Adını Sen Koy 191.-195.Bölüm TÜYOLARI Özeti 9-14 Ekim

Sevilerek izlenen dizimiz Adını Sen Koy‘un yeni bölüm fragmanları biraz içimizi üşütse de elbette Zehranın zor günler geçecek babası ile arasını düzeltecek ve sevdiceğine kavuşması uzun sürmeyecek. Ancan öncelikli olarak Salim babayı ikna etmesi onu üzmemesi ve sözünden çıkmaması gerekecek. Çünkü Zehra babasına haketmediği bir durumu yaşatmış görünüyor.

Elbette Salim neden böyle bir şey yaptın kızım sebebi neydi işin aslını bi anlat hele dese belkide bu kırgınlık küskünlük hiç olmayacaktı. Nerden bilsin Salim kendisinin zor duruma düşmemesi için Zehranın fedakarlık yaptığını.. Nerden bilsin Zehra tüm bu olup bitenleri babasının dükkanı devam etsin işinden gücünden olmasın diye yaptı.. Evliliğin sözleşmeli olduğundan dahi haberi yok, peki neyin sözüydü bu?

Elbette Salim bunları soracaktır kendine ama o anlayana yada öğrenene kadar Zehraya da zor günler yaşayacak gibi görünüyor. Şimdi Zehranın önünde tek seçenek var. Babasını ikna etmek. Ya tüm gerçekleri olduğu gibi anlatarak yapacak bunu yada zamanla yavaş yavaş babasının anlamasını öğrenmesini bekleyecek. Kim bilir belkide Ömer herşeyi açıklayacak tek tek. Gelelim Adını Sen Koy 191.-195.Bölüm Tüyoları Özeti 9-14 Ekim arasındaki gelişmelere..

Tüyo 1: Önümüzdeki hafta köy çekimleri başlayacak. Adını Sen Koy seti bir köye taşındı. Bu köy Sakarya ilinin Akyazı ilçesine bağlı Bıçkıdere köyü. Peki köyde ne işi var dizinin diye merak ederseniz Tuana arkadaşımızın haberine göre Zehra ve Ömer köyde biraraya geliyor üstelikte Salim ortalarda yokmuş. Neden Ömer ve Zehra köye gitti düğünmü bayram mı şenlik mi var izleyip göreceğiz. Ancak büyük ihtimal Salim Ceza olarak bir süreliğine Zehrayı köye götürmüş olabilir.

Tüyo 2: Salimin kızı Zehrayı affetmesi kolay olmayacak. Hayalleri yıkılan ve kahrolan, tüm güvencesini aldığı haberle boşa çıktığını görüp kalp spazmı geçiren Salim kızı Zehrayı kolay kolay affetmeyecek. Bir süre köy hayatı yaşayacak olan ale bakalım nasıl bir yaşama bürünecekler. Zehra ile Salimin arasını düzeltmek yine Ömere kalacak.

Tüyo 3: Dizimizde köy sahneleri çekilirken yeni bir oyuncu daha kadroya dahil olacak konuk oyuncu olarak. Türk sinemasının önemli isimlerinden olan Aysun Güven diziye dahil olup Ömerin veya Zehranın gerçek annesi rolünde oynayacakmış. Böylelikle gerçek anneler hakkında ilk adım atılmış olacak. Büyük ihtimalle Ömerin gerçek annesi rolünde diziye girecek Aysun hanım..

Tüyo 4: Son fragmanda Ömere babamın onayını almadan seninle görüşemem diyen Zehra acaba babası Salimin onayını ne zaman alacak? Ne zaman Ömer ile görüşmeye başlayacak diye merak edenler için açıklayalım. Bu hasret uzun sürmeyecek. Kısa süre sonra yeni gelişmeleri ile özellikle ortaya yeni çıkan Anne ile hızlı gelişmeler yaşanacak.

Tüyo 5: Salim hem kırgınlıkları hemde artık işte eskisi gibi iyi gitmeyen piyasa sebebi ile atölyeyi satılığa çıkaracak. Ancak Koray bu duruma izin vermeyecek ve yeni bir destek ile Salimin işe devamını sağlayacak.

Tüyo 6: Bu arada Salim karakterini geçen sezondan daha katı daha kötü bir şekilde izliyoruz. Merhametli sevecen babanın yerine buz gibi bir Salim koymuşlar umarız ilerleyen haftalarda biraz daha düzeltirler senaryosunu. Yoksa çekilmez bir baba rolüne girecek, Zehraya atmadığı trip kalmayacak..

Tüyo 7: Sabah ve Kerem ise her geçen gün kavgaları bahane ederek birbirine birer adım daha yaklaşıyorlar. Keremin Sabahı farkedip aşık olması çok yakında gerçekleşmeye başlayacak. Ancak Sabah ona çoktan vurulmuş görünüyor. İntikam alırken bile içindeki sevgiyi gösteriyor.. Aralarındaki aşk ilerleyen haftalarda başlayacak.

Tüyo 8: Gelecek haftaya Ömer eline çiçek ve çikolatasını alıp Salimin kapısını çalacak. Elbette Ömer Zehrayı istemek için sabırsızlansa da en büyük merak Salimin nasıl davranacağı. Zehra zaten hazır ama Salim yumuşar ve Zehrayı verir mi izleyip göreceğiz. Bu arada Zehrayı verdiği ve köyde geleneklere uygun bir nişan yapmak için şartları hazırladığı gelen bilgiler arasında.. İşte Ömerin Çiçekleri ile Zehrayı istemeye gittiği o anlar..

Tüyo 9: Evet, nerde kalmıştık Ömer ve Zehra köye gidiyordu, eh köy hayatı hepimizin bir parçası, kimimizin eşi dostu kiminin ailesi kiminin anneannesi babaannesi dedesi ebesi oralarda yaşıyor. Yüzde 80 i köyle bağlantılı bir ülkede yaşıyoruz. Haliyle Ömer ve Zehranında bir bağlantısı olacaktı.

İşte o fırsat geldi çattı. Gelecek hafta köy çekimlerini fazlasıyla izleyeceğiz. Biz de sizlere en yeni resimleri ve fotografları paylaşmaya devam edeceğiz..

Tüyo 10Salimin atölyeyi satıp aldığı parayı Ömerin önüne veril bu evlilik bitti, boşanacaksınız demesi ile Ömer şaşkına uğrar. Ne yapıp ne etmeli ki Salimin bu inadını kırabilmeli. Salim dinlemekten uzak olduğu müddetçe ona nasıl anlatacaktı. Ama Ömeri asıl üzen Zehranın acımasız tavrı olacaktır. Babası ile Ömer arasında kalan Zehra bir çıkış yolu bulacaktır. Aslında hepsinden önce Salim ile Ömerin biraraya gelip konuşması gerekiyordu. İşte bu olay gerçekleşiyor ve bir kahvaltıda Ömer ve Salim bu hafta biraraya gelip konuşuyorlar.. İşte o sahne..

Tüyo 11: Ökkeş ölüyor bu hafta. Ökkeşin ölüm haberi ile tüm konak üzüntüye bürünürken Ömer cenaze için gerekli herşeyi tedarik etmeye koyulacak. Ökkeşin ölmesi ile köye gidecek tüm aile.

Son Bölümün Özeti:

Star’ın günlük dizisi Adını Sen Koy’un 10 Ekim 2017 Salı günü yayınlanacak 192. bölüm özeti şöyle:

Ömer, Zehra’nın ‘her şey bitti’ sözleri karşısında derinden sarsılmıştır. Baba evinde huzursuz günler geçiren Zehra, Ömer’in mesaj ve aramalarına cevap veremez. Ömer işyerinde yatıp kalkmaya başlamıştır, hiçbir şey yolunda gitmemektedir.
Köyden gelen acı haber konaktakileri sarsar, Ökkeş ölmüştür. Cenaze için hazırlıklara girişen Ömer, konak sakinlerine Zehra’nın yokluğunu nasıl izah edeceğini düşünür. Hiç beklemediği bir destekçi Ömer’i rahatlatacaktır.
Kerem’in arkadaşlarına verdiği davet Sabah’ın başını ağrıtır. Tekrar hizmetçi rolüne girmek zorunda kalır. Davetlilerden birinin Sabah’a ilgisi, Kerem’i sinir eder. Gün ağarır, Sabah’ı dışarıda daha büyük bir tehlike beklemektedir. 

Tüyo 12: Ömer ve Zehraya hayli çektiren Salim baba sonunda Ömerin elini öpüp Zehrayı istemesine müsade edecek. Ehh ömer ve zehrada 2 haftadır çok çekti daha fazla üzülmesinler ama değil mi: Ha bu arada bu güzel haber verdik diye hemen sevinmeyin, önümüzdeki hafta diziye kötü bir karakter dahil olacak. Hemde öyle böyle değil. Kollayın kendinizi.. 🙂

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Adını Sen Koy 191.-195.Bölüm TÜYOLARI Özeti 9-14 Ekim (31 Yorum)

 1. rltmm gelen babaanne zehraya cokk cektiricek zehrayi uzmesinn boyle birsey olmasin sakinn yazik zehra daha yeni mutlu olmaya baslayacak yaa zehra yeteri kadar uzuldu bide bu cikmasin kizin basinaa uzmeyin artik su damlamizii

 2. Katiliyorum size anonim ben tekrarini izlerken internette sabahla kerem ciktimi onlari atliyorum sinir oluyorum onlari izkedigimde izlemek istemiyoruz bu kadar yer vermeyin bunkara verinde az olsun zehrayla omere daha cok yer verin onlarla dizi daha guzellesiyor

 3. Şu yeni gelen Sabah ve Kerem’in sahneleri çok fazla..Sinir oldum artık Ömer ve Zehra’yı nerdeyse hiç göremez olduk..Seneryoyu yazanlara duyrulur..Böyle giderse reytingler çok düşecek..Tekrarlarını bile çok izleyen biri olarak artık diziyi izleyesim gelmiyor..

 4. Meraba kizlar
  Gulay albasan
  Tuana
  Aslinur
  Demet
  Sevgi
  Pervin
  Deniz
  Çalikuşu
  Nasilsiniz?
  Kendinize iyi bakin allaha emanet olun öptum bye bye

 5. Neden bu mahalle çekimleri bu kadar öne çıkıyor sadece dün iki sahne ömer zehra vardı sabah kerem ve kız arkadaşları bu ne ya şu an en önemli halleri neden bu kadar az oluyor sahneler

 6. Yeni gelen oyuncu bizehranin halasi biomerin haladi oluyor simdide omerin annesi olarak geliyor ne oluyor ya baska sitelerde oyle

 7. Dün akşamki bölümde Ayşe babaannesinden bahsetti babaannem gelecek dedi.Yeni oyuncu herhalde babaanne.Benim aklıma bu babaannenin kötü karekter olabileceği geliyor.inşallah öyle değildir

  • Bencede öğle olmasın..müzeyyen hanım’ın gider ayak zehrayı küçümsemesini daha hazm edemedik..bu babaannede kötü olursa,çekeği var elimizden..

 8. Zaten yasemini köye göndereceğim seni halanın yanına demişti salim efendi zehranın annesi ne alaka daha onlar hic söz konusu bile degil bakalım bir babanne lafı atıldı ortaya ne zaman gerçekleşecek ömerin annesi içinde hemen diziye dahil olacak dendi ama daha bir girişim olmadı henüz

   • Vallahi gülaycıgım ne yalan söyleyeyim o salimin tavırları delirtiyor beni ya sen canın gibi sevdigin güzel kızım dedigin evladının üzülmesine nasıl katlanıyorsun

 9. Dünden beri şu salimin tavırlarını düşünüyorum da resmen deli olmuşum ya oturtur zehrayı karşınada dinle kızını senin hayatın papuk ipligine bağlıydı zehra olmasaydı çoktannnnn ölmüştün zehra bir dünya şey yaşadı haberin bile olmadı her zaman seni ön planda tuttu seni mahalleye gelip görecegi zaman ömerden işitmedigi hakaret kalmadı ama yinede seni görmekten hic fazgecmedi simdi bu senin yaptıgın adaletmi sadece bir tek sey yüzünden kalp spazmı gecirdin o senin kızın zehra her günü cehennemdi güzel kızım demekle isler yürümez salim efendi su anda en çok sana ihtiyacı var sen surat ceviriyorsun babalık büyüklük dinleyeceksin kızını bir orta yol bulacaksın hiç yakısmadı ömeri dükkanından kovmak ne oldu yasemine sözünü geçiremedin gecen sezon şimdi köye gönderme sırası zehradamı kızını dinlemeden konusmadan gözden çıkarmanı hayretle izledim böyle babalık olmaz ben hic yakıştıramıyorum birde zehra sen ömeri nasıl bu halde bırakabilirsin yaralı bir kus gibi çırpınsa bile kılın kıpırdamayacak babam babam diyorsunda sen onların evlatlıgı oldugunu ögrendiginde sen babanın sana şu anda yaptıgı gibi yapabilecekmisin sen ömerle birbirinizi imkansızlıkların icinde sevdiniz bu sevginden vazmı gececeksin ömer ayşeye ne der diye düşünüyormusun bir yanlışlık yüzünden sevginizi harcamayın tamam babana çok düşkünsün anladık ama sevdiginide yaralama dilerim bir mucize olur leyla geri gelir gerçekten ökkeş amca gelsin çok iyi olur birde dizinin 181 bölümünde konakta genç bir kız vardı cevriye halaya ayseye kahve getirmisti simdi o kız yok sadece hediye cevriye var cok ilginc. Ve tüm sitede kim varsa hepinize günaydınlar olsun seviyorum hepinizi

 10. Diziyi mahvetmişsiniz kopuk kopuk hele sabah karakteri inanılmaz itici ve son derece başarısız toparlanmazsa izlenmez kendi adıma söyleyeyim

  • Yani birazcık kopukluklar var..sanki sabah ve kerem’in sahneleri, sitkom gibi, bu yüzden dizinin içinde ayrı bir dizi gibi duruyor, fakat ileride bütünleşecek diziyle diye düşünüyorum. Hayırlısı…

 11. Adını sen koy çok kaliteli bir dizi inşallah bozulmaz beni affeti çok bozdular adını sen koy dizisi gençlere çok güzel bir örnek aile kavramı çok güzel ne yazsam azdır anneye babaya saygı her şey çok güzel ömeri zehrayı ayırmayın lütfen

  • Deniz hanım ayrılmazlar merak etmeyin, ayrılık da sevdaya dahildir ayrıca 🙂 Sitemize bekleriz her zaman..

 12. Ilk sezon Cevriye halanın saçı keçe gibiydi. Sanki hiç taranmıyordu. Ama sanki bu sezon saçını biraz koyulastırmis ve taranmış gibi 🙂 gayet güzel olmuş bence. Önceden sanki hiç taranmamis gibiydi. En azından şimdi şekil veriliyor. Kırmızı hâlâ. 🙂

    • Evet ya onların gelmesini bende çok istiyorum. Babaanne de gelsin Ökkeş de gelsin. Oyuncular çoğalsın. Ya bide sabahı sevmeye başladım. Kereme iyi bir ders verdi. Oh iyi olmuş. Onlarda olmasa şu diziyi izlerken gülemeyeceğiz. Ömer le Zehra yi düşününce üzülüyorum resmen ya.

    • Ahhh nerde o günler keşke geri gelse demir leyla şu an o kadar ihtiyacı var ki ömerin demire

   • Ona bakılırsa Ayse’de “babaannem gelecek” dedi. Ne malûm geleceği. Ökkeş’in de döneceğini hiç sanmıyorum.

     • Ya öyle bende seviyorum canım. Ökkeş amca geri dönsün tabiki isterim. Ama döneceğini sanmıyorum.

    • Ayyy ayy benim şirin kötü kraliçem niye böyle olumsuzluklara düşmüş kesin şule ablasını özlemiş nasılsın iyimisin güzelim vallahi ökkeş amca dönsün çok iyi olur konakta sadece 4 kişi kaldı eh babaanne gelsin gelsin biraz hareket olur

 13. Holdinge gelen kisi omerin babaanesi olabilit oda dizimizde cookca gwcti bugun ama ne zaman diziye dahil olacak ve nasil.olacak bilmiyoruz koydeki kisi ise zehranin halasi olabilir

Eklenme Tarihi: 4 Ekim 2017