Adını Sen Koy 190. Bölüm Fragmanı Özeti 6 Ekim Cuma

Star tv de yayınlanan Adını Sen Koy 190. Bölüm Fragmanı Özeti 6 Ekim Cuma günü kaldığı yerden devam edecek. Zehranın babası ile arasını düzeltmek için uğraştığını ondan af dilediğini görüyoruz fragmanda. Ama Salim baba ona yanıt bile vermeden uzaklaşıyor Zehranın yanından.

Ömer Zehrayı teselli etmek için çok mu sulugözlü oldun sen desede Zehranın içindeki fırtınalar Ömeri de oldukça zorlayacak gözüküyor. Çünkü Zehra babasının gönlünü almadan seninle görüşmem doğru olmaz diyor. Babamın onayı olmadan seninle görüşemem dediği Ömer sizce ne yapacak? Sabah ve Keremin arasındaki iletişim ise gün geçtikçe zıvanadan çıkıyor diyebiliriz. Keremin çapkınlıkları başına bela olmaya devam ederken Sabah intikam almanın haklı gururunu yaşıyor.

Sizce Zehra ile Ömer babası yüzünden ayrılacak mı? Zehra ile Ömer ne zaman kavuşacak birbirine sizce? Adını Sen Koy 190. Bölüm Fragmanı Özeti

İşte Özet: Zehra ve Ömer’in tüm zorluklara rağmen küçük kaçamaklar yaparak buluşmayı sürdürürler. Zehra’nın yokluğunu evdekilere açıklayamayan Ömer, geceleri işyerinde kalmaya başlar. Zehra da Ömer de her şeye rağmen mutludur. Ta ki Holdinge gelen o sürpriz ziyaretçiye kadar.
Bu arada mahallede de işler kızışır. Villanın satış yetkisini üzerine alan Sabah’ın eli rahatlasa da Kerem mücadeleden vazgeçmez. Ancak Sabah’ın başındaki tek dert Kerem değildir.
Ustasının atölyeyi satılığa çıkarttığını öğrenen Koray bu durumdan Salim’in eski bir dostunu haberdar eder. Hızlıca satılığa çıkartılan atölye üç kuruşa mı gidecektir?

https://youtu.be/wdYyIx-yNsA

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Etiketler: Eklenme Tarihi: 4 Ekim 2017