Adını Sen Koy 176.-180. Bölüm Tüyoları (22-26 Mayıs) Sezon Finali

Sevilerek izlenen ve her bölümü ile ekranlarda güzel bir iz bırakan Adını Sen Koy dizisinde son haftaya giriyoruz. Haftanın tüm tüyolarını ve özetlerini sizler için derleyip toparlamaya ve özetlerin yanısıra setten aldığımız tüyoları bilgileri dizi ile ilgili haberleri sizlere buradan aktarmaya çalışacağız. ADINI SEN KOY YENİ SEZON TÜYOLARI 

Adını Sen Koy 176.-180. Bölüm Tüyolarında Neler Olacak (22-26 Mayıs) Sezon Finali nasıl bitecek: Aslında hemen sezon finali için beklentiyi söylemek istiyorum. Ömer ve Zehra için güzel bir sürpriz ile çok iyi bir final olabilir. Sezon finalinden sonra verilecek olan 3 aylık arada hem senarist grubunun yenileneceği hemde diziye takviyeler yapılacağını burada belirtmiştik.

Görünen o ki Alevin hırsı ihtirası bitmek tükenmek bilmiyor. Son olaylardan sonra artık yüzsüzlüğü iyice ortaya çıkmasına rağmen hala Zehrayı küçük düşürmeye konakta psikolojik baskıya maruz bırakan Aleve en güzel tokat yine Ömerden gelecek. Özellikle son bölümlerde Aleve tokat vurur gibi içten söylediği Zehra benim karım sözü Alevi her defasında duraklatmaya yetiyor.

Alev her laf yemesinin ardından pişkinlikle çıkmaya ve yine Zehrayı ezmek, onu küçük duruma düşürmek için elinden geleni ardına koymaz. Ancak değişmiş olan bir gelenek vardır konakta. Artık Ömer sevdiceğine sahip çıkıyor ve onu koruyup kolluyor. Eskiden olsa umursamazdı ve Aleve yem ederdi Zehranın masumiyetini. Ancak o devirler geride kaldı. Belkide Adını Sen Koy izleyicisini hayata bağlayan gelişme Ömerin Aleve dur demesiydi.

Diğer yandan Zehra ile sözleşmeli evlilik yapmış olan ve Ayşenin hayati hastalığına karşı oyun oynamak zorunda kalan Ömer ve aldatmacaya bir son vermeyi ve evliliğin gerçek bir ilişkiye dönüşmesi için adımlar atmaya başlar. İlk adı Zehraya güzel bir yüzük alıp gönlünü fethetmekti. Ama asıl hedef ona güzel bir evlenme teklifinde bulunarak ailesinden Salim babadan isteyip asıl arzulanan sona ulaşmaktır.

Zehraya yüzüğü hediye etmek güzel ama evlilik teklifi oldukça zor ve zahmetlidir Ömer için. Kolaymı aylarca Ayşe için sözleşmeli evlilik yapıp da bir mahalle kızına aşık olmak.. Kolay mı o kıza aşkını dile getirebilmek, dile gelecek sözleri sarfedebilmek.. Elbette zor, işte Ömer bu zoru başarmak zorunda. Sezon finali bölümünde Ömerden Bu güzel teklifi yapmasını bekliyorum. Bu güzel dizinin seviyeli izleyicileri güzel bir sezon finaline layık bence. Umarız o sezon finali güzel bir teklifle sonlanacak..

Bu arada dizinin sezon finali çekimlerinden sonra Alevin hatıra fotoğraflarında yer almadığını önceki konumuzda resimlerle göstermiştik. Alev diziden ayrıldı haberleri yayılmaya başladı hemen. Özellikle izleyenlerin illallah dediği Alev karakteri dizinin hatıra resimlerine bilerek mi girmedi yoksa diziden ayrılacağı için mi dahil olmadı zamanla göreceğiz. Ama diziden çıkma durumu olursa ayrıca sizlere yazacağız.

Dizimizin Sezon finali haftasına ait özet ve tüyoları sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Adını Sen Koy 176.-180. Bölüm Tüyoları (22-26 Mayıs) tarihlerinde neler olacak neler bitecek her şeyi setten aldığımız tüm bilgileri sizlere buradan sunacağız. Şimdiden hepinize iyi günler diliyor yorum ve görüşlerinizi bekliyorum.

Adını Sen Koy 176.-180. Bölüm Tüyoları (22-26 Mayıs)

1.TÜYO: Ömer Zehraya taktığı tek taş yüzükten sonra onunla daha güzel bir geleceğe tüm engellemelere rağmen adımlar atmak için ona güzel bir teklifte bulunur. Daha önce söyleyemediğini Evlilik teklifini sezon finalinde yapacak olan Ömer bakalım nasıl bir cevap alacak Zehradan?

2.TÜYO: Daha önce Amerikaya Gitmiş olan Demirin diziden ayrıldığı söylenmişti. Ancak Leylanın yalnız kalması ve güzel bir aşkın yarıda kalmasından dolayı yapımcının gelecek sezon için Demir ile yeniden anlaşma yapıp 2. Sezonda Adını Sen Koya geri geleceğini biraz önce öğrendik. Şimdiden sevincimizi paylaşalım istedik.

3.TÜYO: Leylanın tek başına kalması ve Demir beklentisi izleyiciden büyük bir talep gördü. Demir ve Leyla aşkının yarım kalmasını istemeyen yaklaşık 5000 civarında mail ve telefonun yapımcıya ulaşması üzerine Demirin yeni sezonda diziye dahil olacağı kesinleşmiştir. Bu haberi ilk kez dizihaberi.tv sitemizden öğreniyorsunuz..

4.TÜYO: Hilmi Yılmazın da sezon finaline hazırlandığını öğrendik. Ömer sevdasına adım adım yaklaşırken sevdasını yüzükle gösterip teklif için gün sayarken Hilmi de intikam hırsına yenisini eklemiş ve sezonu kapatırken yaptı yine yapacağını dedirtmenin hesabında. Bakalım Ömere son sürprizi ne olacak (Not: Bu sefer kaçırılma olayı yok 🙂

5.TÜYO: Ömer ve Zehranın mahallede geçirdiği zamanlar aslında onlar için bir prova oldu. Ne kadar iyi bir çift olabileceklerini aslında gösterdiler bizlere. Bir çoğumuz keşke konağa dönmeseler, Alev cadısının ve konağın ağır gelen havasını teneffüs etmeseler diye düşünenlerimiz olmuştur. Kim bilir belkide Yeni sezonda kendileri için güzel ve sade bir eve çıkar çiftimiz!!

6.TÜYO: Bir son dakika haberi de Beton karakterinden. Dizimizde Mehtap ile olan sahneleri dışında fazla rol almayan Betonun 2. Sezon dizide olmayacağı, sezon finalinde de başına bir olay gelerek diziye veda edeceği açıklandı. Ama bu tüyoyu henüz doğrulatamadık. Bence beton kalsın Mehtap gitsin 🙂 )

7.TÜYO: Dizi çekimlerinin yapıldığı konağın kira sözleşmesi bittiği için yaz sezonunda devredilecek. Eğer anlaşma 2. sezon için yapılamaz ise yeni bir konak ayarlanacak ve Ağustos ayındaki çekimlerde yeni konak kullanılabilirmiş. Ne dersiniz Ömer ve Zehranın yeni bir başlangıç yapacağı yeni sezonda Adını Sen Koy çekim seti farklı bir konaktan olursa iyi olur mu sizce?

8.TÜYO: Mert Yılmaz babasına karşı olan tavrını iyice sertleştirecek ancak Hilmi Yılmaz Merti  Ömer ve Zehraya zarar vermekle hatta onları sakat bırakmakla tehdit edecek ve kendini polise teslim etmesinden suçları açığa çıkarmasından uzak tutacak.

9.TÜYO: Dizimize 2. yeni sezonda yeni bir kızın girmesi de kesinleşti. Mert ile aralarında güzel bir ilişki yaşanacağı düşünülen yeni oyuncunun Ağustos ayındaki çekimlere katılacağı ve yeni sezonda Ömerin şirketinde Mehtapın yerine işe başlayan kız olarak rol alacağı belirtildi. Mertin şirkette karşılaşacağı bu güzel kıza aşık olacağı ve peşinden koşturmaya başlayacağı gelen tüyolar arasında.

10.TÜYO: Koray ve Yasemin cephesinde de gelişmeler var. Korayla Yaseminin evlenip işlere iyice sarılacağı ve ilerleyen aylarda bebeğinin olacağı yeni sezon için verilen tüyolar arasında. Yani seneye bebekte geliyor diziye. Zehra da teyze oluyor 🙂

11.TÜYO: Bu arada oyuncularımızın yaz sezonunda fiziksel olarak bir takım değişikliklerle yeni seozna başlamaları istenmiş. Nasıl yani derseniz: Mesela Ömeri yeni sezonda sakallı veya bıyıklı görürseniz şaşırmayın, Zehra hep sade bir görünüm içindeydi ama aşırı makyajla görürseniz yada bronzlaşmış bir Zehra görürseniz yine şaşırıp kalmayın derim, yapımcının isteğiymiş, bakalım nasıl değişiklikler olacak.

12.TÜYO: Yeni Sezonda Yaseminin düğünü olacak ama öncesinde Salim babanın işlerinin çok açılacağı hatta Ömerin Zehraya teklifinden sonra Zehranın babası ile konuşup önce Ömeri babasıyla görüştüreceği, sonra da Ömerin Salim baba için farklı bir iş teklifinde bulunacağı gelen bilgiler arasında. Ancak Ömerin bu teklifini Salim baba kabul eder etmez o konuda bilgimiz yok şimdilik..

13.TÜYO: Bu arada Alevin yine özel hesapları varmış yeni sezon için. Ömer trenini kaçıran ve Zehra ile Ömerin sözleşme dışında attıkları adımları gördükçe çıldıran Alev yeni sezonda Merte yakınlaşacakmış. Bunun doğru olup olmadığını setteki arkadaşlara sorduğumuzda Alevin Hilmi Yılmazdan intikam almak için Merte yakınlaşabileceğini söylediler. Bende hemen sizinle paylaşayım dedim. Sanırım önce Alev Merte yaklaşacak ama bu sırada diziye gelecek olan yeni güzel bir kıza gönlünü kaptıracak olan Mert Alevi geride bırakacak.

14.TÜYO: Dizimizin vereceği uzun arada senarist kadrosunda da bazı değişiklikler olacakmış. Senaryo Ekibinde 2 yazar ayrılırken henüz adı açıklanmayan ancak uzun soluklu dizilerde görev almış deneyimli bir yazarın yeni sezonda senaryo ekibine dahil olacağı konuşuluyor. Umarım 2. Sezon çok güzel olacak Adını Sen Koy dizisi..

15.TÜYO: Biraz önce setteki bir arkadaştan Alevin sezon finali için özel fotoğraf çekimlerine mazeretinden dolayı katılamadığını yoksa diziden ayrılmak gibi bir durumunun kesinlikle olmadığını öğrendik. Yakın zamanda dünya evine girecek olan Ezgi Baranın düğün telaşında olduğu hatta gelinlik provaları yaptığını öğrendik. Şimdiden hayırlı uğurlu olsun diyorum, umarız dizideki gibi bir karakteri gerçek hayatta eşine yaşatmaz 🙂

16.TÜYO: Son dakika.. Ömer evlilik teklifini yine yapamayacakmış 🙁 Aslında yüzüğü vermesi sonra kendi elleriyle takması çok iyiydi ama iş güzel sözcükleri biraraya getirip cümle kurmaya gelince dili tutulan Ömer bu güzel teklifi yeni sezona bırakmış.

17.TÜYO:  Ömerin duygularından emin olan Zehra Leylanın gayreti ile Ömeri daha kolay anlamaya başlar. Zehra ise Leylanın hayatındaki önemini ve Leylanın Demire olan hislerinden bahsedince Leyla çok başka bir dünyaya dalar..

18.TÜYO: Ömerin Zehra için aldığı gül demeti herkesin çok hoşuna gidecek. Zehra güllerin kendine geldiğini görünce çok mutlu olacak ve sevildiğini değer gördüğünü anlayacak. Ömer ise Zehra için son kez sürpriz yapıp odaya girdiğinde asıl sürprizi kendisi görecek. Sezon finali gercekten güzel olacak arkadaşlar..

19.TÜYO: Asıl önemli olay ise son dakikada Hilminin soföründen gelecek sürpriz olacak. Ömer ve Zehra araçla giderken arabanın freni tutmaz olacak ve Zehra ile Ömer uçurumdan tam düşmek üzereyken mahsur kalacaklar..

ADINI SEN KOY SEZON FİNALİ YORUMU: Değerli arkadaşlar, dizimizin sezon finalindeki mantık şu olacak bence:  Dizi 2. sezona ilerleyeceğine göre izleyenleri merakta bırakacak bir son ile bitmeli ki 2. sezon merak içinde beklensin. O yüzden yok şöyle yok böyle demek yerine evet izleyenleri merak içinde bırakacak güzel ve heyecanlı bir bölüm ile sezon finali yapılacak diyorum şimdiden..

YENİ SEZONDA YANIT BEKLEYEN SORULAR:

Zehra ile Ömer Gerçekten Evlenecek mi?

Zehranın Gerçek ailesi ortaya çıkacak mı?

Hilmi Yılmaz ile Zehranın organik bir bağı var mı?

Korayın gerçek annesi kim?

Demir Amerikadan dönecek mi?

Yorum ve görüşlerinizi lütfen aşağı yazın. Şimdiden teşekkürler..

ADINI SEN KOY YENİ SEZON TÜYOLARI

YORUMLAR

 1. yorumunu okuyunca bıkmadın 35 yıldır arada sayfalarına göz gezdirim[Aşk ve Gurur….jane üstün….]yazarın adı seyleyişi…..
  Anonim…..katılıyorum çoğuna….
  Allah cc işlerini kolaylası….teyzesi….

 2. Anlamıyorum koskoca holdingin dosyaları neden ortalıkta geziyor her önüne gelen ulaşa iliyor neden bilgisayarlar şifreli değil neden Ömer odasını kilitlemiyor okadar önemli dosyalar ortalıkta geziyor nede Ömer çalışma odasına kamera koymuyor neden alevden şüpelenip odasına dinleme cihazı koymuyor ukadar zenginlikte nreden alevin peşine adam takmıyor Leyla Mert Ömer Alevi hep ilgisi olmayan dosyalara bakmasına san şüphelenmiyor bu kadar akıllı bi iş adamı bu kadarsa saf olabilir ayrıca neden Zehra hem örre hem aleve ağzının payını vermedi onu eğitimsiz alt takadan biri olduğunu söylediklerinde neden bu alt taba diye küçümsediğimiz yani sizin olduğunuz üst tabaka olmazdı hem bide şunu bilmenizi isterim insanlar yalılarda malikanelerde villalarda dadılarla hizmetkarlarla büyümekle en iyi okullararası eğitim almakla malla mülkle değilde yarığı iyiiliklerler fedakarlıklarla saf temiz sevgilerle cennete girecekler demiyor yeter artık bu kadarsa plmaz neden koş boyunca zehraya bi çizme bile almadılar hemde holdiğ sahipleri neden Zehra’nın saçı hep dümdüz dön çekilmiş beton gibi yüzü gözükmüyor insan bi toplar ne d bileyim at kuyruğu yapar örer arada topuz yapar tabi binil topuzlar atkuyrukları çürükler değil doğal saç modelleri hem Zehra’nın çizim yeteneğindeki olması güzelde ama robot gibi duruşu vücut dili YÖK hem o kalemi tutuşu çizim yapanlar kalemleri yassı tutar dimdik değil anlamıyorum saçlar tel püskül üzülmede sevinsene dümdüz robot gibi insan bi saçlarını elleriyle arkaya atar odaya girdiğinde bi toplar arada üzüldüğünde odasına girer yatağa atıp kendini ağlar gizli gizli banyoya girer ağlar gece kalkar banyoda ağlar bilmiyorum insan bu kadar aşağılanıp bu kadar iftiraya uğrayınca bu kadarsa robot olamaz mesela hiçmiş müzik dinlemez bu Ömer bu Zehra aşk insana müzik dinlettirir insan üzüldüğünde sahile Deniz kenarına gider ağlar yanlız kalmak ister bunlar hiçmiş dışarı bilim yemezler okadar saat kalıp insan insan açık havada sahilde bi çay içmek bi simit yemek dertlendiğinde hüzünlü hüzünlü dolaşmak ister ne bu KO-MEK Zehra’nın evi Leyla’nın evi holdig başka Nil’i yok Zehra bu kadardan duygusuz müzik dinlemez mesela o karda nede Asya ile kartopu oynamadı sonrada Ömer neden gelmedi bunu nasıl düşünemediniz Öner’lerle Zehra Deniz kenarına gittiler karlı havada bütün gün dışardaydılar insan bi simit çay içerdi yani bunlar ufacık ama Gönüller’e taht kuran şeyler üstelik o havada karda Deniz kenarında Zehra’nın ayağında bi çizme bi atkı bile YÖK ömerdef atkı bile YÖK koskoca holdig sahibinin başka paltosu yokmuş allah aşkına neden Nihat’la Ayşe karda kartopu oynamadı hep Zehra ev yada odasında insan bi balkona çıkar bahçeye çıkalar dolaşır hüzünlenir ağlar balkonda oturup çay içer bi taraftanda bi aşk şarkısı dinler hüzünleotururken memedin gelmesi on dokunmadan hem sevgiyle hem hüzünle hem kaçamak bakışlar bakışmaları bunun yanısıra hayatım boyunca yüzlerce film dizi yerli ve yabacı olmak üzere izledim çok nadir olarak ikinci kez izlediğim filmler ve dizi olmuştur ama üç olmamıştır kesinlikle fakat bu diziyi terekede tesadüfen rast geldim dizide ömerin Alevi takip ediyordu daha sonra sürekli izlemeye başladım tali tam beş kez tüm bölümlerini baştan sona izledim hatta birçok bölümlerini onlarca kez internetten defalarca defalar izledim ben hayatım boyunca hilmde bi başrol oyuncusunu bu kadar başarılı oynayan birini görmedim ve etkilenmedim ömerin o sert görünümünü kızgınlığını zehraya kaybettiğini öğrendiği andaki hallerini Ayşen’in altı oy ömrü kaldığını öğrendiği andaki halini bi insan bu kadar içten yürekten yaşamış gibi üzüntülerini Sevinç’lerini belli eder eder ben hiç bi sanatçıda ne yerli nede yabancı görmedim hele aleve Zehra için kızmaları o sahneler olamaz böyle biline o vücut dili yü ifadesi mimikleri olan böyle biline tatlı tebessümleri içinden gelerek yada gelmiyerek muhteşem bunu unu hiç bi başrol oyuncusunda görmedim lütfen yönetmenim oyuncularımızı ziyan etmeyin dizide dantelli İpek gecelikler dudak dudağa sulu öpüşmeler degolteli askılı mini etekli kıyafetler istemiyoruz masumiyet bu diziyi izlettiren mahrem iki kişi arasında yaşanır ve orada kalır bıktık artık şortlu daracık mini övül subuk kıyafetli vıcık vıvıcık öpüşen film sahileri olan dizilerden şakın beni kapalı biri sanmayın mutSıp biri değişim yerine göre giyinen biriyim ama aile yapısını bozan sahneleri istemiyoruz ne yani oyuncular dudak dudağa öpüşmeseler o dizi yada film izlenmezmiş sanıyorsunuz biz filmleri o sahnelerin izlemiyoruz bunu bilmenizi isteriz ayrıca şu ömerdede Nihat’ta mertte gözünü açsın insan bu kadardan saf oluruna neden çalışma odasına gizli kamera koymuyor neden alevin odasına dinleme cihazı koymuyor işyerine bile bu ömerin bu kadar saf yapmayın öyle bi adama yakışmıyor bu kadar aptal olmak neden Zehra hep topuklu anne ayakkabısı giyiyor daha modern çok şık topuklu topuksuz ayakkabılar var bence eski kolej öğrencileri gibi kırkı yıllardaki gibi giydirmeyin modern ama değiştesin çok şık kıyafetler elbiseler var hele o çantası babaanne çanyalarina benziyor dol saç modelleri yapın kıvırcık olabilir topuz oçlabilir atkurugu olabilir yani odana girince bari o ayakkabıları çıkar o tel püskül saçlarını bi topla doğal ol koltuğa otur dizlerini çek doğal ol bahçeye çık dolaş hele mutfakta et pişirmesi tamam güzel bi şeydi ama o saçlar tel püskül saçlar et kokusu içinde ilk önce saçlarını toplasaydıyinya mumya gibi aslında beşlide alev haklı süs bebek gibi mumya Zehra’dan daha rahat bişeyler hasretli sahneler donuk put gibi değil birde şunu belirmek isteri Esra’nın zühalin Seda’nın bu sahtekar izdivaç ğoramlarını görmekten bıktık usandık her kanalda aynı şey yeter artık devlet büyüklerimizesesleniyorum bu gibi rezalet programlarda bıktık artık lütfen bu programlara yasak getirin lütfen ben asla o saatlerde o kanalları asla açmıyorum rezalet şimdi bide Seda Sayan’a bi Yen’i program vermişler allahım bu ülkede bu programı yapacak sunacak baş birini bulamamışlardı olamaz böyle biey ya bunların arkasında kim var oysa bu programı sunabilecek çok daha yetenekli hatta televizyona yıllarını harcamış kıtasını nasıl vereceğini çocuğunu eğitimini düşünen onlarca insan vardır bu nasıl olur haksız kazanç bu bu bu bi haksızlık ya olamaz böyle biline onları görmekten bıktık artık bi kenara çekilsinler paralarını yesinler

  1. ALLAHIM HÌÇ BITMEYECEK ZANNETTIM..KENDI KENDIME OKUMA REKORU KIRDIM.

 3. Birde bu adını sen koy sayfasını 1.sayfaya alırsanız,ulaşmak için yollarda iki gün geçirmeyeceğiz INŞAALLAH…

 4. Ayrıca,bu yorumlar,hangi mubarek saatlerde onaylanıyor? Bir cevap yazarsanız seviniriz…

 5. 15.tuyo’ya cevap:valla isabet olmuş alevin foto çekimlerine katılmaması,artık tahammül kalmamıştı…insanı nasıl etkiliyorsa yaptıkları,ömür boyu görmesem,göresim gelmez, o derece yanii….

 6. 14.tuyo’ya cevap: yani şimdiye kadar yapılsaydı o senarist değişikliği, belkide bu kadar,kötününde kötüsü olaylara ve kişilere maruz kalmayacaktık izlerken…özellikle kötülük yazanlar değiştirilsin…

 7. 11.tuyo’ya cevap: zehraya çok abartılı makyaj olmasın biz onu duru haliyle sevdik..ama sadece göz makyajı olarak,rimeli abartabilirler,çünkü zehraya çok yakışıyor.biraz bronzluk olabilir,tabi zenciye çevirmesinler kızcağızı..ömere gelince,şu an bıyıklı hayal edemiyorum onu..ama fazla yoğun sakalda istemem. Biten sezondan,az daha uzun olabilir ama çok az..yani tamam erkeklere kirli sakal yakışıyorda,yani…..

 8. 10.tuyo’ya cevap: senarist,yasemini evlendireceğine,zehrayla ömeri evlendirsin önce..ayrıca,zehraya annelik daha çok yakışır..zaten biz zehra ömer dedikce,senaristler başka bişeyler anlıyor…

 9. 7.tuyo’ya cevap: aslında biz sözleşmesi biten konağa alışmıştık..fakat bence konağın sahibi güzel bir bakım yaptırmalı konağa..mesela yere birşey düştüğünde,kamera yeri gösteriyor,kırık dökük çizik,yani adı konak ama hiç estetik görünmüyor..yani aldığı kiranın hakkını versin,sayın konak sahibi ilk önce…birde şöyle olabilir,bu konak onlara,yani zehramızla,ömerimize çok sıkıntılı anılar hatırlatacak,konakla ilgili olmasada,herşey bu konakta hayat sürdürürken oldu..belkide yeni bir ev yeni huzurlu bir hayatın başlangıcı için iyi olabilir,nacizane fikrim..

 10. Severek beğenerek izliyoruz emeği geçenlere teşekkür ederim tam gaz devam güzel yerde final oldu

 11. Yeni sezon ne vaxt ba$layacaq

  1. 4 eylülde başlayacak deniyordu ancak bir hafta erkende başlayabilir.

 12. BƏNCE,ADİNİ SEN KOY DİZİSİNİN EN SON BOLUMLERİNDE OMER VE ZEHRA EVLENİCEK VE ARTİK ALEV DE KÖTU OLMUYCAK.SEVİM DE İNŞALLAH DONER,BİRLİKDE ÇOK MUTLU VE İYİ AİLE OLURLAR.

 13. Degerli bilgiler icin tesekkur ederim.İzn verirmisiniz sitenizde olan bilgilerden video yapib youtube kanalimiza eklemeye?Tabii ki kaynak site olarak sitenizin adi gosterilecek.Sagilarimla

  1. Tamam sevgi hanım, sitemizin adı ve linki olmak şartıyla izin veriyorum..

 14. Çok güzel bir filim emeyi gecen herkes Teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.