Adı Zehra Final Yapacak Bitecek mi Yeni 2. Sezon Devam Edecek mi?

Adı Zehra Final Yapacak Bitecek mi Yeni 2. Sezon Devam Edecek mi? Adı Zehra dizisi bu sezon sonunda devam edecek mi? Bir dizinin devam edip etmemesi yayınlandığı süre içerisinde aldığı reyting oranıdır. Adı Zehra dizisinin yayınlandığı son 2 ayda reyting oranı ve sıralaması aşağıdaki grafikte.

Zeynep Çamcı, Alican Yücesoy, Hatice Aslan’ın başrollerini paylaştığı Adı Zehra dizisinin yapımcılığını NTC Medya yaparken senaryosunu Bekir Baran Sıtkı, Murat Emir Eren ve Rana Mamatlıoğlu yazıyor. Adı Zehra dizisinin konusu da şu şekildeydi. Tutucu bir ailenin kızı olarak Almanya’da yaşayan Zehra babasının şiddetinden kaçarak Türkiye ye gelir. Burada da zengin bir ailenin kızı sanılır ve hayatı tamamen değişir.

Serkan’la ilgili öğrendiği gerçeklerin şokunu yaşayan Zehra’nın aklında yeni soru işaretleri vardır. Hayal’le konuşur ve iki genç kadın birlikte hareket etmeye karar verirler. Hayal’in hatırlayacağı bir şey, Hande’yle ilgili gizemin çözülmesine yardımcı olabilecektir. Ayrıca Zehra, Genco’yla yakınlaşmaya devam etmektedir. Çünkü Genco’nun ona bir sürprizi vardır!

Adı Zehra dizisinde reyting durumunu aşağıda sizlerle paylaşıyoruz.

Sıra Tarih RTG (%) SHR (%)
7. Adı: Zehra 14 Nisan 2018 Cumartesi Reytingleri 3.21 8.01
8. Adı: Zehra 7 Nisan 2018 Cumartesi Reytingleri 3.15 7.68
9. Adı: Zehra 31 Mart 2018 Cumartesi Reytingleri 3.27 7.78
8. Adı: Zehra 24 Mart 2018 Cumartesi Reytingleri 4.02 9.04
6. Adı: Zehra 17 Mart 2018 Cumartesi Reytingleri 3.50 8.21
8. Adı: Zehra 24 Şubat 2018 Cumartesi Reytingleri 4.33 9.70

Adı zehra dizisinde reyting durumu aşağıdaki şekilde. İlk başlarda 4.33 reyting alan dizi son haftalar da 3 reytinglere geriledi. Normalde böyle reytingle devam eden bir dizi yeni sezona taşınmaz. Adı Zehra dizisi de yakın zamanda final yaparak ekrana veda edecektir diye tahmin ediyoruz. Yaz sezonunda yeni dizileri deneyerek tutan diziyi Adı Zehra’nın yerine geçirebilir. Adı Zehra dizisinin biteceği kesin olmamakla birlikte tahminler bu yönde.

Adı Zehra dizisi bitmeli mi? Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz? Yorumunuzu aşağı yazabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Adı Zehra Final Yapacak Bitecek mi Yeni 2. Sezon Devam Edecek mi? (45 Yorum)

 1. Dızı nıye bıtıyor.. Oyuncular harıka. Cumartesını ıple çekiyorduk.. Yazık ya bu dizi bıtmemeli

 2. Filim aksiyon devam ediyor dü neden final yapıyorsunuz
  Daha önce filmlerde final yaptınız artık sizin kanalda dizi izlemek isteyim yok çünkü dizi nin ortasında final yapıyorsunuz
  Yapboz oncak gibi

 3. Cok güzel bir dizi karakterler oyuncular süper her cumartesi heyacanla izliyoruz bitmesin insaAllah üzülürüz..

 4. Çok güzel bir dizi oyuncu kadrosu süper oyuncular da dizide süper dizi final yapmamalı lütfen yeni sezonda görmek isteriz yayınlayın :-)bitmesın ;-(

 5. Gerçek hande nin zehra olduğunu düşünüyorum o nedenle Genco ile bir sonu olamaz dizi bu hızla heyecanını koruyarak giderse iyi ama heyecan yavaşladı olayların hızı yavaşladı böyle giderse reyting düşer

 6. Son zamanlarda seyrettiğim mükemmel bir dizi başından beri izliyorum heyecanını hiç yitirmedi.Konusu zaten hiç işlenmedi bitmemeli.

 7. Bence de çok güzel bir dizi cumartesi akşamları ailecek severek izliyoruz sakin final olmasin

 8. cumartesi izlenecek tek dizi Adi Zehra neden final yapsin ki.cok seviyorum ben.izlemeye doyamiyorum.Zeynep Çamci cok sevdiğim oyuncudur.
  Zehra ve Genco uyumu cok guzel ve bu ikili cok seviliyor
  eminim kadir gidince zehgen aski baslayinca reytingler yukselir.

 9. Harika bır dizi.. Oyuncular super.. Bitmemeli.. Cumartesi gununu sabırsızlıkla beklıyoruz

Eklenme Tarihi: 15 Nisan 2018