Adı Zehra Hayal Kimdir? Bilgileri Gerçek Adı (Begüm Akkaya)

Cumartesi akşamları fox tv de ekrana gelen Adı Zehra dizisine yeni bir oyuncu dahil oldu. Adı Zehrada Hayal karakteri ile oynayacak olan oyuncu kimdir bilgileri nedir gerçek hayatta nasıl biridir merak edenler için kısaca açıklamak ve detaylı bilgiler sunmak istiyoruz. Adı Zehra Hayal Kimdir? Bilgileri Gerçek Adı:

Müfit Kayacan ile Begüm Akkaya “Adı Zehra”nın yeni oyuncuları olacaklar. Begüm Akkaya Adı Zehra dizisinde Hayal karakterini canlandıracak. Dizide evin hizmetçisinin kızı olarak Hayal rolünde izleyeceğimiz oyuncunun gerçek adı Begüm Akkaya’dır. Son olarak “Cesur ve Güzel”de Rıfat rolüyle seyirci karşısına çıkan Müfit Kayacan da Adı Zehraya dahil oldu ve komiser rolünde “Adı Zehra” dizisinde oynayacak.

Begüm Akkaya dizide evin hizmetçisinin kızı karakterinde Hayal rolüne hayat verecek ve sürükleyici konusuyla dikkat çeken yapımda tansiyonu artıracak. Begüm Akkaya 8 şubat 1991 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiş lise eğitiminde sonra oyunculuk için uğraşmaya ve ilgi duymaya başlamıştır.

Begüm Akkaya İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümünden mezun olduktan sonra farklı diziler rol almaya başlamıştır. Kapalı Çarşı ve Bugünün Saraylısı dizileri en önemli dizileri olmuştur.

Adı Zehra Hayal Kimdir? Bilgileri Gerçek Adı (Begüm Akkaya) konumuz böyle.. Sizde merak ettiklerinizi bizlere yazabilirsiniz. Altın Portakallı oyuncu Zeynep Çamcı, Hatice Aslan, Alican Yücesoy ve İnanç Konukçu’yu başrollerde buluşturan Adı Zehra isimli diziyi Bekir Baran Sıtkı, Murat Emir Ere ve Rana Mamatlıoğlu kaleme alıyor. Adı Zehra Hayal karakterini bakalım beğenecek misiniz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Exit mobile version