Adını Sen Koy 13-14 Kasım Fragmanı 216-217. Bölüm

Sevilerek izlenen Adını Sen Koy 13-14 Kasım Fragmanı 216-217. Bölümde neler olacak neler yaşanacak izleyip göreceğiz fragmanda yaşananları kısaca özetleyecek olursak: Ömer ilk fragmanda nişanlısını yanına alıp piknik alanına giderler. Elbette en güzel anılar olacaktır yaşamlarının. Burada oturup yanlarında getirdikleri kestaneleri bir güzel yerler..

Aşklarının en güzel en özel anlarını yaşayıp birbirlerine sevgi cümleleri kuruyor olsalar da Zehranın içinde Ömere söyleyemediği, çekindiği korktuğu biriktirdiği şeyler vardır. Çetinin her hamlesi onu daha da içinden çıkılmaz bir hale doğru sürüklemektedir. Çetinin elindeki fotoğraflarla Zehrayı tehdit edip yüklü miktardaki para isteği Zehra tarafından karşılansa da daha başka tehlikeleri de özellikle Cananın yanlış anlamasını da beraberinde getirecektir..

Canan tüm olanlardan sonra intihar girişiminde bulunacaktır ancak bu durum Çetinin amacından sapmasını engellemeyecektir. Diğer yandan Sabah emlakın karşısına Kerem emlak geliyor. Emlak piyasası oldukça canlı devam edeceğe benziyor.. Fragmanın son sahnesinde ise Zehra ve Ömer birbirine aşklarını yeniden söylüyor.

Adını Sen Koy 13-14 Kasım Fragmanı 216-217. Bölüm

https://www.youtube.com/watch?v=hSYBwwl97AY

 

YORUMLAR

  1. Dizi önceden cok canli ve hareketli idi ama simdi karakterler birbirine tutuklu kalmis durumda hic kimse birsey yapmiyor konusamiyor bütün oyuncular yerinde sayiyor ruhunu kaybetti. Diziyi önceden izlerken sonraki bölümü merakla bekliyordum simdi ise cok sacma ama sabir diyorum. Lütfen artik kendinize gelin dizi akisina biraz hareket, canlilik ve estetik katin.

  2. gecen sezon cok guzeldı karakterlerın hepsı cok guzeldı rollerını cok guzel yapıyorlardı bız seyretmıyoruz bazen ınternetten fragmana bakıyorum dızınıguzellığı gıttmışbaş roldekı oyuncular bıle rollerıne kendılerını veremıyorlar gecen sezon cokguzeloynuyorlardı

    1. Anonim neden ismini yazmıyorsun.

  3. Gülay kalbimin derinleklerinden tüm sevgimle….
    Allah‘a emanet ol ……iyi günler… teyzesi…..

    1. Teşekkür ederim özgür teyzecim..sizede iyi huzurlu hayırlı günler olsun..öpüyorum seni özgür teyzecim..

  4. Afiyet olsun görüşürüz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.