Adı Zehra Ne Zaman Başlayacak Konusu Tanıtım Fragmanı

Adı Zehra Ne Zaman Başlayacak Konusu Tanıtım Fragmanı.. Adı Zehra dizisinin ilk fragmanı 2 aralık cumartesi akşamı yayınlandı. Adı Zehra dizisi Ntc Medya’nın yapımcılığında Fox ekranlarında yayınlanacak. Foxtv de yayınlanacak olan dizi Fox tv nin 2017 – 2018 sezonu sürpriz projesi Adı Zehra.

Adı Zehra dizisi oyuncu kadrosunda yer alan oyuncular; Zeynep Çamcı, Alican Yücesoy, İnanç Konukçu ve Hatice Aslan. Adı Zehra dizisi ilk tanıtım fragmanı 2 aralıkta yayınlandı. Fragman yayınlanınca dizinin yayınlanma tarihi merak konusu oldu. Adı Zehra dizisi ocak ayında Fox tv yayınlanmaya başlayacak.


Adı Zehra dizisi konusu; Almanya’da başlayan hikaye de muhafazakar bir Türk ailede yaşayan Zehra’nın hayatı konu ediliyor. 22 yaşındaki Zehra Frankfurt’daki ailesi yoksul ve sorumsuzdur. Zehra İstanbula gelecek ve varlıklı bir ailenin sırlarla dolu hikayesine katılacak. Bu varlıklı ailenin suçlarla örülü bir hayatı vardır bu konakta olacaklarda seyircinin dikkatini çekecektir.

Adı Zehra dizisi tanıtım fragmanını sizlerle paylaşıyoruz. Adı Zehra dizisi konusu oyuncularını da paylaştık. Sizce bu dizi izlenir mi? Yorumlarınızı yazabilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=2fJur7ihVsM

YORUMLAR

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.