Adı Zehra Genco Kimdir? Gerçek Adı Bilgileri İnstagram Resimleri (Emre Kıvılcım)

Adı Zehra Genco Kimdir? Gerçek Adı Bilgileri İnstagram Resimleri (Emre Kıvılcım)… Adı Zehra dizisi 24 Şubattan itibaren Fox tv ekranlarında yayınlanmaya başladı. Adı Zehra dizisi konusu ve oyuncuları gereği sevildi. Tanınan oyuncuların yanı sıra yeni yüzlerde var dizide.

Adı Zehra dizisi NTC Medyanın ve Mehmet Yiğit Alp’in yapımcılığında ekrana gelirken yönetmenliğini de Taner Akvardar yapıyor. Adı Zehra dizisi başrol oyuncuları da Zeynep Çamcı ve Alican Yücesoy. Adı Zehra ilk bölümü ile 24 şubatta yayınlanmaya başlıyor.

Adı Zehra dizisi konusu; Zehra 22 yaşındadır. Zehra hem yoksul hem de sorumsuz bir ailede yaşamak zorundadır. Babası ve abisi onu sevmediği bir adamla evlendirmek ister. O da tüm bunları göze alır ve sevdiği adam Kadir’le kaçmaya karar verirler. Ama ailesine yakalanırlar malesef. Sonrasında ailesi namuslarını kirlettiği gerekçesiyle onu ölmesi için otobana bırakırlar.

Zehra’nın hayatı bir şekilde İstanbul’a düşer.Zehra Almanyadaki hayatından kaçmışken burda da korkunç suçlarla dolu bir ailesinin evine yerleşir. Adı Zehra dizisi oyuncularını da sizlerle paylaşalım biraz. Bu konumuzda dizide Genco adıyla rol alan Emre Kıvılcım’ı tanıtalım sizlere. Emre Kıvılcım Kimdir? Rol aldığı diziler instagramı resimleri;

Emre Kıvılcım 2 Eylül 1991 doğumlu. Aslen Malatyalı olan yakışıklı oyuncu atletik vücudu ile de herkesin dikkatini çekmeyi başarmıştır. Emre Kıvılcım ilk olarak türkü dizisinde rol almıştır. Zeytinyağlı Yiyemem Aman TV dizisinin ardından Kanal 7 de yayınlanan Elif dizisinde rol almıştır. Emre Kıvılcım kimya mühendisidir. Emre Kıvılcım oyunculuk eğitimi de almıştır. Şimdi de Adı Zehra dizisinde Genco karakterini canlandırmaktadır.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 24 Şubat 2018