur ve iki genç kadın birlikte hareket etmeye karar verirler. Hayal’in hatırlayacağı bir şey, Hande’yle ilgili gizemin çözülmesine yardımcı olabilecektir. Ayrıca Zehra, Genco’yla yakınlaşmaya devam etmektedir. Çünkü Genco’nun ona bir sürprizi vardır!

Adı Zehra dizisinde reyting durumunu aşağıda sizlerle paylaşıyoruz.

SıraTarihRTG (%)SHR (%)
7.Adı: Zehra 14 Nisan 2018 Cumartesi Reytingleri3.218.01
8.Adı: Zehra 7 Nisan 2018 Cumartesi Reytingleri3.157.68
9.Adı: Zehra 31 Mart 2018 Cumartesi Reytingleri3.277.78
8.Adı: Zehra 24 Mart 2018 Cumartesi Reytingleri4.029.04
6.Adı: Zehra 17 Mart 2018 Cumartesi Reytingleri3.508.21
8.Adı: Zehra 24 Şubat 2018 Cumartesi Reytingleri4.339.70

Adı zehra dizisinde reyting durumu aşağıdaki şekilde. İlk başlarda 4.33 reyting alan dizi son haftalar da 3 reytinglere geriledi. Normalde böyle reytingle devam eden bir dizi yeni sezona taşınmaz. Adı Zehra dizisi de yakın zamanda final yaparak ekrana veda edecektir diye tahmin ediyoruz. Yaz sezonunda yeni dizileri deneyerek tutan diziyi Adı Zehra’nın yerine geçirebilir. Adı Zehra dizisinin biteceği kesin olmamakla birlikte tahminler bu yönde.

Adı Zehra dizisi bitmeli mi? Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz? Yorumunuzu aşağı yazabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Adı Zehra Final Yapacak Bitecek mi Yeni 2. Sezon Devam Edecek mi? (8 Yorum)

  1. cumartesi izlenecek tek dizi Adi Zehra neden final yapsin ki.cok seviyorum ben.izlemeye doyamiyorum.Zeynep Çamci cok sevdiğim oyuncudur.
    Zehra ve Genco uyumu cok guzel ve bu ikili cok seviliyor
    eminim kadir gidince zehgen aski baslayinca reytingler yukselir.

  2. Harika bır dizi.. Oyuncular super.. Bitmemeli.. Cumartesi gununu sabırsızlıkla beklıyoruz

Eklenme Tarihi: 15 Nisan 2018