Adını Sen Koy 186.-190. Bölüm Özet ve Tüyoları (2 – 6 Ekim) Star tv

Star tv de ekrana gelen Adını Sen Koy 186.-190. Bölüm özeti ve Tüyoları (2 – 6 Ekim) tarihleri arasında sizlerle olacak. Her bölümü ile olay olan Ömer ve Zehranın aşk hikayesinin anlatıldığı Adını Sen Koy 186.-190. Bölüm özet ve farklı tüyolar ile sizlerle olacağız. Hafta boyunca bulduğumuz tüm bilgileri tüyoları buradan yazacağız.

Öncelikle kısaca son bölüm özetinden bahsetmek istiyoruz. Sabah, tüm birikimini Mehtap’ın borcu yüzünden mafyaya kaptırmıştır. İstanbul’dan planladığından daha erken ayrılma kararı alır. Ancak planları yine bozulur. Beş parasız kalan Sabah geceyi kimin evinde geçirecektir, gece yarısı aniden eve giren kişi kimdir? Nihat Alevin gitmeden önce şirkete attığı son kazığı farketmiştir, Alev gitmeden yine yapmıştır yapacağını.

Ömer, Zehra’nın eve gelen talibi yüzünden çok öfkelidir. Zehra, Şükran’ı arar ve bu tatsız durumu onarmaya çalışır. Ömer sabah erkenden kararlı bir şekilde evden ayrılır. Nereye gitmiştir? Zehra’ya bıraktığı not yoksa ayrılık notu mudur? İşte Adını Sen Koy 186.-190. Bölüm Özet ve Tüyoları:

Tüyo 1: Nihatın farkettiği gerçekler nedir? Alev gidereyak şirkete nasıl bir kötülük yapmıştır? Şirketin malvarlıklarına ait tapu kayıtlarını mı yok etti yoksa giderken yanına mı alıp götürdü?

Tüyo 2: Sabah tüm umutlarını ve parasını mafyaya kaptırmış çaresizlik içinde beklerken onun imdadına Kerem yetişir. Kerem Kim Diye merak edenleriniz olacaktır. Adını Sen Koy Kerem Kimdir?

Tüyo 3: Salim baba bu hafta Ömer ve Zehra arasındaki sözleşmeli evliliği öğrenecek. Aslında tesadüfen olacak ama zaten Zehranın tavırları ile neden görücüye böyle olumsuz baktığını kısa zamanda görüp anlayacak.

Tüyo 4: Dizimize konuk oyuncu olarak biri katılmış. Nimet hanımın oğlu rolünde Cemil isminde. Bu tüyo için Demet hanıma teşekkürler.

Tüyo 5: Diziye yeni bir oyuncu daha geliyor. Zehraya görücü olarak gelecek olan Cemil karakteri dizide fazla uzun süre kalmayacak olsa da yeni bir isim olarak ekrandaki yerini alacak. Adını Sen Koy Cemil Kimdir?

Tüyo 6: Ömer bir taraftan Zehra ile ilişkisini Salim ile konuşmak için fırsat beklerken diğer yandan başı yine belaya girmeye başlayacak. Zaten bu beklenen bir olaydı ama biz yinede şimdiden söyleyelim. Yeni haftada Ömerin başı ciddi bir derde girecek..

Tüyo 7: YENİ HAFTADA OLAY VAR.. Herkes Salim babayı arıyor ama o yok. Çünkü ölümle burun buruna geldi. Kalp Spazmı geçiren Salim baba Ömer ve Zehrayı çok korkutacak bu hafta.. Detaylar için >> Adını Sen Koy 187. Bölüm Özeti

Tuana Tüyosu:  Ömer zehrayi istemeye gidiyor ilerleyen bolumler de dizimizin cevriye ablasi bi resim paylasti hep birlikte salimin evindeler ve cicekler falan var..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Adını Sen Koy 186.-190. Bölüm Özet ve Tüyoları (2 – 6 Ekim) Star tv (16 Yorum)

 1. Ömer,Zehra,Ayşe ve Nihat’ın pasta yedikleri sahne çok güzeldi. Ben çok beğendim. Ömer ve Zehra’nın Ayse’ler gittikten sonra sarılması falan. Ömer’de artık hiç surat asmıyor. Aksine Zehra ile rolleri değişmişler. Birde Sabah’ın başına bela olan mafyaların arabada yaptıkları konuşma çok komikti. Ben çok güldüm. Aklıma geldikçede gülüyorum. Beyefendi üç harflileri değil,dört harfliyi istiyormuş. Mafya bozuntusu. Zaten kızın bütün parasını aldı. Alın teri ile kazanmıştı o paraları Sabah. Üstelik adamlarından biri 180. Bölümde oynamıştı ve yeni sezon yeni oyuncumuzda aynı zamanda. Mehmet karakteri. Hatırladınız mı? Sezon finali bölümünde Hilmi’nin adamı idi. Unutmadık bunları Star Tv. Zehra ve Ömer’in sahilde el ele yürümeside ayrı bir güzeldi. Birde Utku efendimizi tanıdınız mi? Ben tanıdım. Bir ara Mehtap ile görüşüyordu. Mehtap adamdan etkilenmiştide adam evli çıkmıştı. Bunlarda bizi iyice (afedersiniz ama) salak yerine koyuyorlar. Biz bunları unutmadık ki. Oyuncular hep aynı ama hepte farklı rolde izleyici karşısında. Son olarakta Cemil’de geldi,tam oldu. Cemil karakterini Kerem Engiz canlandırmayacakmis. Yanlış bilgi oldu kusura bakmayın. Ama Ömer ile fotoğrafını falanda görünce… Ömer’de gördü Cemil’i. Bakalım yarın ne olacak dizimizde. Sevgilerim ile. 🙂 🙂

 2. tuana‘cım çok haklısın günlük dizi ağır ilerlemesi gerekir,günlük yaşnılan gerçek hayatta her şey yolunda gitmez,hep güneşli olmaz,parçalı bulutlu
  olma ihtimali hayat……dizi başka nasıl olmalı…
  Zehra‘nın saflığı çabası sevgi ve saygısı….
  izlerken çayımı yudumlarken dimlendiğimi çok iyi biliyorum….evimizin akşam çayı konukları onlar….dizi hayranlarına iyi seyirler ve günlerrr…

 3. Bazi sayfalarda boyle gide4se dizimiz final yapar gibo sacma salak yorumlar okudum. Ne cahil.insanalr var yaa
  Gunluk bir dizi ve bu kadar rating almis star neden bitirein hem biti4ecekse once beni affet var star bu yayin saatinde bundan daha iyi bir program bulamaz

 4. Ben diyorum ki zehraya kırmızı elbise giydirmesinler ne zaman kırmızı elbise giyse zehra hep ağlıyor iyi gelmiyor ona kırmızı bak yine babasına giderken giymis kırmızı elbiseyi aglayarak koşar adımlarla çıktı evden

 5. Site yoneticim emin değilim ama galiba Cemil rolünü Kerem Engiz canlandıracakmis. Ama dediğim gibi emin değilim. 🙂

 6. Iyi geceler…Gůlay Hanım
  Dizi seyretmesemde..arasıra..
  Bakıyorum…yorumlara
  Vakit..buldukča..bişey
  Sorabilirmiyim..siz..dinlenmeye..ne zaman vakit buluyosunuz..
  Ayrıca:bu sayfa yı..yarışma 19 sayesinde…keşfettim..
  Bence..samimi ve ič ten
  Yorumlar..
  Ayrıca..zengin..tűrkçenizi
  de tebrik ederim..
  Kalın sağlıcakla…

  • Günaydın ferize hanım..yorumunuzu sabahleyin gördüm..ilk önce güzel düşüncelerinizden dolayı teşekkür ederim. Ve nezaman dinlenmeye vakit buluyorsunuz demişsiniz..aslında ben ev hanımıyım..yani düzenli çalıştığım bir işim yok..sanırım siz geç saatlerde yorum yazdığım için böyle düşündünüz..ben bu sitede yorumla birlikte, sizlerden gelen yorumların onay’ını da yapıyorum..bu sebeple, sizlerin yaptığı güzel yorumların fazla beklemeden sizlerin görebilmesi için, sık sık ziyaret ediyorum siteyi..
   Bu bazen gece çocuğum su istediğinde…bazen bir minübüs yolculuğunda…hatta yolda yürürken…ve şimdi olduğu gibi sabah namazı sonrası’nda..yani ben her işimi yaparken siteyide ziyaret edebiliyorum..hatta kızıma ödev yaptırırken bile iki işi aynı anda götürebiliyorum..ayrįca sizede bu ince düşüncenizden dolayı tekrar teşekkür ediyorum..

  • Salim efendi biraz düşün bakalım sen zehraya ne yaptıgını kızına kimseyi yakıstıramıyorsun ama zalimin zulmu sevimi yakıstırdın en büyük hata senin kızina gerçekleri anlatmadın şimdi ögrenince bakalım zehra seni affedecekmi.onu düşün sen bence kızının hayatını çaldın gerçek ailesini bilmeden kendi egolarından fırsat tanımadan hayatının alt üst olacagını düşünmeden kızına en büyük kötülügü sen yaptın sen şimdiden kendini zehraya nasıl affettirecegini düşünmeye başlasan çok iyi olacak diyorum

Etiketler: Eklenme Tarihi: 28 Eylül 2017