Adını Sen Koy 181. Bölümde Ömer ve Zehra Uçurumdan Arabayla Düşecek mi?

Adını Sen Koy 181. Bölümde Ömer ve Zehra Uçurumdan Arabayla Düşecek mi? Ölecekler mi? Sorusuna hemen cevap yazacağız. Öncelikle hemen yazalım ki dizimizin kahramanları elbette uçurumdan arabayla düşmeyecek kurtulacak. Zaten düşüp ölseler dizinin başrolleri kalmaz, başrolü olmayan dizide final olur izlenmez çünkü..

 

Adını Sen Koy 181. Bölümde Ömer ve Zehra Uçurumdan Arabayla Düşecek mi? Arabayla düşmeyecek çünkü onları kurtarmak için gelen yardım ekibi hem aracı hemde Ömer ile Zehrayı araçtan kurtaracaklar. Ancak sezon finalini izleyenler neden böyle bir son olduğunu düşünmeye başladılar.

Aslında Aracın bozulmasına sebep Hilmi yılmazın hapisten verdiği talimatlar mı etken oldu? Yoksa Ömerin aracı gerçekten mi bozuldu hemen yanıtlayalım. Hatırlarsanız dizide avukatı ile görüşen Hilmi Yılmaz daha önce yine benzer bir telefon görüşmesi yapıp bazı direktifler vermişti. Amacı belli zaten adamın.

Adamlarına Ömerin aracının bozulması talimatını gizlice veren Hilmi bunu da başarmış görünüyor. Ancak Ömer ve Zehra kendilerine uzanacak yardım eli ile sağ salim kurtulmayı başaracaklar. İkisine de bişey olmayacak. Sizce nasıl bir yardım gelecek zor durumda kalan Ömer ve Zehrayı kurtarmak için? Adını Sen Koy Yeni Sezon Tüyoları burada..Göz atmak ister misiniz?

Sizde yeni sezonda Adını Sen Koy dizisine dair yorum ve görüşlerinizi olacakları beklentilerinizi aşağı yazıp bizlerle paylaşabilirsiniz.. Yorumlarınız için şimdiden teşekkürler..

YORUMLAR

 1. Bu dizinin sonu bu kadar kötü olmamalıydı..ZEHRA COK Acı cekiyor.Annesi babası kim bilinmiyor.AMMA YİNEDE DİZİNİN SONUNU COK MERAK EDİYORUM.

 2. Bu dizinin sonu bu kadar kötü olmamalıydı..ZEHRA COK Acı cekiyor.Annesi babası kim bilinmiyor.AMMA YİNEDE DİZİNİN SONUNU COK MERAK EDİYORUM.

 3. Televizyonda dizi giderken yeni bolum yazildi sezon finali yazilmadi

 4. Süper bir final di çocuklar bahaneyle sevdiklerini söyleywbidiler ömer diye bildi inşallah 10 sezonda olsa izleriz biz dizi çok güzel gidiyor hayırlı ramazanlar herkese

 5. Azeriden erkan merice ‘ve hazal subawina Selam olsun

 6. Nolur final olmasin lutfen dixisiz duramam omer ‘ve zebra cox yakisiyosunuz❤

 7. Keske bankanın önünde hilminin adamları parayı alacaklarına alevin bacağına sıksalardı daha iyi final olurdu bence ne bu aa böyle final mi olur allasen

  1. Neden begenmedin Melek bence heyecanlı bitti iyi oldu..

 8. Tamam güzel de, alt tarafı dizi. Dizi için öleceksiniz be, kendinize gelin!

 9. ayyy nası kotu bitdi yaaa

 10. ah sukur omerle zehra iy kurtuldu

 11. Zehrala ömer İnşallah ölmez diziniz bitmesin

 12. Geri zekalilar böyle finalmi olur aptallar ağustos ayına kadar bizi merakla bırakmaya hakkınız varmı sizde beyin yok kim yaziyosa bıraksın bu işi

  1. Hanife, sezon finali demek,heyecanla ve merakla,hatta,çatlaya çatlaya, yeni sezonu beklemek demek..yani okadar hırslandığına göre iyi bitmiş demekki.

   1. SEZONUZ COK KOTÜ ZEHRAMIZ BU KORKUYU HAKETMEDİ MUTLU OLSU İSTİYORUZ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.