Adını Sen Koy 199. Bölüm Özeti 19 Ekim Perşembe (Böyle mi Kız İstenir ÖMER)

Evet evet eminiz böyle diyeceğinizden. Salimin gelin Zehrayı isteyin demesinin ardından bizim acemi damatın eli ayağına dolaşır ve ne yapacağını şaşırır. Çiçekle çikolatasını alıp Salimin kapısını çalar. Ancak ne görsün.. Star’ın günlük dizisi Adını Sen Koy’un 19 Ekim perşembe günü yayınlanacak 199. bölüm özeti ve gelişmeleri şöyle:

Resmi Özet: Konak’ta ‘izinsiz’ kalan Zehra, gece çalışan babasından önce eve yetişmenin gerilimini yaşar. Bu arada Ömer henüz bir aile büyüğü bulamasa da Salim’den onay almış olmanın güveni içindedir. Kaç göç halleri Konak’ta artarak devam eder. Ancak bir göz tarafından izlendiklerinin farkında değildirler. Sabah eve alıcı bulduğu için rahattır. Kerem’in Sabah’ı kızdırmak için eve çağırdığı kız arkadaşının en büyük destekçisi Sabah olur. Ama evdeki hesap yine çarşıya uymayacaktır. Kerem hiç beklemedi bir sürprizle karşılaşır.

Adını Sen Koy 199. Bölüm Özeti 19 Ekim Perşembe (Böyle mi Kız İstenir ÖMER): Ömer’in ilk kız isteme girişimi tek başına gelip Salimin karşısına geçmesinden dolayı hüsranla sonuçlanmıştır. Örf ve ananeleri hiçe sayan bu tutumu bizde şiddetle kınıyoruz Ömer bey.. Holding patronu olabilirsin ama seninde öğrenmen gereken işler var demekki 🙂 Ömer Salim’in isteklerini gelenek göreneklere göre kız istemesi gerektiğini öğrenince bunları yerine getirmek için kolları sıvar.

Artık Zehraya kavuşmasına ramak kala yeni bir hata yapmak istemez. Bu kez çok özenli davranacak ve hata yapmamaya çalışacaktır. Ömer, Salimim gönlünü kazanmak için harekete geçer. Ailesinden kimi yanına almalıydı diye düşünür ve kararını verir? Bu sırada Asya’yı kıramayan Zehra, Salim’in de onay vermesiyle Ömerin yanına takılıp Konağa gelir. Zehra konakta Asya ile güzel vakit geçirir. Ne var ki eve dönme vakti geldiğinde Asya Zehra’yı bırakmak istemez.. Oysa babası mutlaka dön demişti Zehraya.

Zehra konakta ne yapacağını şaşırır. Babasının emri ve Asya’nın isteği arasına sıkışan Zehra’nın imdadına bir telefon yetişir. Diğer taraftan Kerem ve Sabah sahneleri hepimizi bunaltmaya başladı. Sabah kendisini mafyanın elinden kurtaran Kerem’in bitmek tükenmek bilmeyen istekleri karşısında artık iyice yorulmuş ve bıkmıştır. Sabah Kerem’in isteklerinden kurtulabilmek için bir plan yapar bakalım işe yarayacak mı?

Not: Sabah ve Keremin diziye uymadığını dizinin havasını aurasını bozduğunu daha önceki yazı ve yorumlarımda söylemiştim. Yapımcının bu konuda özel ve acil bir önlem alması gerekiyor. Yoksa ikilinin atışmasından dolayı kanalı değiştiren ve reyting kaybettiren bir durum ortaya çıkıyor gittikçe.. 19 Ekim Adını Sen Koy 199. Bölüm Özeti hakkında yorum ve görüşlerinizi bekliyoruz..

https://www.youtube.com/watch?v=iCwAae_Dmgc

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Adını Sen Koy 199. Bölüm Özeti 19 Ekim Perşembe (Böyle mi Kız İstenir ÖMER) (7 Yorum)

  1. Şu salakca kerem ve sabah iğrenç ya diziden hiç bisey anlamiyoz gostermeyin şunları ya çok saçma takmışlar bi eve salak salak şeyler ya diziden sogutuyolar aslında öyle çok seviyoruz ömer ve zehrayi ve diğerlerini leylala demiri getirin geri onlarda evlensin mutlu olsunlar lütfen ama sabah ve kerem olmasın dizide

  2. Merhaba su damlam demet nasilsiniz ? Soyledikler iniz de cok haklisini ben de size katiliyorum dun ki bolum de zehrayla omer de cok zabahla keremi izledik alev de mehtap da yener de diger kotuler de kurtulduk derken sabah la kerem cikdi basimiza sanki bas rol onar mis gibi surekli onari izliyoruz

    • Merhaba Aytac’cığım. Evet Sabah ve Kerem sahneleri gereğinden fazla. Biraz daha azaltsalar O’nların sahnelerini, çok daha güzel olacak dizi. Ama bizi dinleyen yok gibi.

  3. Bencde bu kerem denilen herifden kurtarin bizi bu ne kerem sevdasiymis bi turlu bitmek bilmiyor guzelim dizini mahv ediyirlar

  4. Bencede artık bu duruma bir el atılsın. Hep Sabah,hep Kerem. Tamam komik sahneler yaşıyor,bizleri güldürüyorlar ama sahneleri daha az olsun Sıktılar artık ama.

Eklenme Tarihi: 15 October 2017