Adını sen koy 197. Bölüm özeti fragmanı 17 ekim salı

Ömer’in kararlı duruşunun neticesini almıştır ve sabrın sonu selamettir sözünü doğrulamıştır adeta. Salim ‘gelin kızı isteyin’ demiştir. Ömer’in iyi haberi Zehra’ya vermek için yaptığı her hamlesi boşa çıkar. Adını sen koy 197. Bölüm özeti fragmanı 17 ekim salı günü neler olacak başka..

Resmi Özet:Ömer ve Zehra için Salim’den çıkan onay dizinin akışını ve haftalardır Ömer ve Zehranon çektiklerini birazda tersine çevirmiştir. Salim bu erdemli davranışı ile hem Ömer’i hem de Zehra’yı çok mutlu eder. Her şeyin artık yoluna gireceğini güzel olacağını düşünürken beklenmedik bir durum ortaya çıkar. Ömer ve Zehranın artık başardık dediği o günün akşamında..

Salim’in kapısını hiç beklenmedik davetsiz bir misafir çalar. Salim ve Zehra’yı şaşkına çeviren o misafir, Ömer ve Zehra konusunda ibreyi yeniden tersine döndürür. Zor günler geride kaldı derken herşeyi yeniden düşündürecek bu kişi kimdir? Zehra ve Salime ne söyledi ki herşeyi tersine çevirmeyi başardı?

Diğer yandan Sabah’ı mafyanın elinden kurtarırken yaralanan Kerem, karşı çıksa da bir süre Sabah’ın aldığı tekerlekli sandalyeyi kullanmak zorunda kalır. Ama bu onun katlanacağı bir durum değildir. Kerem yeniden planlarını devreye sokar. Ancak bu sefer Sabah’ta boş durmayacaktır. İkili arasında tatlı sert mücadele devam eder gider..

Zehra, Ökkeş’in mevlidi için gittiği Konak’tan vedalaşır gibi ayrılır. Kimse anlamasada bu bir vedadır aslında. Baba evine dönen Zehra için artık her şey bitmiştir. Çünkü zehranın Ömerden ve babasından hiç haberi yoktur. Çünkü Zehra biraz sonra olacaklardan tamamen habersizdir. O yüzdende boş yere kendini heder etmektedir.

Kerem, Sabah’ı mafyanın elinden kurtarır. Hem de ondan hiç beklenmeyecek bi cesaretle… Sabah karşısında yeni bir Kerem görür ve şaşırır. Ne var ki Kerem’in sonrasında kestiği fatura çok ağır olacaktır.

https://youtu.be/YgrvrSq0JQw

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Adını sen koy 197. Bölüm özeti fragmanı 17 ekim salı (25 Yorum)

 1. Eh artık kayseriye gittigine göre iyileşiyorsun dur umarım bu sefer ne yapıcan pekmez kaynattın onu biliyorum .aaa buldum oguz hocam kesinle bu sefer tahin üretmeye gitmişsindir pekmezsiz tahin olurmu

 2. Handan hocam beklemek çok zor bilirimmmm.
  Allah acil şifalar versin sabrınıda o hastane köşesini eksik etmesin düşürmesin……iyi geceler
  sabahın hayırlı haberle dolu olsun İnşaAllah…

 3. Arkadaşlar iyi akşamlar. Babam bugün kalp krizi geçirdi. Yoğun bakımda. Daha önce bypass ameliyatı olmuştu ama yine damar tıkanmış. Lütfen dualarınızı eksik etmeyin. Şu anda çok Üzgünüm. Için daralıyor. Kendimi buraya attım.

 4. Iyi aksamlar yeni fragram cok guzel bayildim bence de ilik qız isdeme de vermiycek zehrayi salim kunki omer aniz gelmi salim amca boyle olmaz git bir buyun al da gel diycek omer de cevriye haladan yardim isdiycek hayrlis diyelim hayirlis olsun

 5. İyi akşamlar ben yeni fragmanı gördüm bence salim zehrayi ilk istemede vermeyecek gibi yani Ömer bu haftada sürünecek çünkü daha Cevriye in duyması için zemin hazır değil hafta nin finalinde ola bilir ama yinede hızlı gelişir olaylar çünkü Ayşe duymadan halledilebilir bu da büyük ihtimalle yeni düğün yapmamak içindir öyleya bir yemek yedirmediler geçen sezon düğüne verecekleri parayla balayına giderler bu balayıda büyük ihtimalle şu köy tüyosudur ben adil babaanneyi merak ediyorum ister misiniz gelir gelmez ayağının tozuyla Zehraya bir senedir evlisin niye çocuk yok kalk doktora gidiyoruz derse Zehra ve Ömer naparsa artık komik olur

  • Tuana gerçekten çok güzel düşünmüştüm hemen disko olurmu ilk önce güzel fasıllı bır yerde akşam yemeği sonra disko aa bak şimdiden çok eğlenmiş gibi hissettim

Eklenme Tarihi: 13 October 2017